18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
1 Marca - akcja obalenia rządu w Polsce
t................z • 2014-02-23, 11:31
- idziesz obalać rząd ?
- nie mogę, mam klanówkę, a ty ?
- mama mi nie pozwala

---------------

1 marca - zamieszki w Polsce
- JEBAĆ RZĄD
- NIE DLA RZĄDU
- CHCEMY SPRAWIEDLIWEJ WŁADZY !!!

~patriota1999 wylogował się.
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-02-23, 15:06 2
Pater patriae napisał/a:

O_Co_Ci_Chodzi, to Ty czytaj ze zrozumieniem, bo nie rozumiem czemu się przyjebałeś do Sipto. Ci którzy wyrywali te pieprzone drzewka to debile i jest to niepodważalny fakt, ale jeszcze większym debilem trzeba być, żeby oceniać cały MN przez działania kilku idiotów.



A to zwracam honor.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2014-02-23, 15:10
Pater patriae napisał/a:


Extraordinary_Gentelmen, nawet nie zamierzam z Tb polemizować, nie po tym jak zarzucasz mi rzeczy których nie powiedziałem. Sofizmat słomianej kukły może sprawdza się w TV, ale tu masz czarno na białym napisane, co kto i kiedy powiedział.



Albo nie umiesz czytać albo pisać.

Jedno czy drugie (a może obydwa), koniec argumentów oznacza "wypowiedzi wyrwane z kontekstu"," nie zamierzam z panem dyskutować", "ja panu nie przerywałem". "ja tego nie powiedziałem".

Jeszcze czekam na edycje poprzednich postów żeby już w ogóle wyszło jaki to mądry i zajebisty jesteś.

Szkoda słów. Kurwa mać i to ma być przyszłość tego kraju.
Zgłoś
Avatar
d................1 2014-02-23, 15:13 1
Jak to "nie napisałeś, że popierasz kogokolwiek"?
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:


(...)Tak, więc odpierdol się od kiboli, bo póki co to ty brandzlujesz freda w necie, a nie oni...
(...)Jakim trzeba być kretynem, aby krytykować rozpierdoluchę w wykonaniu kiboli,


Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-23, 15:23
Dajmy na to, pójdzie 100 tysięcy ludzi, wystrarczy że mały procent z nich to będą dresy szukające rozróby. Będzie wtedy materiał dla TVN, i wszyscy co popierają tą akcje zostaną okrzyknięci dresami.

Cały kraj musiał by wyjść, bo nawet jakby się obyło bez zamieszek, tych 100 tysięcy nazwano by małą mniejszością, jak to teraz mówicie o Ukrainie.
Zgłoś
Avatar
wacek6 2014-02-23, 15:23 3
Zgłoś
Avatar
pikus88 2014-02-23, 16:02 6
dobry temat, fajna dyskusja, tylko tyle kurew niepotrzebne według mnie. Zgadzam się z tym, że poronionym pomysłem jest wylewanie swoich frustracji w Dniu Niepodległości, to święto powinno być radosne a nie przepełnione smutkiem patosem. Dobrze, że jeszcze każdemu płakać nie nakazują.

Problemem środowisk patriotycznych jest to, że nie robiliście selekcji ludzi, którzy dołączali do waszych szeregów, szliście na ilość przyjmując łysych debili, dla których patriotyzm ograniczał się do wykrzykiwania jebać rzad, Tusk złodziej itp. Idąc dalej, daliście się wciągnąć w polityczne rozgrywki wspierając m.in. PiS, który zgrabnie wykorzystał Was do swoich celów i tylko idiota tego nie widzi. Zgadzam się również, z tym, że powinniście zorganizować Marsz Niezadowolenia w innym terminie, tak żeby jego wydźwięku nie dało się zakrzyczeć medialnie.
Mną też kiedyś kierowała chęć przysłużenia się Ojczyźnie, ale widząc jacy ludzie noszą dziś na bluzach kurtkach symbole Polski Walczącej, czy nawet nasze godło, zrezygnowałem. Nie mam zamiaru iść obok debila, który trzech zdań bez błędu powiedzieć nie umie, nie wspominając już o zapisaniu ich na kartce. Patriotyzm to nie darcie ryja na marszu, to przede wszystkim pamięć o tradycji, języku i historii. Historii, która przez wielu niezadowolonych traktowana była po macoszemu. Historię należy znać aby nie popełnić dawnych błędów.
Aha co do samego nazywania siebie patriotami, już to jest porażką. To historia ma Wam to zagwarantować, to ona ma Was ocenić a nie Wy sami.

Co do samej Ukrainy, UE ich wciągnie jeśli będzie taka wola samej Ukrainy. I nie ważne, że jest tam bieda. najważniejsze jest to, że dzięki nim znów będzie można wyprać kupę kasy, że Ukraina ze swoją przestarzałym przemysłem będzie płacić milionowe kary za CO2. Dziś liczy się kasa, Ukraińcy jeszcze zapłaczą nad swoją chęcią dołączenia do Zachodu.

Wątek samych Żołnierzy Wyklętych będzie budził niesmak przez długi czas. Na terenach Podlasia nie są oni tak gloryfikowani, z resztą w Okolicach Ostrołęki, Ostrowi również. Wystarczy porozmawiać ze starszymi ludźmi, którzy widzieli jak dzięki akcjom ŻW ginęły niewinne dzieci, czy zwykli chłopi, obdarowani przez komunistów ziemią uprawną.
W Ostrołęce pisowski prezydent chce wybudować nawet ich muzeum za ok. 35 mln. początkowo miało ono powstać z dofinansowania jakiś funduszy norweskich. Jednak Ministerstwo Kultury oceniło negatywnie projekt. Dzięki temu PiS napieprza, że PO znów blokuje pomoc państwa dla pisowskich pomysłów. Zapominają jednak dodać, że ministerstwo poparło inny projekt Muzeum Żołnierzy Wyklętych mające powstać w Warszawie, które oceniono jak projekt najwyższego priorytetu, co ciekawe za utworzeniem tego muzeum podpisy zbierała młodzieżówka PiS. Sami pod sobą dołki kopią, a prezydent Ostrołęki już powiedział, że nawet bez środków zewnętrznych miasto muzeum wybuduje. Dodam tylko, że zadłużenie samej Ostrołęki w tym roku wzrosło do ok. 115 mln zł, a te 35 mln zł na muzeum można by przeznaczyć na budowę przyszłej obwodnicy Ostrołęki, kto był w tym mieście wie jak to potrzebna inwestycja. Te 35 mln stanowiłoby jakieś 15-20 % potrzebnej kwoty, ale lepiej bawić się w budowę nierentownych muzeów, już wcześniej wpakowano kupę kasy w mauzoleum, którego nikt nie odwiedzał, a prezydent mówił o tysiącach turystów.
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-02-23, 16:11
delivery21 napisał/a:

Jak to "nie napisałeś, że popierasz kogokolwiek"?



Jak byś umiał czytać to byś widział, że tam jest przecinek i doczytałbyś co jest po przecinku.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-02-23, 16:14 3
No i dobrze że tych żołnierzy wyklętych zajebali, bo jakby takich kretynów było więcej i zyskali jakiekolwiek większe poparcie w społeczeństwie to Armia Czerwona zrobiłaby tu porządek raz dwa nie zaglądając do żadnej konwencji. Polskę w Jałcie Zachód oddał ZSRR i tyle. Palcem by nie kiwnęli w 1945-46. Realia polityczne tamtego czasu były jakie były i opcja bohaterskiej walki do śmierci niczemu dobremu się w powojennej Polsce nie przysłużyła. Gdyby jeszcze zabijali faktycznych skurwieli to można by przymknąć oko, ale gro ofiar to zwykłe niczemu nie winne osoby cywilne w tym dzieci. Poczytajcie sobie zresztą Dmowskiego co sądziłby o takim bezsensownym przelewie krwi w "Polityka polska i odbudowanie państwa" -rok wyd. 1937: "Powstania nasze były zbrojnymi protestami przeciw uciskowi, nie zaś walką o odbudowanie państwa polskiego. Żadne z nich nie miał planu tego państwa. ... Autorzy powstań nie liczyli się wcale z położeniem zewnętrznym i wybierali na wybuch najnieodpowiedniejsze momenty polityczne. Wybuchały powstania wbrew woli ogromnej większości społeczeństwa, narzucane mu przez garść, przeważnie młodzieży". Jebał też wszelkich weteranów powołujących się na bohaterstwo itp. Jednemu powstańcowi styczniowemu powiedział "Ale nie doszliście (do niepodległości przyp. aut). Ten, kto przegrał, nie ma prawa żądać, żeby go naśladowano."

Czytajcie w oryginale waszych guru, bo wychodzicie na idiotów.
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-02-23, 16:26 3
pikus88 napisał/a:



Co do samej Ukrainy, UE ich wciągnie jeśli będzie taka wola samej Ukrainy. I nie ważne, że jest tam bieda. najważniejsze jest to, że dzięki nim znów będzie można wyprać kupę kasy, że Ukraina ze swoją przestarzałym przemysłem będzie płacić milionowe kary za CO2. Dziś liczy się kasa, Ukraińcy jeszcze zapłaczą nad swoją chęcią dołączenia do Zachodu.
.



Ukraina nie prędko wejdzie do UE. Zauważ, że Europa zlewa ją podobnie jak b. Jugosławię w czasie wojny, a największą bolączką Francji, UK, Niemiec jest imigracja. Bardzo ostra nagonka jest na Rumunów i Bułgarów, a i Polacy mają ostre akcje w UK (np. pobicie motocyklisty z polskimi symbolami). UE nie ma co zaproponować Ukraińcom, wiedział o tym prezydent Ukrainy. Pytał się wprost co dadzą im. Unia Europejska zrobiła karpika i dziwnym trafem za chwilkę pojawiły się protesty... Umowa stowarzyszeniowa to otwarcie rynku, czyli dostęp UE do ogromnego rynku zbytu. Tylko oto tutaj chodzi. Polacy dobrze wyszli na UE (rynek pracy, pieniądze unijne), ale koszt jest duży. Nasze umowy stowarzyszeniowe były zawarte w latach 90, a firmy masowo były przejmowane przez kapitał zagraniczny. Jesteśmy podwykonawcami i tanią siłą roboczą + rynkiem zbytu. Tylko pały nie przewidziały, że nasz naród potrafi (eksport autobusów, tramwajów, pociągów, informatyków). Co prawda rudy nas okłada nowymi przeszkodami, ale damy radę. Omijamy to zakładając firmy w UK.

Nawet Rosja wypięła się na Ukrainę. W sprawach Syrii byli bardziej dyskusyjni (łącznie z wysłaniem swoich wojsk w rejon działań). Rosjanie to jedni z najmądrzejszych polityków. Wiedzą, że po tych protestach przyjdzie wielkie rozczarowanie i kilka mln obywateli ukraińskich mówiących po rosyjsku przywrócą za jakiś czas podporządkowanie Rosji (a imperium odwdzięczy się gazem, umowami handlowymi itd.).

eligurf napisał/a:

No i dobrze że tych żołnierzy wyklętych zajebali, bo jakby takich kretynów było więcej i zyskali jakiekolwiek większe poparcie w społeczeństwie to Armia Czerwona zrobiłaby tu porządek raz dwa nie zaglądając do żadnej konwencji. Polskę w Jałcie Zachód oddał ZSRR i tyle. Palcem by nie kiwnęli w 1945-46. Realia polityczne tamtego czasu były jakie były i opcja bohaterskiej walki do śmierci niczemu dobremu się w powojennej Polsce nie przysłużyła. Gdyby jeszcze zabijali faktycznych skurwieli to można by przymknąć oko, ale gro ofiar to zwykłe niczemu nie winne osoby cywilne w tym dzieci. Poczytajcie sobie zresztą Dmowskiego co sądziłby o takim bezsensownym przelewie krwi w "Polityka polska i odbudowanie państwa" -rok wyd. 1937: "Powstania nasze były zbrojnymi protestami przeciw uciskowi, nie zaś walką o odbudowanie państwa polskiego. Żadne z nich nie miał planu tego państwa. ... Autorzy powstań nie liczyli się wcale z położeniem zewnętrznym i wybierali na wybuch najnieodpowiedniejsze momenty polityczne. Wybuchały powstania wbrew woli ogromnej większości społeczeństwa, narzucane mu przez garść, przeważnie młodzieży". Jebał też wszelkich weteranów powołujących się na bohaterstwo itp. Jednemu powstańcowi styczniowemu powiedział "Ale nie doszliście (do niepodległości przyp. aut). Ten, kto przegrał, nie ma prawa żądać, żeby go naśladowano."

Czytajcie w oryginale waszych guru, bo wychodzicie na idiotów.



Podobnie za hitlera, mogli podawać mydło szwabom, aby ci na przemian nas w dupsko ruchali albo zabijali naszych braci, wszak z góry byliśmy przegrani?! Piękne podejście do życia, nie wygram to wypinam mocniej dupę. Gratulacje, wygrałeś soczystego chuja w mordę.
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2014-02-23, 16:26
Pater patriae napisał/a:

Kurwa, jak wychodzi 100 tysięcy luda na Marsz Niepodległości.



Kiedy te 100 tysięcy było? Chyba jak w photoshopie zdjęcia przerobiłeś, to może tak...
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-02-23, 16:32 3
Castagiro napisał/a:



Kiedy te 100 tysięcy było? Chyba jak w photoshopie zdjęcia przerobiłeś, to może tak...


Zgłoś
Avatar
kicku 2014-02-23, 16:42
wiadomo dokładnie coś gdzie (miasta) będą zorganizowane protesty/marsze w tym celu?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-02-23, 16:54 6
Pater patriae napisał/a:



Bloodwar siedzisz w tej Holandii, czy gdzie tam mieszkasz, to kurwa siedź, ale nie masz według mnie prawa się wypowiadać o rzeczach, które znasz tylko z TV.. Ciągle pierdolisz jak Ci się dobrze żyję tam w porównaniu do tego co jest Polsce, ale jak ludzie coś chcą zmienić, to nagle to są łysi naziści...

Jeżeli oceniasz zachowanie 100k ludzi po zachowaniu małej grupki, to tylko świadczy o głupocie i ignorancji.

Aha i 2 maja? 15 sierpnia? Niektórzy zasługują na wypoczynek, bo muszą pracować trochę więcej niż Ty...
Byłem na MN i mogę Ci powiedzieć, że z tych 100k WIĘKSZOŚĆ to narodowcy, więc nie taka mała to organizacja, bo może i kilka procent w sondażach, ale większość to aktywni działacze, którzy robią to za swoją kasę.



Problem właśnie w tym, że nie było Was 100 000, podczepiliście się pod obchody uniwersalne dla każdego Polaka - nie ważne, czy z PiS, PO, SLD, czy z prawa czy z lewa, czy komucha, SB-ka czy Żołnierza Wyklętego, każdy świetował te obchody po swojemu i stąd wzięło się 100 000 ludzi. A prymitywny chwyt socjotechniczny wyglądający tak, że na czele pochodu 100 000 szło tych 500 ludzi z kręgu "5 piw" i niosło parę swoich nazistowskich symboli ONR i sztandarów by uznać CAŁY tłum za jedną ekipę nie przeszedłby nawet w czasach wczesnego Goebellsa a co dopiero w 21 wieku. Biorąc pod uwagę, że od TRZECH lat próbujecie zebrać jakąś ostrą ekpię akurat w ten dzień żeby zacząć zamieszki przeradzające się w Rewolucję (z dużej litery) i od trzech lat wasze próby sprowadzają się do tłumaczeń ludziom, jak bardzo ważne dla Sprawy jest wyrywanie drzewek, niszczenie witryn sklepowych i jak wielkim bohaterem był ten koleś który wyłapał buta od nieumundurowanego policjanta. Plus oczywiście: jak głęboko w naszej kulturze patriotycznej umiejscowowiony jest gest "sieg hail" i jak dobrze będzie w naszym kraju jeżeli cofniemy go do połowy lat 30stych ubiegłego wieku. I niestety, coś wam kurwa nie idzie
Zgłoś
Avatar
kroto 2014-02-23, 17:21
Od tych wypocin Patera niedobrze mi już :/
Jak człowiek, istota rozumna podobno, może być tak zaślepiona? Jak można wypisywać te obrażające patriotów bzdury, nie widzieć oczywistych sprzeczności i kłamstw?

Powiem krótko, bo mnie nerwy biorą już:
pater i jemu podobni to nie są patrioci i obrażają Polaków, którzy walczyli na wszelkie sposoby o Polskę, przez podszywanie się pod patriotów i niszczenie TAK niszczenie świąt narodowych. Ukradli nam święta narodowe dla swych spaczonych idei.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-23, 18:01
No niestety ale te kilkaset zadymiarzy MA i BĘDZIE MIAŁO wpływ na wizerunek całości marszu. Jak zrobisz domókę na 15 osób a jeden znajomy narzyga na klatce schodowej sąsiadowi na wycieraczkę to sąsiada GÓWNO będzie obchodziło, że to nie wina całej imprezy tylko jednego debila. Trza było pilnowac kolegi.

To samo tyczy się MN. Kropka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie