18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ProVVe 2013-08-19, 2:45 133
Szmata
Kurwa
Dziwka
Prostytutka
Lodziara

Ciekawe ile kobiet zaraz będzie opierdalać gałę albo grzmocić się z randomowymi osobami za kasę
Zgłoś
Avatar
T................z 2013-08-19, 4:36 50
Ten test zadziała w 100% tylko na ludzi, którzy są zbyt podatni na czyjeś sugestie. Osoba nerwowa, nawet jakby dostała test z przyjemnymi słowami, to najpierw wkurwiłaby się na test, a potem na gościa z telefonem. Na końcu wkurwiłaby się na wszystko.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-19, 8:28 13
Filmik w bardzo przystępnej formie pokazuje mechanizm, z którym każdy styka się codziennie nie zdając sobie z tego sprawy. I choć wpływ rejestrowanych w czasie dnia treści na ludzkie zachowanie jest wielokierunkowy i w dużej mierze nieprzewidywalny, to mając świadomość tego faktu możemy go z powodzeniem wykorzystywać do własnych celów. Zarówno czynnie - odpowiednio dobierając słowa w rozmowach z ludźmi, jak i biernie - wyszukując sobie pozytywne treści
Zgłoś
Avatar
innco 2013-08-19, 10:13 6
to już wiem dlaczego jak kończę oglądać sadola to mam ochotę wpaść pod samochód, złamać rękę, lub dostać wpier***.
Zgłoś
Avatar
L................a 2013-08-19, 10:26 18
@up,
i wyruchać shemale'a ?
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-19, 10:29
Suchar. Nie oglądać.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-08-19, 10:45 1
Jeżeli na kogoś są w stanie wpłynąć takie bzdury, to zasługuje chyba na rozstrzelanie, gdyż to nie człowiek, tylko tępa ameba. Jak płytkim i mało skomplikowanym trzeba być, żeby dziesięć pytanek mogło zmienić nasze zachowanie? Szczerze gardzę takimi ludźmi, gdyż to znaczy, że zatrzymali się oni w rozwoju osobistym gdzieś dwa lata przed poczęciem.

I jeszcze jedno: żeby sprawdzić, czy test faktycznie działa tak, jak się przewiduje, to należałoby wykonać setki testów(a spece od statystyki powiedzieliby, że nawet tysiące). Dopiero wtedy mielibyśmy pewność, że wyniki badań nie są dziełem przypadku.

I jakim cudem niby sprawdzili, że ludzie wolniej idą? Mogliby to stwierdzić jedynie, gdyby wcześniej to zmierzyli i zarejestrowali w jakikolwiek sposób. Jeżeli polegali jedynie na wzrokowym "pomiarze", to niech sobie wsadzą to w dupę, gdyż odbiór prędkości, czy szybkości jest względny, jak wiele rzeczy na świecie(nawet droga - patrz teoria względności Einsteina i dylatacja czasu).

Podsumowując: chuj im w dupę. Zarówno tym, na których test zadziałał, jak i tym, którzy ten test robili.
Zgłoś
Avatar
feel_x 2013-08-19, 10:58 20
betclic123456 napisał/a:


Taka ciekawostka. Oglądać całe, albo wcale.



A ja oglądnelem polowe i chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-08-19, 11:03 19
ProVVe napisał/a:

Szmata
Kurwa
Dziwka
Prostytutka
Lodziara

Ciekawe ile kobiet zaraz będzie opierdalać gałę albo grzmocić się z randomowymi osobami za kasę



RANDOMOWYMI

Co to kurwa za moda? Czy w języku polskim naprawdę nie ma już słów na określenie "random"?
Zgłoś
Avatar
konował 2013-08-19, 11:10
W coś tym musi być. Wielokrotnie jak czytam jakieś bzdurne komentarze lub artykuły to mam ochotę komuś w mordę dać a zwłaszcza piszącym te owe herezje.
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2013-08-19, 11:21
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
jankol 2013-08-19, 11:22
Jeśli rezultaty tego testu są prawdziwe to daje tylko do myślenia jak łatwo nam coś zasugerować, zmanipulować. Wystarczy spojrzeć jaką papkę daje TV, gdzie sugerując coś, skłania nas do właśnie takiego "dopasowania słówka" do odpowiedniej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Pawell92 2013-08-19, 11:26
Cytat:

i wyruchać shemale'a ?


A co?
Swedzi dupka?
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-08-19, 11:28 1
Pepeee napisał/a:

kurwa mać co za gówno ... i jeszcze jedno PO CHUJ NAPISAŁEŚ ŻEBY OGLĄDAĆ CAŁE?! je pierdole co ma z tym filmikiem wspólny sadistic?



Ktoś Ci kazał w ogóle wciskać przycisk play, że tak płaczesz cipko?
A co tutaj teraz ma wspólnego z sadyzmem? Malowanie laptopa, czy kula w rtęci? Z sadistica niestety zrobił się portal jak te wszystkie inne, ale tutaj jest dział hard i wszystkie gówno z kwejków jest odfiltrowane, także oszczędza się czas. Ja na głównej ostatnią sadystyczną wstawkę jaką widziałem to chyba ta z pociągiem i tym brudasem co przyjebał łbem o jakiś znak. A Tobie jak coś nie pasuje to wiesz co, debili-hejterów mamy tu mnóstwo, także nikt nie będzie po Tobie płakał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie