18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
1 Marca - akcja obalenia rządu w Polsce
t................z • 2014-02-23, 11:31
- idziesz obalać rząd ?
- nie mogę, mam klanówkę, a ty ?
- mama mi nie pozwala

---------------

1 marca - zamieszki w Polsce
- JEBAĆ RZĄD
- NIE DLA RZĄDU
- CHCEMY SPRAWIEDLIWEJ WŁADZY !!!

~patriota1999 wylogował się.
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-02-23, 11:35 2
to nie jest śmieszne, to jest kurwa smutek...
Zgłoś
Avatar
master0romus 2014-02-23, 12:01 6
HAL9000/2 napisał/a:

to nie jest śmieszne, to jest kurwa smutek...



Dokładnie.. Za to jak by napisać czy idą obalać flaszkę to dziwnym zbiegiem okoliczności okazałoby się, że jednak chwilka się znajdzie.
Zgłoś
Avatar
Jordan8 2014-02-23, 12:01
Trinky Winky
Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-02-23, 12:36
gdyby zrobic ranking nickow twoj bylby przedostatni.
Ostatni bylby tusk.
Zgłoś
Avatar
niemakurwanazw 2014-02-23, 12:45 2
@trynkiewicz
To że będziesz tak robił wraz z kolegami z podstawówki, to nie znaczy, że nikt nie wyjdzie na ulice...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2014-02-23, 13:31 148
Kurwa, jak wychodzi 100 tysięcy luda na Marsz Niepodległości, to połowa sadola się pluję, że debile, swołocz, hołota, odstrzelać ich, bo jacyś debile drzewko rozjebali.

Za kilkadziesiąt lat będziecie mogli dumnie opowiadać swoim wnukom jak chuja robiliście, gdy ludzie wyszli na ulice. Możecie teraz się naśmiewać, ale to właśnie o takim Marszach Niepodległości będą mówić na lekcjach historii, a nie o mądralach siedzących przed komputerem całe życie.
Oczywiście o ile ten biedny kraj jeszcze będzie istniał, bo jak tu zmienić cokolwiek z takim chujowym społeczeństwem.
Ja tam 1 marca i tak bym szedł na obchody z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych, ale jak będzie się coś działo, to chętnie dołączę.
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-02-23, 13:40 61
Pater patriae, akurat konkretnie niszczyciele drzewek słusznie zostali okrzyknięci debilami, bo nie na tym polega manifestacja. To były tylko dresy które przyszły wykorzystać chwile bezkarności żeby coś rozpierdolić. Z resztą się zgadzam. Piwo.

Korzystając z chwilowego "Najlepszy komentarz" Pragnę zwrócić uwagę czytających na dalszy komentarz użytkownika Pater patriae gdyż jeszcze bardziej zasługuje na uwagę i poklask niż ten powyżej Dziękuję. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-23, 13:41
Hahaha jakież to prawdziwe . I śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-02-23, 13:42
Matko bosko kochano Jakimś cudem nie jestem w temacie O co chodzi z tym obalaniem rządu?
Znowu demonstracja bez ładu i składu z hasłem przewodnim "zróbcie nam dobrze"+ zamieszki w bonusie, czy coś nowego?
Zgłoś
Avatar
kokolka 2014-02-23, 13:44 2
Nikt nie wychodzi obalać rządu. Tak robią idioci. Jest to najgłupszy pomysł nie mając żadnej alternatywy wyjść na ulicę i krzyczeć "wypierdalać". 1 marca ludzie chcą wyjść żeby pokazać, że jest dużo niezadowolonych obywateli z tego jak działa nasz rząd. Myślę, że jeżeli pojawi się jakieś ugrupowanie polityczne, które wykorzysta sytuację i zacznie się afiszować "my będziemy lepsi" mądrzy ludzie po prostu odejdą.
Zgłoś
Avatar
Uve_Kolarz 2014-02-23, 13:44 2
Zgłoś
Avatar
ilyasoloviev 2014-02-23, 13:46 1
ile dni musielibyscie byc na ulicach miast zeby politycy oddali korytko innym zlodziejom? xD
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-02-23, 13:47
Co to jest "klanówka"? Nowy przedmiot w gimbazie?
Zgłoś
Avatar
detheroc 2014-02-23, 13:50 2
PIONA TRYNKIEWICZ, ZNOWU ROZJEBALES POLACTWO NA LAJCIE XDDDDDDDD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie