18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Żydowski krawiec
666duch • 2013-06-02, 10:52
Żydowski krawiec uważnie mierzy materiał przyniesiony przez klienta. Ten pyta żartobliwie:
- Co, kombinuje pan, żeby i dla pana wystarczyło?
- Dla mnie na pewno wystarczy. Kombinuję, żeby wystarczyło dla pana.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-06-03, 8:38
Testy na inteligencję są do dupy. Spójrzcie na Dodę, takie coś ma nami rządzić?
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-03, 10:42
Pietraso napisał/a:

ozoq Ty lewacka hańbo narodowa, wiesz ile partii jest po za korytem które by coś zmieniło ?



Weź zrób nam przysługę i się zastrzel...
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2013-06-03, 13:45


Który zapluty karzeł reakcji śmie kwestionować wspaniałe dokonania naszych wielkich towarzyszy?
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-06-03, 15:16
Miczok13 napisał/a:

@ulthart ryj zamknij, Cejrowski paranoidalny katol



nie będziesz Mi mówił co mam robić internetowy napinaczu
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-06-04, 13:14
Cytat:

połowy majątku każdego członka rodziny tego polityka aż do drugiego stopnia pokrewieństwa.



No kurwa kolejny idiota. Czytasz czasem co piszesz?
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2013-06-05, 3:02
Haters gonna hate. napisał/a:



No kurwa kolejny idiota. Czytasz czasem co piszesz?



Czego nie zrozumiałeś w tym zdaniu pacanie murowany. Wyszukaj sobie "stopnie pokrewieństwa" w wikipedii. Przeczytaj powoli jeszcze raz. Może poproś kogoś, żeby ci wytłumaczył bo widać ty, ze swoim IQ, byś się nawet na zastępcę sołtysa w Popierdółkach Dolnych nie nadawał.
I skończ bo się przegrzejesz.
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-06-06, 3:22
czyhanastrychu napisał/a:



Czego nie zrozumiałeś w tym zdaniu pacanie murowany. Wyszukaj sobie "stopnie pokrewieństwa" w wikipedii. Przeczytaj powoli jeszcze raz. Może poproś kogoś, żeby ci wytłumaczył bo widać ty, ze swoim IQ, byś się nawet na zastępcę sołtysa w Popierdółkach Dolnych nie nadawał.
I skończ bo się przegrzejesz.



Serio? Chcesz zeby Ciebie karali za błędy kogos w rodzinie? Co to kurwa sredniowiecze, ze długi z ojca na syna przechodza?
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2013-06-06, 4:01
Haters gonna hate. napisał/a:



...Co to kurwa sredniowiecze, ze długi z ojca na syna przechodza?


Primo. A co ty myślisz? Że teraz nie dziedziczysz długów?
Haters gonna hate. napisał/a:



Serio? Chcesz zeby Ciebie karali za błędy kogos w rodzinie?


Secundo. Kto wie o danym polityku najwięcej? Sądzisz, że jak polityk czy urzędnik kręci wałki to najbliżsi tego nie wiedzą? Jeszcze z nim do notariusza chodzą, aby majątek przepisać na siebie, żeby w oświadczeniu majątkowym nie było przypału.
Jakby twój brat miał robić przekręty, za które ty mógłbyś beknąć. A wraz z tobą jeszcze matka, dziadek, bratanek i kogo tam jeszcze masz. To po pierwsze, by się trzy razy zastanowił czy warto mieszać rodzinę. Po drugie skopałbyś mu dupę jak tylko byś coś zauważył. Po trzecie jakby kopanie dupy nie pomogło to byś sam do prokuratury poleciał, żeby kary uniknąć.
Zgłoś
Avatar
comsonx 2013-06-06, 22:44
No kurwa. Już nie mogę tego czytać. "Mniejsze zło", "nie ma sprawiedliwych i każdy przy korycie będzie jak nasz rudy przywódca". Tak geniusze, lepiej żeby istniało mniejsze zło, bo po co w ogóle ma nie być zła? W TVN o takim czymś nie mówili. Nie ma sprawiedliwych? Skąd do chuja to wiesz? Ale jak się nie zmieni systemu i ludzi rządzacych krajem, to nigdy się tego nie dowiemy. Najlepsze polskie wytłumaczenie- bo nie i chuj.
Zgłoś