18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
happytukan 2013-03-01, 14:14 34
zarówno wszystkie media, jak i nasz rząd, nie nagłośniły ani nic nie zrobiły w tej sprawie do to żydy yebane
Zgłoś
Avatar
chudy179 2013-03-01, 14:18
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kaiel 2013-03-01, 14:48 2
bo o żydach tylko dobrze, albo wcale sie nie mówi
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-03-01, 14:58 10
pomysł na : koniec ścierwa

- każdy przynosi po węgielku
- każdy zabiera ze sobą widły i pochodnie oraz siatki ( takie jak łapano czarnych )
- łapiemy wszystkie ścierwo w siatki
- podpalamy stosik
- grilujemy

i oto prosze świat uwolniony
Zgłoś
Avatar
SSylwia 2013-03-01, 15:48
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
mazin 2013-03-01, 15:56 7
A nie zastanowiliście się, że pisząc o czarnuchach, ciapatych, paleniu Żydów itp. na sadisticu czy jakimkolwiek innym portalu, trafiacie (tj. wasze IP) do bazy, która kiedyś zostanie wykorzystana przez naszych wspaniałych, umiłowanych przywódców? Że pewnego dnia, jakaś fundacja, organizacja czy inna skurwiała instytucja, wniesie pozew przeciwko właścicielowi sadistica a ten bez skrupułów przekaże dane na temat waszych IP i o szóstej rano zapuka do was ABW?
Zgłoś
Avatar
Abduls1p 2013-03-01, 15:57 12
Tak tak a my dalej bądźmy super tolerancyjni, bo taki jest trend w krajach rozwiniętych, a takie kurwy będą srały nam na głowe i wszyscy się będą cieszyć
Zgłoś
Avatar
FaR 2013-03-01, 16:02
Jeśli serwis przechowuje IP użytkowników to macie przejebane. Ludzie wiem że to sadistic, żydzi i te sprawy, ale czy chcecie iść przed sąd w tej sprawie? Mieć przejebane? Niestety ale już nie raz były akcje jak ktoś coś napisał w komentarzu a później wezwanie do sądu przyszło. Nie opłaca się.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-03-01, 16:04 5
Słuchajcie Kurwa.
Dzisiaj na fabryce była afera w szatni, bo kurwa przyleciał manager – zawołali go Jankesi (niemiec z pochodzenia ten manager) i się pyta:
-co się stało?

A Jankesi mówią, że złodzieja złapali kurwa. Mówię
-jak to złodzieja…? Ale panowie co sie wogóle stało?
Okazało sie, że kurwa jeden z waszych polak tam był, jakiś kontraktor, chyba kurwa glazurnik i mówię: glazurnik bo kurwa złapali na kradzieży ręczników z szatni
– Ja pierdole! Ludzie wszystko ma swoje granice!
Wogóle scena wyglądała tak, że przyleciał Billy (manager) i kurwa na tego polaka wsiadł i mówi do niego tak:
- Ty kurwa… Ty kurwa jebany polskie zwierzę – tak do niego mowi – Ty kurwa jebany zwierzaku!
Tam Jankesi zaczeli do niego mówić, że
-chłopie uspokój się, w końcu nic się nie stało, nie? Jak pochodzi z biednego kraju, to.. – zaczeli się z niego troche też śmiać, z tego polaka – może nie wiem… Jego rodzina gówna wpierdala, on to wyśle. W europie wiesz, nie mają gdzie robić prania, w zlewie robią pranie. Może zlew im się zapchał to im wysyła czyste rzeczy do Polski, nie?
A on mowi do nich (ten niemiec – Billy, ten manager)
- Nie! Ja ich kurwy znam polaków. Są kurwa… są kurwa takie chuje, złodzieje i kurwy…
Ja mówie do niego:
-Billy, kurwa tak raczej nie możesz mówić publicznie
A on mówi:
- A co kurwa! Co nie moge mówić… publicznie. Prawdę mówię, nie?
No i w końcu ja się wkurwiłem, bo widzę, że ten polak nic nie rozumie co się tam dookoła niego dzieje, co do niego ludzie mówią. I wiecie- Ja żyd jestem, ale mówie do niego:
- Ty kurwa chłopie. Oni tu po Tobie jadą. Wyzywają Cię kurwa od kurew, nie?
Nawet mi nie dał dokończyć kurwa. Padł na kolana przed tym niemcem i zaczął go całować po rękach żeby policji nie wzywał kurwa, bo on jest biedny. A Billy do mnie mówi:
-Ty.. Zimmermann, co on kurwa pierdoli? Ten kurwa robak – ten śmieć pierdolony..
-Ty, on Cię prosi żebyś nie wzywał policji bo… Bo wiesz, on do Polski wysyła te ręczniki żeby jego rodzina mogła je sprzedać i kupić sobie ryż.
A on mówi do mnie (Billy) :
- Kurwa pierdole karaluchy – wzywam policje!
No i ten polak zaczął płakać kurwa. No i w końcu Billy się wkurwił. Bo w końcu jakbyś Jankesa posądził o coś takiego to by kazał Ci wypierdalać i wyszedł by normalnie z fabryki. A że polak zrobił z siebie takiego robaka to Billy zaczął pluć na niego. A ten polak kurwa… To aż mnie wkurwiło – żyda. Bo zamiast postawić się to zaczął zębami tą śline jak pies kurwa łapać.

No i wytłumaczcie mi – gdzie tu jest ten honor tego wielkiego narodu. Ja tego nie rozumiem. Jak on mógł tak się zachować, ten polak – no wytłumaczcie mi to. Kurwa mać – biedaki, robaki, buraki.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-03-01, 16:13
Farorz napisał/a:

Jeśli serwis przechowuje IP użytkowników to macie przejebane. Ludzie wiem że to sadistic, żydzi i te sprawy, ale czy chcecie iść przed sąd w tej sprawie? Mieć przejebane? Niestety ale już nie raz były akcje jak ktoś coś napisał w komentarzu a później wezwanie do sądu przyszło. Nie opłaca się.


Wolność w POlsce, ja pierdole, oby udało mi się jak najszybciej spierdolić z tego kraju jak skończę szkołę...
Zgłoś
Avatar
FaR 2013-03-01, 16:16
grzechu5444 napisał/a:


Wolność w POlsce, ja pierdole, oby udało mi się jak najszybciej spierdolić z tego kraju jak skończę szkołę...



No niestety taka rzeczywistość. Wolności słowa nie ma, szczególnie w internecie
Zgłoś
Avatar
marakuja88 2013-03-01, 16:17
@up jakbyś zapierdalał w polsce za 1200 zł, ba jakbyś miał w ogóle gdzie zapierdalać, to byś wiedział czemu prosił żeby policji nie wzywać. Fakt, kradł to powinien ponieść kare ale niektórzy ludzie staraja się szanować swoją prace szczególnie gdy wyjada i mają możliwośc zarobienia większej kaski.
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-03-01, 16:23 2
Shatter napisał/a:

Słuchajcie Kurwa.
Dzisiaj na fabryce była afera w szatni...


Nezły jesteś!
Zgłoś
Avatar
weeds 2013-03-01, 16:42 9
mazin napisał/a:

A nie zastanowiliście się, że pisząc o czarnuchach, ciapatych, paleniu Żydów itp. na sadisticu czy jakimkolwiek innym portalu, trafiacie (tj. wasze IP) do bazy, która kiedyś zostanie wykorzystana przez naszych wspaniałych, umiłowanych przywódców? Że pewnego dnia, jakaś fundacja, organizacja czy inna skurwiała instytucja, wniesie pozew przeciwko właścicielowi sadistica a ten bez skrupułów przekaże dane na temat waszych IP i o szóstej rano zapuka do was ABW?



Obrońca żydów się znalazł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie