18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
~żułw 2014-03-04, 6:38
ten na końcu sie zesikał
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-03-04, 8:21 1
Hornet napisał/a:



Normalnie? Nie znam innego kraju, który współcześnie pod jakimkolwiek pretekstem tworzy getta dla rdzennych mieszkańców ziem na których stoi ich kraj, który wprowadza przymusową antykoncepcję dla nowo przybyłych, który zmiata czołgami i buldożerami legalne osiedla niewinnych ludzi, który zbroi się na potęgę i organizuje życie społeczne w sposób paramilitarny, który wpycha się rękami i nogami na cudze ziemie mówiąc że tego nie robią...
Ach, ten biedny Izrael. Taki skrzywdzony przez Palestyńczyków.


a słyszałeś o usa i rezerwatach dla Indian ?? tyle, że zamiast murów żyją kilkanaście kilometrów od innych ludzi że nie wspomnę o czarnych dzilnicach itp itd
Zgłoś
Avatar
Hornet 2014-03-04, 9:27
Shaggy93 napisał/a:

a słyszałeś o usa i rezerwatach dla Indian ?? tyle, że zamiast murów żyją kilkanaście kilometrów od innych ludzi że nie wspomnę o czarnych dzilnicach itp itd



Tylko że USA już nie tworzy rezerwatów dla Indian i osobiście wkurza mnie to że już nie są faktycznymi właścicielami Ameryki. Tak btw Indianie żyją w wielu miejscach po całych Stanach Zjednoczonych, a rezerwaty są wyznaczone dla tej "specjalnej" grupy, która nie chce żyć tak jak reszta Ameryki.
O czarnych dzielnicach? Zastanów się. Czarne dzielnice to nie jest getto z przymusu tylko plaga jaka nęka Stany.
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2014-03-04, 9:48
Wszyscy teraz pieprzą o tej Ukrainie , Putinie a właśnie tak będzie wyglądać nasz kraj jak plan Syjonistów Tuska, Kwaśniewskiego i innych się zrealizuje.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-04, 11:38
Ciekawi mnie czy jak Niemcy będą już ciapate to sami nie będziecie błagać o budowę muru na granicy I gett w kraju. Pożyjemy zobaczymy, bo póki co to nienawiść do żydów odbiera wam rozum.
Zgłoś
Avatar
idiotttossadaf 2014-03-04, 13:20 1
po pierwsze najlepszy komentarz nie ma w ogóle sensu ponieważ to żydzi atakują wszystkich w około a izrael to tak naprawde palestyna tylko żydzi ubzdurali sobie że to ziemia obiecana a to nie na ich domy spadają bomby tylko na palestyńczyków wiec kurwa zastanówcie się zanim dacie piwo .
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-04, 13:48
Hornet, idąc dalej powinniśmy oddać Polskę Celtom tak się składa, że jestem ostatnim Celtem, więc oddawać kurwa wszystko jebani najeźdźcy
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-04, 17:29
7S2Z8
chyba najmądrzejszy tekst tutaj napisany. Ale pamiętaj, że się powołują na historię, że żyli tam od tysięcy lat. Jednak jest jeszcze taka mała rzecz, że przed wojną nie było tam konfliktów z resztkami żydów, tylko nastały, nasiliły się jak zachód wpierdolił tam państwo izrael.
Zgłoś