18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Żywy na 100%
de_Sade • 2019-08-17, 00:46
Babciu, a czemu dziadek ma taką czarną skórę?
spoiler



2019-08-17, 15:23
~chili-chili napisał/a:

To bieda ludzi zmusza do takich jazd, bo dzieciaki nie pomogą. Ewentualnie jakieś zaburzenie psychiczne. To jest smutne w ch*j.



smutne, jaja sobie robisz,
babie chodzi o kasę

2019-08-17, 16:00
00:40 do 00:38 To nie On tam stoi ? :-o Shadow people

2019-08-17, 16:55
Gilera1231 napisał/a:

I co nie j***ł jej ten trup?



Myślę że już mu nie stanie


S. KING takie jedno opowiadanie napisał o gościu, który traktował szkielet swojej żony jako śpiącą królewnę, nawet mówił do niej jakby spała. To chyba jakaś forma szoku, medycznej nazwy nie znam, ale pieniądze mogą nie być tutaj głównym powodem.

2019-08-17, 17:31
chili-chili napisał/a:

To zależy z której strony patrzy sie na to. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Bieda- składa sie na nia wiele czynników... (patrzac na osoby z filmiku)
Kazdy wie jak działają systemy typu: opieka społeczna, urzędy, instytucje itp. wszędzie "pomożemy ale " no właśnie wszędzie jakieś ale.. a bo nie ma opiekunek, a bo nie ma pieniędzy na to, a jak są to grosze... i tak dalej. Bida, choroby, recepty w uj drogie... A nikt żebrać nie lubi i sie płaszczyć. Dziś to jest jakieś uwłaczające.... Dzieci nie pomogą, bo wnuki, wycieczka itp.
Czy jest usprawiedliwiony? Całkowicie nie, ale warto zerknąć na to łaskawszym okiem. Ale czy to oznacza, że taką osobe (patrząc na jej wiek, sytuacje, choroby, dorobić też juz raczej nie ,, itp) powinno sie dojechać prawnie pod każdym kątem?... troche zrozumienia, empatii.
Osądzać potrafi każdy, takie czasy bo to łatwe stanąć nad kimś poczuć sie lepszym i skazującym głosem powiedzieć "winna".
Przez takie osądy mamy świat pełen egoistów i znieczulicy, a ze zwykłej pomocy, dobrego uczynku robi sie k***a z kogoś bohatera i od razu dostaje nalepkę dobrego człowieka... A dobrego człowieka, który zapłacze nas czyimś losem nazywa sie p*zdą.
To tylko filmik, a ch*j wie jaka historia sie za tym kryje, czesto nie wszystko jest takie jak nam sie wydaje. A zwłoki widać są "zadbane". Gość nie leży zakopany na podwórku ani w zamrażalce poćwiartowany...
Tak wiem to jest sadol, fajnie jest sie pośmiać, napisać coś posranego, też tak robie i lubie itp, ale nie zapomnijmy, ze jesteśmy ludźmi... Trzeba znać granice miedzy internetem, a rzeczywistością. Nigdy nie wiesz kiedy ty natrafisz na życiowy zakręt, z którego cie wyjebie... Albo nauczysz sie empatii albo nienawiści, którą będziesz szerzył za własne krzywdy....



Ty tak serio? Ja pie**olę.
:samoboj:

2019-08-17, 21:24
~chili-chili napisał/a:

To zależy z której strony patrzy sie na to. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. (...) Albo nauczysz sie empatii albo nienawiści, którą będziesz szerzył za własne krzywdy....



Właśnie pożyczyłem ostatnie oszczędności kobiecie, która samotnie wychowuje dwie córki. Jest po 40-stce. Raczej nie za ładna. Pożyczam jej hajs od paru miesięcy, bo widzę na co go wydaje i zawsze jest szczera i uczciwa. Nie miała oporów, żeby przyjść i zagadać do obcego w sumie ekspedienta w swoim osiedlowym sklepie i tak zwyczajnie poprosić o pomoc. Bo Gośka to normalna osoba, która nie wstydzi się swojego losu.

...no ale jak widzę starą pierduśnicę i widzę, że kryształy w gablotce stoją. Obrusikiem stolik nakryty. No to k***a biedy nie ma. Papiloty pozawijane, bo do klipsów trza wyglądać. To nie są problemy ludzi skrajnie ubogich. Takimi babsztylami są mury świątyń powypychane! Będziesz jej pokazywał, że nasrała, miał dowody, a ona i tak w zaparte, że to Pan-Buk tak chciał i że święte są to rzeczy. Nam jej zdaniem sądzić jej nie wolno. Wierzy, że po śmierci ktoś doceni tą podlaną paprotkę i obrazeczki na pamiątkę wszystkich kolęd lokalnego klechy.

Ja rozumiem o czym Ty mówisz, Chilli, ale moja empatia to nadal nie jest coś, co należy się innym z automatu. Są granice. Przecież nikt nawet nie poruszył tematu, co na to wszystko ma do powiedzenia dziadek!?... ;)

2019-08-17, 22:13
pawelgawel napisał/a:

Właśnie pożyczyłem ostatnie oszczędności kobiecie, która samotnie wychowuje dwie córki. Jest po 40-stce. Raczej nie za ładna. Pożyczam jej hajs od paru miesięcy, bo widzę na co go wydaje i zawsze jest szczera i uczciwa. Nie miała oporów, żeby przyjść i zagadać do obcego w sumie ekspedienta w swoim osiedlowym sklepie i tak zwyczajnie poprosić o pomoc. Bo Gośka to normalna osoba, która nie wstydzi się swojego losu.
...no ale jak widzę starą pierduśnicę i widzę, że kryształy w gablotce stoją. Obrusikiem stolik nakryty. No to k***a biedy nie ma. Papiloty pozawijane, bo do klipsów trza wyglądać. To nie są problemy ludzi skrajnie ubogich. Takimi babsztylami są mury świątyń powypychane! Będziesz jej pokazywał, że nasrała, miał dowody, a ona i tak w zaparte, że to Pan-Buk tak chciał i że święte są to rzeczy. Nam jej zdaniem sądzić jej nie wolno. Wierzy, że po śmierci ktoś doceni tą podlaną paprotkę i obrazeczki na pamiątkę wszystkich kolęd lokalnego klechy.
Ja rozumiem o czym Ty mówisz, Chilli, ale moja empatia to nadal nie jest coś, co należy się innym z automatu. Są granice. Przecież nikt nawet nie poruszył tematu, co na to wszystko ma do powiedzenia dziadek!?...



No tylko udowodniłeś, że dużo w Tobie nienawiści.... Smutny, antyklerykalny , wywyższający się ponad resztę .....

2019-08-19, 17:46
Gilera1231 napisał/a:

I co nie j***ł jej ten trup?



Idź się jej zapytaj

:roll:

2019-08-22, 01:55
Przecież śpi...