18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
tomekwl3 2014-03-03, 22:52 4
nie rozumiem analogii - izolują się od szalonych arabów którzy prują do nich rakietami. Nikt ich nie morduje, nie głodzi, nie torturuje. Dlaczego Izrael ma być chłopcem do bicia przez ciapatych? może dla równowagi pokażcie dzieci izraelskie zabite przez terrorystów? Dlaczego nie mogą odpowiadać zbrojnie na akty terroru? To autor tematu jest hipokrytą. Ofiary w cywilach będą zawsze podczas każdego konfliktu - z tym że te po stronie izraelskiej są głównym celem arabów, a te po stronie strefy gazy jedynie pobocznymi - zdarza się. Spójrzcie - autonomia palestyńska sobie działa, spokojnie koegzystuje z izraelczykami, wielu jej mieszkańców pracuje w izraelskich miastach, jest spokój i wzajemna akceptacja. A ci idioci? terroryzują cywili (ofiar jest niewiele tylko dzięki doskonałym systemom antyrakietowym) a potem płaczą że ktoś zginał... dziwne
Zgłoś
Avatar
7S2Z8 2014-03-03, 22:57 17
staineer napisał/a:

A jak kurwa mają żyć w państwie otoczonym przez sąsiadów których głównym założeniem polityki zagranicznej jest "wybić ich do nogi" ? Mają im czerwone dywany na powitanie wystawić czy co ?



Może inaczej, nie wiem gdzie mieszkasz, ale wyobraź sobie, że nagle USA czy inny chuj mówi, ze ta ziemia należy się komuś innemu. I sprowadzają Ci na twoją własną ziemię bandę uchodźców, której się należy, bo przecież jacy to oni nie są skrzywdzenie przez cały świat. Ty lądujesz zamknięty w getcie i masz prawo do tzw. "autonomii", ale nie za duże, bo w każdej chwili ktoś ci może jebnąć bombę na podwórko, albo zepchnąć twój barak (bo w domu już zagościł "pokrzywdzony przez historię") buldożerem, bez żadnych konsekwencji. Nie walczyłbyś o swoje?

Nie jestem po żadnej ze stron tego sporu, bo jedni i drudzy mają swoje za uszami, ale kurwa, jak wspaniałomyślne ONZ chciało wynagrodzić Żydom ich wojenne przejścia to po chuj wjebali ich do takiego kotła, gdzie nikt ich kurwa nie lubi? Mogli ich na Saharę wyjebać jak już gdzieś musieli, albo nie wiem na Antarktydę, byle gdzie, ale nie tam, bo to tak jakbyś przytknął rozgrzany pręt do dupy wielkiego byka, będąc z nim w zagrodzie.
Zgłoś
Avatar
Kimarco 2014-03-03, 22:58
No co w końcu uczyli się od najlepszych
Zgłoś
Avatar
Zefir282828 2014-03-03, 23:00
cała esencja tego, za co nienawidzę tego pejsowatego ścierwa
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-03, 23:01
Czyli Polska w 1918 roku powinna dostać kawałek Sachary. A trzecie pokolenie Rosjan, Niemców bądź Austro-węgrów żyjących na naszym porozbiorowym terenie to byli prawowici mieszkańcy . Ja się z tym zgadzam. A wiesz do kogo powinny wrócic Mazury i Śląsk?

A. Palestyńska to nie Getto, ludzie tam są wolni.
Zgłoś
Avatar
Hornet 2014-03-03, 23:02 4
Cytat:

nie rozumiem analogii - izolują się od szalonych arabów którzy prują do nich rakietami. Nikt ich nie morduje, nie głodzi, nie torturuje. Dlaczego Izrael ma być chłopcem do bicia przez ciapatych? może dla równowagi pokażcie dzieci izraelskie zabite przez terrorystów? Dlaczego nie mogą odpowiadać zbrojnie na akty terroru? To autor tematu jest hipokrytą. Ofiary w cywilach będą zawsze podczas każdego konfliktu - z tym że te po stronie izraelskiej są głównym celem arabów, a te po stronie strefy gazy jedynie pobocznymi - zdarza się. Spójrzcie - autonomia palestyńska sobie działa, spokojnie koegzystuje z izraelczykami, wielu jej mieszkańców pracuje w izraelskich miastach, jest spokój i wzajemna akceptacja. A ci idioci? terroryzują cywili (ofiar jest niewiele tylko dzięki doskonałym systemom antyrakietowym) a potem płaczą że ktoś zginał... dziwne



Pozwól że odpowiem po angielsku: You should go deeper. Analogia jest prosta. Kraj niby pokrzywdzony w II Wojnie Światowej w tak makabryczny sposób, a pretenduje do tego samego miana co jego dawny największy wróg. Nikt nie mówi o tym by był chłopcem do bicia dla ciapaków. Zbroić się może każdy i to do woli, póki nie czyni bezpodstawnej krzywdy innym. Z tymi dziećmi i terrorystami to wyskoczyłeś jak kuna z agrestu. Po pierwsze to zadaj sobie pytanie czy będąc Polakiem chciałbyś żeby na terenie naszego kraju nagle zarządzono że powstaje inne państwo? Ludzie których zwiesz terrorystami to nic innego jak wieloletni partyzanci. Nie pochwalam tego w jaki sposób walczą i że zdarzają się akcje w których giną dzieci ale jak już tak szukasz biednych dzieci to zapraszam do Syrii bądź tej biednej części Afryki. Tam masz dość dzieci które cierpią bardziej niż te z Izraela.
Cytat:

Czyli Polska w 1918 roku powinna dostać kawałek Sachary. A trzecie pokolenie Rosjan, Niemców bądź Austro-węgrów żyjących na naszym porozbiorowym terenie to byli prawowici mieszkańcy . Ja się z tym zgadzam. A wiesz do kogo powinny wrócic Mazury i Śląsk?

A. Palestyńska to nie Getto, ludzie tam są wolni.


Ja wiem do kogo powinny wrócić. Do rodowitych mieszkańców tamtych ziem czyli Polaków wywodzących się ze Słowian lub pochodnych Bałtów. Na pewno nie do ludów Germańskich jak sugerujesz.

I broń Boże nikomu nie jest jakoś specjalnie żal ciapaków. Chodzi o to że Izrael jak to Żydzi lubią, odwracać kota ogonem w wielu aspektach i jest to ich szczytem hipokryzji.
Zgłoś
Avatar
A................a 2014-03-03, 23:04
Jak amerykańce zabijają ciapaków to fapiecie do zdjęć i filmów ale jak robią to już żydzi to wielkie oburzenie. I dobrze, niech żydzi ich tam krótko trzymaja! Póki Izrael sie trzyma to ciapaki nie zwracają jeszcze tak bardzo uwagi na Europe
Zgłoś
Avatar
merh 2014-03-03, 23:19
a kim wg ciebie jest amerykanski żołdak? Zwykły sługa układu USraela.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-03, 23:23
Rodowitych w jakim okresie historycznym? Hm? Bo zarówno tereny dzisiejszego Izraela jak i Polski zmieniały "przynależność administracyjną" podobnie jak tereny Litwy, dzisiejszej Ukrainy i paru innych...
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2014-03-03, 23:33
Leją arabusów po dupach i jeszcze wam źle.
Zgłoś
Avatar
Hornet 2014-03-03, 23:33 1
Za definicję słowa "rodowity" w odniesieniu do dawnych ludów przyjąłem, taki który w naturalny, nie sztuczny, sposób zasiedlał określone ziemie. Czyli ludy sztucznie, w rozumieniu z czyjegoś nakazu bądź przyzwolenia, sprowadzone z dalekich stron, gdzie dalekie rozumiem takie, które nie sąsiadowały bezpośrednio z danymi grupami społecznymi.

Przykładowo ludy sztucznie sprowadzone: Romowie na tereny Europejskie oraz Niemcy na tereny Prus.

Od razu zaznaczam że zdaję sobie sprawę że niekoniecznie musi Cię satysfakcjonować moje podejście do tego kto te ziemie powinien otrzymać ale myślę że ludy przeze mnie wskazane są lepszą propozycją niż Niemcy.
Zgłoś
Avatar
horyzont01 2014-03-03, 23:36
Leją arabusów po dupach i jeszcze wam źle.
może gdyby ich nie lali to by do eurpy nie uciekali?
Zgłoś
Avatar
loczek25 2014-03-04, 0:04
Izrael to nie Żydzi
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-03-04, 0:12
Wiedziałem że żydów wysyłali do obozów jako dodatkowe szkolenie

loczek25 napisał/a:

Izrael to nie Żydzi



Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-03-04, 0:28 3
staineer napisał/a:

A jak kurwa mają żyć w państwie otoczonym przez sąsiadów których głównym założeniem polityki zagranicznej jest "wybić ich do nogi" ? Mają im czerwone dywany na powitanie wystawić czy co ?



ekhem, może nie wpierdalać się tam gdzie ich nie chcieli? ciekawe co takiego było na tych ziemiach przed 1945 r....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie