18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
1 Marca - akcja obalenia rządu w Polsce
t................z • 2014-02-23, 11:31
- idziesz obalać rząd ?
- nie mogę, mam klanówkę, a ty ?
- mama mi nie pozwala

---------------

1 marca - zamieszki w Polsce
- JEBAĆ RZĄD
- NIE DLA RZĄDU
- CHCEMY SPRAWIEDLIWEJ WŁADZY !!!

~patriota1999 wylogował się.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-02-23, 13:51 3
kokolka napisał/a:

Jest to najgłupszy pomysł nie mając żadnej alternatywy wyjść na ulicę i krzyczeć "wypierdalać".



Smutne jest to że 80% "rewolucjonistów" idzie tym prądem. A do "młodszych", zamiast rewolucji to do szkoły i na uczelnie wypierdalać i się uczyć, to może wymyślicie coś, co da się wprowadzić żeby było "normalnie".
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-02-23, 13:57
A musicie robić te zamieszki dzień po moich urodzinach? Nie możecie, no nie wiem, w lipcu? Może nawet pojechałbym do stolicy popatrzeć.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2014-02-23, 13:58 15
Pater patriae napisał/a:

Oczywiście o ile ten biedny kraj jeszcze będzie istniał, bo jak tu zmienić cokolwiek z takim chujowym społeczeństwem.
Ja tam 1 marca i tak bym szedł na obchody z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych, ale jak będzie się coś działo, to chętnie dołączę.



Racja, zjebane to społeczeństwo.

Na chuj do kurwy nędzy dorabiacie swoją ideologie do dni uczczenia pamięci/historii tego kraju i chowacie się między normalnymi ludźmi? Brakuje Wam odwagi cywilnej? Mama w telewizji zobaczy i zawoła na obiad, albo da szlaban na komputer?

Zaraz jakiś nastoletni zjeb nazwie się żołnierzem wyklętym, albo będzie robił Polskę Walczącą z @. Jak mnie wkurwia takie buractwo dzieciaków. Dwa, przestańcie pierdolić że 11 listopada 100.000 ludzi wyszło na ulice bo to był MARSZ NIEZADOWOLENIA, o ile mi wiadomo to to był MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI do kurwy nędzy, chcesz robić swój marsz to spierdalaj gdzie indziej, to nie jest łączona impreza.

Teraz znowu będzie marsz niezadowolenia przeciwko złemu tusekowi, a gimbaza będzie się chować między normalnymi ludźmi i rzucać kostką w policjantów, żeby potem na pejsbooku napisać "#niepodległośc #takiwaleczny #jebacpolicje #100000ludzi #komuna.

Proszę. Zróbcie sobie pochód w swój jebany dzień żeby potem ludzie nie pierdolili że marsz niepodległości zły/ etc.
Zgłoś
Avatar
midnightc 2014-02-23, 14:00 3
tr3mm0r napisał/a:

Co to jest "klanówka"? Nowy przedmiot w gimbazie?



Stary chłop, a używa takich szczeniackich wyrażeń jak "gimbaza", wstydziłbyś się.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2014-02-23, 14:15 28
Extraordinary_Gentelmen napisał/a:


Na chuj do kurwy nędzy dorabiacie swoją ideologie do dni uczczenia pamięci/historii tego kraju i chowacie się między normalnymi ludźmi? Brakuje Wam odwagi cywilnej? Mama w telewizji zobaczy i zawoła na obiad, albo da szlaban na komputer?



Może dlatego, że żołnierze wyklęci walczyli o wolną Polskę, takie trudne do zrozumienia? To przecież idealny wzór. I jakbyś nie wiedział, to właśnie środowiska prawicowe doprowadziły do restauracji ich pamięci, a nie opluwające ich lewaczki na czele z GW. Więc to my mamy prawo mieć ich na sztandarach.

I kto się chowa? Ludzie którzy potrafią ruszyć dupę i wyjść na ulice oddać im cześć, czy takie buraki jak Ty, którzy gadają jakieś bzdury?
W porównaniu do ACTA to w MN brali udział głównie 20-30 latkowie, więc skończ pierdolić.

Extraordinary_Gentelmen napisał/a:

. Dwa, przestańcie pierdolić że 11 listopada 100.000 ludzi wyszło na ulice bo to był MARSZ NIEZADOWOLENIA, o ile mi wiadomo to to był MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI do kurwy nędzy, chcesz robić swój marsz to spierdalaj gdzie indziej, to nie jest łączona impreza.



Ehh. Dzień Niepodległości jest dniem wolnym od pracy, więc to wtedy może tyle ludzi się zebrać. Może w TV nie pokazali Marszu, tylko jakichś idiotów bijących się z brudasami, ale 99% śpiewało i skandowało patriotyczne pieśni, więc chyba lepiej uczciliśmy go od Ciebie, bo pewnie siedziałeś z ręką w gaciach oglądając TV..
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-02-23, 14:37 12
@Pater - a np. 2 Maja czy 15 sierpnia też jest święto wolne od pracy, czemu wtedy nie zrobicie swojego marszu? Odpowiedź jest prosta - inaczej wygląda jak przyjdzie 500 łysych na pseudopatriotyczą rozpierduchę i 100000 normalnych ludzi na marsz a inaczej jak przyjdzie samych 500 łysych i rozpierdoli co się da - przecież ludzie by was zgnoili, jeżeli teraz macie poparcie liczone w procentach to po takim "wybryku" nie mielibyście nawet promila bo nawet najbardziej zatrwardziałych nazioli nie przkonalibyście, że niszczenie mienia publicznego bez ładu i składu przez małą grupkę pomyleńców, to walka o "lepsze jutro ukochanej Ojczyzny"
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-02-23, 14:45 5
Sipto napisał/a:

Pater patriae, akurat konkretnie niszczyciele drzewek słusznie zostali okrzyknięci debilami, bo nie na tym polega manifestacja. To były tylko dresy które przyszły wykorzystać chwile bezkarności żeby coś rozpierdolić. Z resztą się zgadzam. Piwo.

Korzystając z chwilowego "Najlepszy komentarz" Pragnę zwrócić uwagę czytających na dalszy komentarz użytkownika Pater patriae gdyż jeszcze bardziej zasługuje na uwagę i poklask niż ten powyżej Dziękuję. Pozdrawiam



G*wno prawda. Ludzie w Polsce są wkurzeni i pokazują to właśnie na 11 listopada, a to że nie demolują pół miasta to akurat duży plus. I grubo się mylisz, jeśli sądzisz, że na Ukrainie nie ma w bojówkach debili. Nie tylko kiboli tam nie brak, ale i fanatyków nacjonalizmu (z gloryfikowaniem UPA na czele). Tak, więc odpierdol się od kiboli, bo póki co to ty brandzlujesz freda w necie, a nie oni...

Wszyyscy podniecają pizdy Ukrainą, a prawda jest taka, że u nas z powodu jebanej tęczy (która jest symbolem nie akceptowalnym dla większości) było sranie w mediach kilka dni... Tam niszczą, palą, wszystko co mają na swojej drodze... A jebane lemingi to łykają jak spermę tirówki.

Ukraina w UE nie będzie, bo Francja, UK, Niemcy mają dosyć imigrantów, a i w naszym polskim interesie jest, aby nie robić konkurencji naszym....

Jakim trzeba być kretynem, aby krytykować rozpierdoluchę w wykonaniu kiboli, a gloryfikować bojówki na Ukrainie, które chcą obalić legalny rząd i to też środkami mocnymi (butelki z paliwem, broń, kostka brukowa itd.). Nie rozumiem tego. Kurwa, czy ludzie w tym kraju już zamiast mózgu mają gówno? TV jebana.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2014-02-23, 14:49 10
Pater patriae napisał/a:


Może dlatego, że żołnierze wyklęci walczyli o wolną Polskę, takie trudne do zrozumienia? To przecież idealny wzór. I jakbyś nie wiedział, to właśnie środowiska prawicowe doprowadziły do restauracji ich pamięci, a nie opluwające ich lewaczki na czele z GW. Więc to my mamy prawo mieć ich na sztandarach.


Czy to że Papież jest idealnym wzorem upoważnia mnie do porównywania się z jego funkcją? Lub mianowania się jego tytułem czy zasługami?

Jakie środowiska przepraszam? Wydawało mi się że to właśnie dzięki prawdziwym patriotom którzy wspierają swój kraj, pamięć o takich ludziach/wydarzeniach nie ginie bo przekazują ją z pokolenia na pokolenie i wychowują dzieci w takim duchu, a nie o bandzie dorabiającej swoje popierdolone ideologie pod święta walczących/oddających życie za kraj.

Aha i jebie mnie twoje lewactwo i fascynacja gównem wybiórczym, zaraz pewnie nazwiesz mnie lewakiem i bólem dupy bo mam inną opinię od Ciebie.

Mam też oczywiście rozumieć że nie mogę używać tego oto sztandaru bo tylko Ty masz do tego prawo?
Popierdoliło Ci się coś chyba dziewczynko.

Nie będziesz dyktował ludziom kto jest lepszym a kto "lepsiejszym" patriotą.

Pater patriae napisał/a:

I kto się chowa? Ludzie którzy potrafią ruszyć dupę i wyjść na ulice oddać im cześć, czy takie buraki jak Ty, którzy gadają jakieś bzdury?
W porównaniu do ACTA to w MN brali udział głównie 20-30 latkowie, więc skończ pierdolić.


Tak się składa że byłem na obchodach 11 listopada (nie, nie w Warszawie), i nie wiem jak Ciebie, może już z tego trochę wyrosłem żeby uwalniać swoje frustracje na ludziach którzy mają inny światopogląd odemnie, ale irytuje mnie banda łysych panów (nawet w mniejszości w stosunku do całej grupy marszu) plująca sobie pod nogi co drugie słowo mówiąca "kurwa, policja, zasłoń twarz, patrz tam się napierdalają, dawaj tam, weź race", szczególnie kiedy przyszedłem uczcić odzyskanie niepodległości swojego kraju z rodziną (zarówno wiele starszymi i wiele młodszymi ludźmi od siebie) którzy również byli oburzeni takim zachowaniem podczas obchodów tego święta oraz zwyczajnie martwiłem się o ich bezpieczeństwo, szkoda że tego nie bierzesz pod uwagę.

Pater patriae napisał/a:

Ehh. Dzień Niepodległości jest dniem wolnym od pracy, więc to wtedy może tyle ludzi się zebrać. Może w TV nie pokazali Marszu, tylko jakichś idiotów bijących się z brudasami, ale 99% śpiewało i skandowało patriotyczne pieśni, więc chyba lepiej uczciliśmy go od Ciebie, bo pewnie siedziałeś z ręką w gaciach oglądając TV..



To zrób swój "marsz niezadowolenia" w dzień wolny od pracy, zobaczymy komu się będzie chciało na to przyjść. A nie wpierdalaj się w "cudze" święta, ok?

Widzę że znowu usiłujesz mi wmówić kto jest "lepsiejszym" patriotą. Zapomniałem, Ty jeden masz racje i najlepiej wiesz jak to uczcić... co mówiłeś o chujowym społeczeństwie?
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2014-02-23, 14:57 11
bloodwar napisał/a:

@Pater - a np. 2 Maja czy 15 sierpnia też jest święto wolne od pracy, czemu wtedy nie zrobicie swojego marszu? Odpowiedź jest prosta - inaczej wygląda jak przyjdzie 500 łysych na pseudopatriotyczą rozpierduchę i 100000 normalnych ludzi na marsz a inaczej jak przyjdzie samych 500 łysych i rozpierdoli co się da - przecież ludzie by was zgnoili, jeżeli teraz macie poparcie liczone w procentach to po takim "wybryku" nie mielibyście nawet promila bo nawet najbardziej zatrwardziałych nazioli nie przkonalibyście, że niszczenie mienia publicznego bez ładu i składu przez małą grupkę pomyleńców, to walka o "lepsze jutro ukochanej Ojczyzny"



Bloodwar siedzisz w tej Holandii, czy gdzie tam mieszkasz, to kurwa siedź, ale nie masz według mnie prawa się wypowiadać o rzeczach, które znasz tylko z TV.. Ciągle pierdolisz jak Ci się dobrze żyję tam w porównaniu do tego co jest Polsce, ale jak ludzie coś chcą zmienić, to nagle to są łysi naziści...

Jeżeli oceniasz zachowanie 100k ludzi po zachowaniu małej grupki, to tylko świadczy o głupocie i ignorancji.

Aha i 2 maja? 15 sierpnia? Niektórzy zasługują na wypoczynek, bo muszą pracować trochę więcej niż Ty...
Byłem na MN i mogę Ci powiedzieć, że z tych 100k WIĘKSZOŚĆ to narodowcy, więc nie taka mała to organizacja, bo może i kilka procent w sondażach, ale większość to aktywni działacze, którzy robią to za swoją kasę.

ps Nie jestem narodowcem, więc jestem w tej sprawie dość obiektywny..

@edit
Extraordinary_Gentelmen, nawet nie zamierzam z Tb polemizować, nie po tym jak zarzucasz mi rzeczy których nie powiedziałem. Sofizmat słomianej kukły może sprawdza się w TV, ale tu masz czarno na białym napisane, co kto i kiedy powiedział.
Zgłoś
Avatar
ilyasoloviev 2014-02-23, 14:58
Tu nie o to chodzi, zeby na ulice wyszlo nie wiadomo ilu ludzi. Tu trzeba konkretnego podejscia. Pare uzbrojonych osob, wyszkolonych, z planem. Namierzyc wszystkich rzadzacych i tych nad nimi. Zrobic czystke, wpuscic do rzadu ludzi wyksztalconych, znajacych sie na prawie i ekonomii. Innego sposobu nie ma.
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-02-23, 14:59 5
O_Co_Ci_Chodzi, tak, bo wyrywając drzewka mądry kibol zmieni Polskę kto płodzi takich kretynów? Weź ty lepiej strzel ojcu w łeb. Jak coś niszczyć to lepiej to przeciwko czemu się protestuje. Ty poważnie jesteś taki ograniczony, że nie widzisz hipokryzji sytuacji? Rozpierdolił pół stolicy i nazywa siebie patriotą. No kurwa kretyn.
W ogóle co ty mi tu z Ukrainą wyjeżdżasz? Czy ja cokolwiek o nich napisałem?
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-02-23, 15:01 3
Sipto napisał/a:

O_Co_Ci_Chodzi, tak, bo wyrywając drzewka mądry kibol zmieni Polskę kto płodzi takich kretynów? Weź ty lepiej strzel ojcu w łeb. Jak coś niszczyć to lepiej to przeciwko czemu się protestuje. Ty poważnie jesteś taki ograniczony, że nie widzisz hipokryzji sytuacji? Rozpierdolił pół stolicy i nazywa siebie patriotą. No kurwa kretyn.



Czytaj ze zrozumieniem kretynie. Nigdzie nie napisałem, że popieram kogokolwiek. Wkurwia, mnie że gloryfikuje się Ukraińców, a źle mówi się o Polakach. A tak z innej beczki to sram na protesty, jeden chuj czy okrada nas lewa czy prawa strona. Nawet JKM chuja dobrego zrobi.
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-02-23, 15:04 4
Powiedział co wiedział cytując mój post i pisząc o czymś zupełnie innym. Ośmieszasz się.
Zgłoś
Avatar
marcin1630 2014-02-23, 15:05 2
Pater patriae napisał/a:

Kurwa, jak wychodzi 100 tysięcy luda na Marsz Niepodległości, to połowa sadola się pluję, że debile, swołocz, hołota, odstrzelać ich, bo jacyś debile drzewko rozjebali.

Za kilkadziesiąt lat będziecie mogli dumnie opowiadać swoim wnukom jak chuja robiliście, gdy ludzie wyszli na ulice. Możecie teraz się naśmiewać, ale to właśnie o takim Marszach Niepodległości będą mówić na lekcjach historii, a nie o mądralach siedzących przed komputerem całe życie..



Jeśli władz się nie zmieni i nic się nie zrobi to niestety ale jeśli będą mówić o marszach niepodległości, to będą o nich mówić w języku gówna wybiórczego albo żydofałenu.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2014-02-23, 15:05
O_Co_Ci_Chodzi, to Ty czytaj ze zrozumieniem, bo nie rozumiem czemu się przyjebałeś do Sipto. Ci którzy wyrywali te pieprzone drzewka to debile i jest to niepodważalny fakt, ale jeszcze większym debilem trzeba być, żeby oceniać cały MN przez działania kilku idiotów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie