18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Żywe koty jako przynęta na rekiny.
t................� • 2014-12-14, 1:28
Żywe, małe, słodziuśkie, milusie kotusie jako przynęta dla rekina pozdrawiam wszystkich turbozjebów typu: "na człowieka cierpiącego i krojonego mogę patrzeć godzinami do obiadu ale jak widzę cierpiącego zwierzaczka to "
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-12-14, 13:23 1
@allup wtamy na Sadisticu
Zgłoś
Avatar
t................� 2014-12-14, 13:25 2
Cytat:

@Jestem_Bartoszem

Stary, szkoda mi ciebie i tobie podobnych zjebów. Skoro dla ciebie zwykłe skurwysyństwo nie jest niczym niezwykłym, to kutas twojej starej ci w cygańską zarobaczoną mordę.

A kotów szkoda.



Cytat:

Bartoszu, takie zachowanie jakie zaprezentowane jest na filmiku z sadyzmem takim po jaki przychodzi tutaj wiekszosc ludzi nie ma nic wspolnego (pomijam pozerow i zakompleksiona gimbaze ktora swoimi komciami chce zamaskowac swoje kompleksy). To jest moim zdaniem jakas choroba psychiczna ,anormalne zachowanie i zwyrodnialstwo z gornej półki.Pozostaje miec tylko nadzieje ze wszyscy ci degeneraci predzej czy puzniej, skoncza w szczekach tych samych rekinow ktore tak ochoczo dokarmiali tymi kotami. A co do ciebie Bartosiu, jestem pewien na 100% ze jestes zwykla pozerska pizdowata mameja, ktorej sadyzm ogranicza sie co najwyzej do zwalenia konia wachajac wyciagniete z kosza do prania majtki mamusi. A turbozjebem to jest twoj ojciec, bo zjebal robote . Poruchal, zaplodnil i nie zadbal o to zeby pozbyc sie spierdoliny ktora z tego wyszla (krotko mowiac nie zadbal o skrobanke).



Serio nie rozumiecie o co chodzi z moim komentarzem do tego filmu? Spoko, nikt nie jest równy Film z moim jakże "gimbusiarskim komentarzem" jest skierowany do wojujących obrońców zwierząt na tym portalu, którzy przekładają cierpienie zwierząt nad cierpienie człowieka. Jakim trzeba być debilem, żeby tego nie zrozumieć Ludzi takie rzeczy ruszają, tak jak właśnie Was i to jest zajebiście sadystyczne, nawet bardziej niż te kotki, ciśnienie jakie można zafundować co niektórym na tym portalu
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-12-14, 13:28
Jestem_Bartoszem napisał/a:

Bóg dał ludziom wolną wolę Ziomek, ja tam lubię zwierzaki wszelakie ale jeśli dla kogoś kotek jest ważniejszy niż człowiek to jest on dla mnie turbozjebem. kropka.

Jeżeli dla ciebie zjeby z ISIS, jednostki pokroju trynkiewicza lub Pol Pota znaczą więcej niż życie słodkiego kotka to jesteś zjebem.
Zgłoś
Avatar
k................h 2014-12-14, 13:33
No i NIC nie pokazali, tylko pieprzą o globalnym ociepleniu i o pływających kotach, i pokazują w kółko jednego co umie pływać.
Film kompletnie mnie nie przekonuję.
Ps. Kot to słaba przynęta.
Zgłoś
Avatar
t................� 2014-12-14, 13:33
le_Roi_des_fous, nie popadajmy ze skrajności w skrajność
Zgłoś
Avatar
olek 2014-12-14, 13:36 1
z chęcią wysłałbym wszystkie te małe kocie kurwy co drą mi ryja pod oknem na tą łudź
Zgłoś
Avatar
dzzejkop 2014-12-14, 13:45
olek zle napisales slowo łódź
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-12-14, 13:46
mmm. pyszna gównoburza.
a za filmik należy się zimne piwko.
ach te "miau miau miau".
Zgłoś
Avatar
pakitoo 2014-12-14, 13:48 1
le_Roi_des_fous napisał/a:

Jeżeli dla ciebie zjeby z ISIS, jednostki pokroju trynkiewicza lub Pol Pota znaczą więcej niż życie słodkiego kotka to jesteś zjebem.



Parafrazując:
Jeżeli dla ciebie zjeby z ISIS, jednostki pokroju trynkiewicza lub Pol Pota kwalifikują się jako ludzie to jesteś zjebem.

Ps. Olać koty. Ja to bym zamknął w więzieniach wszystkich tych chorych ludzi którzy bestialsko znęcają się nad robakami i używają ich jako przynęty na ryby.
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2014-12-14, 13:50 3
Co to kurwa jest? Ani razu w filmiku rekin nie zaatakował kota. Kilka wstawek z połowu tuńczyka + kilka pływających rekinów. Wszystkie urywki zupełnie z innych klipów ani na trochę ze sobą nie powiązanych. Do tego raz na jakiś czas ktoś dodał wstawkę z kotami w wiaderku i tyle. Gdzie wy do chuja macie oczy?
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2014-12-14, 14:00 1
Czemu okrucieństwo wobec zwierząt skoro i tak one idą na strawę dla rekina, tak więc długo męczyć się nie będą.
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-12-14, 14:01 4
Nad zwierzętami znęcają się tylko największe spierdoliny życiowe, które były bite przez rówieśników w szkole. Są zbyt słabi by stawić się komukolwiek, więc demonstrują swoją ''siłę'' nad bezbronnymi zwierzakami i wtedy myślą ze są zajebiści
Zgłoś
Avatar
L................6 2014-12-14, 14:10 2
Widzę że panuje tutaj jakaś moda na udowadnianie innym sadolom, że jest się zbyt "twardym" na to by okazać trochę człowieczeństwa. Czemu winny jest do kurwy nędzy mały kot którego nabijają na haczyk i wrzucają do wody?
Nie chcę żadnych wirtualnych piwek ani niczego w tym rodzaju, mam to w dupie, chcę żebyście przejrzeli trochę na oczy, bo wasze myślenie jest silnie psychopatyczne.
Zgłoś
Avatar
carcas 2014-12-14, 14:18 1
Ludzie, Wy serio nie widzicie ze to jest FAKE? Sceny z roznych akcji, kot podwieszony jest na linie, a haczyki doczepione wyzej dla picu. Na ch*j by ktos mial by sie je*ac z kotami, jak na rekiny 1000x lepiej dziala padlina + krew??!!
Zgłoś
Avatar
L................6 2014-12-14, 14:30 1
@carcas, fejk czy nie fejk, a stado ultramęskich sadoli już wali kuca przy wpierdalanym przez rekiny kotku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie