18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Żydzi handlarze
dmnunited • 2013-12-07, 21:30
Z racji tego, że zjechała się do mnie rodzina, chciałbym sadolową brać poczęstować opowieścią mojego sędziwego dziadka.
Z racji tego, że człowiek ten przeżył wojnę i żył z Żydami właściwie po sąsiedzku opowiedział mi, jak kiedyś na targu pewien Żyd targował się z Polakiem. Zażarta rozmowa między tymi dwoma panami trwała, jeden cisnął na drugiego, po czym doszli do jakiegoś konsensusu a propo ceny towaru, po czym Żyd włożył rękę do kieszeni i zaczął wyciągać pieniądze. Problem w tym, że była to kieszeń Polaka, po czym zapytał on "Żydzie, co Ty robisz?", na co Żyd odpowiedział "A przepraszam bardzo, myślałem, że to moja kieszeń"; uśmiałem się jak dawno tego nie robiłem, pokazuje to idealnie jakimi ludźmi byli handlarze Żydowscy w czasach przed i w trakcie okupacji.

A teraz żart na deser:

Polak targuje się z Żydem o konia, dyskusja trwa, dochodzą do porozumienia, Polak zabiera konia do domu. Po dwóch tygodniach spotkają się obaj panowie na targu, Żyd pozdrawia, kłania się nisko i pyta "A jak tam Wojciechu szkapa? Dbasz o nią?"
-"A skurwysyn mi umarł wczoraj"
na co Żyd odpowiedział "Aaaa, przepraszam Pana bardzo, u mnie tego nie robił" po czym odwrócił się na pięcie i poszedł w swoją stronę.
Zgłoś
Avatar
E................o 2013-12-07, 23:40
Żydzi to cwane skurwysyny. Oni nigdy nie narzekają na brak hajsu.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-12-09, 16:03 1
Mądry naród, ale chciwy i cwany. Chyba tacy mają najwięcej w tych sukinsyńskich czasach, ale czy mają najlepiej... nie wiem. I w sumie się nie dowiem, nie jestem Żydem.
Zgłoś
Avatar
MassTahh 2013-12-09, 22:28 2
Ratuje watek.

Cygan, murzyn, zyd i ciapaty skacza z drapacza chmur bez spadochronu, kto wygra?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Spoleczenstwo
Zgłoś
Avatar
ukashekk 2013-12-10, 0:11
Nawet nie staram się tego ratować
Zgłoś