18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
Kriski 2022-06-19, 12:15 1
Takich bzdur dawno nie słyszałem, S300 czy Su 27 Ukraińskie, i ciekawe gdzie montują Javeliny?
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-06-19, 12:20 1
Zaraz będzie temat,,Przemyśl,Chełm stare ukraińskie miasta.''
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-06-19, 12:26
Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z kurwami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-06-19, 14:12 5
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z kurwami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...



A to jakieś potwierdzone dane czy z dupy sobie wyskrobałeś?
Zgłoś
Avatar
lordmomo 2022-06-22, 1:05 1
gdzie są widły
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2022-06-26, 10:19 1
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z kurwami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...



Żeby walczyć z kurwami nie musisz jechać na ukrainę. Pełno ukrainek stoi przy drogach krajowych.
Zgłoś
Avatar
Ralfeusz 2022-06-26, 15:53
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z kurwami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...



Za rodzinę i "chaupę" rozumiem, to rzecz oczywista. Za to komu będę płacił podatki to tak jakby hmm...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-06-26, 20:39
Kriski napisał/a:

Takich bzdur dawno nie słyszałem, S300 czy Su 27 Ukraińskie, i ciekawe gdzie montują Javeliny?



Widze ze nie zrozumiałeś wiec wyjaśniam. Bron w posiadaniu a nie kto wyprodukował.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-07-05, 13:21
tranzystor napisał/a:

Żeby walczyć z kurwami nie musisz jechać na ukrainę. Pełno ukrainek stoi przy drogach krajowych.



Albo na wiejską.
Zgłoś