18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Pawian 2011-02-06, 19:45 2
Pewnie grają "Mydełko Fa" albo "Gaz" Kultu
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-02-06, 21:30 2
"Gaz gaz gaz, wciaskam do dechy gaz"
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-02-06, 23:25
grauper napisał/a:

Instrument na którym Żydzi grają najlepiej ;]


albo na nerwach
Zgłoś
Avatar
sadik 2011-02-06, 23:57 3
Skurwesyny żydzi chalera, Hitler ich za mało spalił.
Zgłoś
Avatar
AdamsC 2011-02-07, 0:31 2
Zastanawiam się czy którykolwiek z was spotkał lub widział żyda kiedyś ... w dodatku pisanie bzdur dotyczących całego narodu biorąc pod uwagę jakieś ludowe stereotypy jest niedorzeczne, a postulaty odnośnie palenia niesmaczne. Oczywiste jest że żydzi to naród dość hermetyczny w swojej kulturze i obyczajach jak również naród bardzo ortodoksyjny. Ale co wam personalnie do jasnej cholery w waszym życiu złego zrobił ten cały "żyd"?
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-02-07, 0:36 3
@up. nie chce mi sie jakis wywodow robic, wiec powiem krotko : spierdalaj, nas nie przekonasz
Zgłoś
Avatar
Tyler. 2011-02-07, 0:43 4
AdamsC napisał/a:

Zastanawiam się czy którykolwiek z was spotkał lub widział żyda kiedyś ... w dodatku pisanie bzdur dotyczących całego narodu biorąc pod uwagę jakieś ludowe stereotypy jest niedorzeczne, a postulaty odnośnie palenia niesmaczne. Oczywiste jest że żydzi to naród dość hermetyczny w swojej kulturze i obyczajach jak również naród bardzo ortodoksyjny. Ale co wam personalnie do jasnej cholery w waszym życiu złego zrobił ten cały "żyd"?



Stary nie te forum

Poza tym przeczytaj Lalke Prusa tam jest fragment w którym podajże żyd pisze czy mówi: "Kiedy Polska młoda para po ślubie hucznie się bawi to u nas w żydowskiej kulturze nowożeńcy liczą pieniądze ze wspólnego prowadzonego interesu", czy jakoś tak ale sens merytoryczny zachowałem. Pisanie że żydzi są łasi na kasę nie jest żadnym na nich najeżdżaniem tylko kontynuacji tradycji. Jest to przez wieki wpajane w polskiej kulturze i tego już n ie zmienisz wiec jak coś nie pasi to "kończ waść, wstydu oszczędź".
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-02-07, 13:19
A propos ślubu, to sama bym wolała kase wydać na coś pożytecznego, a nie brać kredyt na 50k PLN, żeby zrobić wesele...
Zgłoś
Avatar
dzaper 2011-02-07, 13:55
Sharp mnie Sharp mnie Shaarp
Zgłoś
Avatar
Barbie 2011-02-07, 21:17 1
dannyk1,

Zgłoś