18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
buer2008 2014-03-20, 20:13 3
W Krośnie Odrzańskim też wychodzi podobna gazeta, której tematyka zmienia się zawsze wraz ze zmianą władzy samorządowej Takie coś podejrzewam jest na skalę ogólnokrajową. Czyta się to jak rosyjską "Prawdę", tylko na poziomie tak słabym, że dzieci w piaskownicy wiedzą, że to zwykła propaganda
Zgłoś
Avatar
moogmini 2014-03-20, 20:25
Jedną z przyczyn takiej patologii jest finansowanie gazet lokalnych z samorządowej kasy. Może powinny być dotowane z centralnych instytucji?
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2014-03-20, 20:33 3
Szacun za to, że coś takiego napisał
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-03-20, 20:40 6
@moogmini nic co finansowane centralnie nie staje się lepsze, to jest pewne.
Moim zdaniem i tak nikt takiego samorządowego badziewia nie czyta. Niech przeniosą działalność do internetu, będzie o wiele taniej, a od gminy mogą dostać dotację na promocję portalu i po problemie. Jak to jest jakaś straszna wieś i są tam tzw. ludzie wykluczeni cyfrowo to niech zainwestują w wifi albo jakieś stanowiska z komputerami zamiast wydawać kasę na tusze, maszyny i marnować papier.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-03-20, 20:52
To nie cenzura, to "pijar".
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-03-20, 21:26 1
i to jest naprawdę pierwszy czlowiek ktory powiedzial prawde!!!

nie jakis tam fejk z ambasadorem na bialorusi
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-03-20, 22:03 2
Mam w dupie Michałowo i jego problemy lokalne. Nigdy w życiu tam nie byłem i nawet nie wiem gdzie ta dziura leży, ale jak kurwa z tekstu wyciągam dwa zdania:"...a i mój syn Rafał, który wynajmuje lokal od gminy... " i "...przez ten okres nie miałem z pisania dochodu"...to pięści się zaciskają. Panie Mikołaju Graś. Idź Pan w chuj ze swoją bezinteresownością i rzetelnością dziennikarską. Amen.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-03-21, 0:46 3
zakart napisał/a:

Mam w dupie Michałowo i jego problemy lokalne. Nigdy w życiu tam nie byłem i nawet nie wiem gdzie ta dziura leży, ale jak kurwa z tekstu wyciągam dwa zdania:"...a i mój syn Rafał, który wynajmuje lokal od gminy... " i "...przez ten okres nie miałem z pisania dochodu"...to pięści się zaciskają. Panie Mikołaju Graś. Idź Pan w chuj ze swoją bezinteresownością i rzetelnością dziennikarską. Amen.



O co Ci kurwa chodzi? Młody wynajmuje lokal, w którym ma agencję PKO, na pewno jest to dla ludzi korzystne, ale trzeba od razu się czepiać, że pewnie po znajomości i chuj.
Zgłoś
Avatar
borys_ru 2014-03-21, 0:59
Jak to mówią, płacisz wymagasz.
Zgłoś
Avatar
szarykruk 2014-03-21, 8:56
Na europosła go wybrać.
Zgłoś
Avatar
Masmix666 2014-03-21, 9:14
Nie będę zdziwiony jak za około miesiąc dowiemy się ,że popełnił "samobójstwo".
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-21, 13:25
Zgadzam się z @Ptoon. A nawet widziałbym inne rozwiązanie.
Synuś ma oddział banku. To niech założy konto na fundację gazety Michałowa, w każdym numerze poda numer konta i nie wierzę, że lokalna społeczność nie wesprze go groszem.
Zresztą ciekawi mnie kto w mieścinie gdzie jak sprawdzałem mieszka jakieś 3-4 tyś ludzi i pewnie wszyscy się znają i wszyscy wszystko wiedzą, idzie co miesiąc po gazetkę, która wygląda jak gazetka szkolna i jest pisana podobnym językiem nawet.
Zgłoś