18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ProVVe 2013-08-19, 22:10
Sick_Stick napisał/a:

ProVVe,
ojejciu, teraz sobie wymyśliłeś testy psychologiczne tak? Żenada, nie po to wymyślono j. polski, żeby zastępować go angielskimi zwrotami.



Nie wiem czy odnotowałeś, ale właśnie Mr Demz zmiażdżył twojej cycki jak Korwin lewaków hahaha i dla wyżej wymienionego Pana leci browarek
Zgłoś
Avatar
Pallar_Anders_Visa 2013-08-19, 22:37
"Kto z kim przestaje, takim się staje."

Jaranie się niedouczonym gościem z wadą wymowy to pedalstwo.
Zgłoś
Avatar
limon 2013-08-20, 9:53
wchodzę na sadistic, czytam o rasizmie, szmatogłowych i inne rzeczy a później zachowuje się jak jakiś zwyrol... wiedziałem że nic z tego dobrergo nie wyniknie
Zgłoś
Avatar
Taknie78 2013-08-20, 10:45
Żeby to było wiarygodne nie mogłoby by być 3 grup. Badania były by prowadzone w jednej grupie z przerwami np tygodnia. Każdy zachowuje sie inaczej, no kurwa a co jak w grupie drugiej były osoby bardziej nie uprzejme po prostu?
Zgłoś
Avatar
kij666 2013-08-20, 13:54
Damian Redner - bo to on jest lektorem w tym filmiku i ogólnie na całym swoim kanale, zgarnia kupę kasy na swojej pracy w ten sposób i nie jest to wyłudzanie, tylko właśnie tego typu filmiki o rozwoju osobistym. Ja osobiście go cenie bo jego filmiki są rzetelne, oparte na faktach i badaniach a czy to prawda czy nie.. myślę że każdy powinien się zastanowić nad tym, nawet na podstawie samego stwierdzenia o TV. Bo w Polskiej prasie i telewizji nie ma dobrych wiadomości i według mnie ma to ogromny wpływ na masy w naszym kraju które tylko i wyłącznie z takich "rzetelnych" źródeł czerpią wiadomości bo wkurwia mnie kiedy wchodzę na jakiś portal ażeby sprawdzić pocztę, a tam od razu bije mnie po oczach mama Madzi, no ja pierdole.. ile można, kraj się sypie a takim gównem zaśmiecają strony główne największych portali i stacji telewizyjnych. Ludzie którzy żądzą tym krajem nie są wbrew pozorom idiotami, tylko inteligentnymi osobami które żerują na głupocie innych..
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-20, 23:25
kij666 napisał/a:

filmiki są rzetelne, oparte na faktach i badaniach a czy to prawda czy nie..



Masło maślane.
Zgłoś