18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
1 Marca - akcja obalenia rządu w Polsce
t................z • 2014-02-23, 11:31
- idziesz obalać rząd ?
- nie mogę, mam klanówkę, a ty ?
- mama mi nie pozwala

---------------

1 marca - zamieszki w Polsce
- JEBAĆ RZĄD
- NIE DLA RZĄDU
- CHCEMY SPRAWIEDLIWEJ WŁADZY !!!

~patriota1999 wylogował się.
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-02-23, 19:03 1
biedaki i idioci wy myslicie ze ukraina teraz bedzie miala dobrze? janukowycz chcial dobrze dla ukrainy , tylko powinien byc bardziej radykalny w swoich decyzjach no ale coz , jak chca to niech sobie rzadza
spojrzcie co unia zrobila z polska zagraniczny kapital pcha sie oknami , nie opodatkowane hipermarkety itp
wymieniac dalej?
lepiej nic nie robic niz walczyc w przegranej sprawie .....
odpowiedz na pw jak ktos chce podystkutowac
Zgłoś
Avatar
rafa97 2014-02-23, 22:05
Może mi ktoś podać trasę przemarszu, bo planuję wystawić stragan z maścią.
Zgłoś
Avatar
grudy 2014-02-24, 0:15 1
n0skill wiesz.... niektórzy po prostu wierzą, że Polska to nie tylko historia i eksponat do podziwiania przez szybkę.
Zgłoś
Avatar
Skatedog 2014-02-24, 3:07
Generalnie to zacznijmy od tego dlaczego akurat 1 marca?
Może jestem zbyt podejrzliwy, ale wydaje mi się że ludzie wyjdą na ulice nie wtedy gdy ktoś im każe,albo zrobi event na fb, a wtedy kiedy sytuacja będzie tego wymagać, czyli sami z siebie. I oczywiście że nasza mentalność nakazuje nam wmawianie sobie "Wszystko jest super, lubię brać w dupę, bo mogło być jeszcze gorzej" ale mimo wszystko myślę że ktoś mógłby jednak skorzystać na tym. Ja mogę już teraz powiedzieć że "wielki dzień" będzie kolejnym szarym dniem, i wciąż nie zmieni się nic, dalej będzie tutaj burdel i syf, własnie przez tą jebaną mentalność tego narodu.To przykre.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-02-24, 10:52
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:


Podobnie za hitlera, mogli podawać mydło szwabom, aby ci na przemian nas w dupsko ruchali albo zabijali naszych braci, wszak z góry byliśmy przegrani?! Piękne podejście do życia, nie wygram to wypinam mocniej dupę. Gratulacje, wygrałeś soczystego chuja w mordę.



Opór tak, ale inteligentny. Nawet czasami skulić uszy, aby potem osiągnąć swoje.
Przykład 1 - TAK NIE ROBIĆ - słynny zamach na Kutscherę. Zabili jednego gościa w zamian, za którego w dwa dni zabito 300 Polaków (+ ogromna kontrybucja i inne represje). Na jego miejsce przyszedł Geibel, ot taki milusiński. W ciągu pierwszych trzech miesięcy jego urzędowania zabito kolejnych 900 Polaków, potem jeszcze Powstanie Warszawskie.

Przykład 2- TAK ROBIĆ - Wysadzenie pociągu z materiałami wojennymi jadącego na front, sabotaż w fabrykach produkujących broń itp. Nawet jeśli w ramach represji zlikwidowano kilka wiosek, to zniszczenie broni zaoszczędziło życie iluś tam żołnierzy, jeśli zabito robotników w fabryce za sabotaż, sprzęt przygotowany do ofensywy/obrony stał bezużyteczny.

Sam se liż chuje jak lubisz.
Zgłoś
Avatar
ZULUL 2014-03-01, 5:07
Mamy 1 Marca, ciekawe co wyjdzie z marszu
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-02, 6:40
Więc już jest 2 marca... Wiadomo coś na ten protestu? Ilu rannych polityków, czy Rudego uprowadzono? Sejm stanął w ogniu czy tylko biegają z transparentami...
Zgłoś