18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
Smutas 2013-04-22, 8:11 66
Dlaczego "z przymrużeniem oka"? Prawdę powiedziała.
Zgłoś
Avatar
Delikatna92 2013-04-22, 12:56 21
Brakuje mi takich babuszek w Polsce
U nas to w większości zajmują się krzyżami, obserwacją osiedlową lub Radiem Maryja.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-04-22, 13:02 12
Delikatna, a bo to znasz wszystkie babuszki. Od razu generalizować, poza tym, żadna z moich babci nigdy nie imała się RM, ciężko pracowały by wspomóc moich rodziców w tym pierdolonym państwie [nie kraju, kraj wspaniały]. Dzisiaj jedna nie chodzi, bo po wypadku zabrakło pieniędzy z NFZ na operację, lekarz mówi "czemu nie przyszła pani wcześniej", "no cóż, na początek nie mogłam chodzić, a po drugie odrzuciliście 129083425 moich wniosków, zgłoszeń etc. a do specjalisty czekałam pół roku" Może dlatego nasze babcie nie są takie zabawowe, bo u nas państwo dba o to, by na starość pozostała jedynie modlitwa. Kurwa, gdy będziesz emerytem w Polsce, biednym i schorowanym, to bez płonnej wiary w Boga i lepsze świat to ma się naprawdę przejebane.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-04-22, 13:03 14
Może mafii u nas nie ma ale tak świetnie zorganizowanej przestępczości w sferze budżetowej to nie ma nigdzie.
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-04-22, 13:11
Racja
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2013-04-22, 13:23
No z przymrużeniem oka ale coś czuję że na pewno znalazłoby się na widowni sporo ludzi którzy od razu uznaliby ten pomysł za świetny. I krzyczą z tej swojej radości. Ech, nie wiem. Jakoś mi nie leży ich zachowanie. Wkurwiałoby mnie to. U nas takiego zachowania raczej się nie toleruje na widowni.
Zgłoś
Avatar
Delikatna92 2013-04-22, 13:25
@ Policeman
Owszem, masz racje z tym przejebem ludzi starszych w Polsce (zresztą nie tylko emerytów, tutaj każdy z nas ma przejebane, prócz tych na stołkach). Ale po pierwsza, napisałam "w większości" i niestety taka prawda. Większość babuszek (sama mam jedną) to taki typ, że siedzi w oknie, węszy, plotkuje. O albo siada przed regionalną Trójką i kłóci się z politykami lub rzuca kurwami podczas meczu. Chodzę również pomagać do domu spokojnej starości. W każdym pokoju niemal słucha się RM. Ale też słuchałam wiele pięknych wspomnień (także tych z czasów 2 wojny światowej). Nie mam w zwyczaju pakować wszystkich ludzi do jednego wora. Ja mam pełen szacunek dla wszystkich osób starszych. Chodziło mi jedynie o to, że mało która miała by tyle jaj by iść gdziekolwiek ze swoim zdaniem. I do tego z takim jajem !
Kurwa, babcia anarchistka to skarb
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-04-22, 14:22 1
Dzięki Bogu, to tylko skecz
Zgłoś
Avatar
Akkarin15 2013-04-22, 14:37 1
Świetnie powiedziane, a na dodatek, zrobiła to w stylu Michaela Jacksona!
Zgłoś
Avatar
ProsiaX 2013-04-22, 15:03
Powiedziane niby ładnie i niby ma rację.
Ale to anarchistka, dlatego mdli mnie na jej widok.
Jednak browar poleciał za samą ideę "Mafii lepszej niż państwo"
Zgłoś
Avatar
Smalec666 2013-04-22, 16:03 6
@ProsiaX: mnie mdli od ludzi co mowia ze demokracja jest najlepszym systemem rzadzenia, gdy sa dymani na kazdym kroku (przez lewice, prawice czy czym was nakarmi TV) i jeszcze jak lemingi podarzaja za schematem bo ktos tez to robi. Nie wierze tez, ze to jest wynikiem prania mozgow przesz system oswiaty, TV, religi. Wam jest poprostu wygodniej nie myslesc i miec pasterza/premiera, ktory co powie: 'to zle a to dobre'. Bo decydujac samemu co jest dobre a co zle, ponosicie ryzyko bledu i nie bedziecie mogli obwinc Tuska, histori, UE, amerykanow za to ze podjeliscie zla decyzje
Zgłoś
Avatar
Wrbb 2013-04-22, 16:20 2
Każdy kto dał piwo prawdopodobnie nie widział egzekucji w Meksyku na hardzie. Dać wam byle gówno i wszyscy bijecie brawo, brak słów.
Zgłoś
Avatar
Kabul14 2013-04-22, 17:01 2
up
Co ma piernik do wentylatora?
Zgłoś
Avatar
D................o 2013-04-22, 17:46 6
Tu nie chodzi o coś na zasadzie - to od jutra dajmy pełną władzą gangsterom, tylko o porównanie, że nawet bandziory nie ściągają z ludzi tyle co władze demokratycznego państwa. Tam hitman zna się na zabijaniu a handlarz na handlowaniu a u nas ministrem sportu jest ktoś kto się na sporcie zna tyle co ja, czyli gówno. I tak można długo. Nie ma się co spieniać bo brzmi się wtedy jak ci, co zarzucają JK Mikke, że popiera Hitlera. Podczas gdy on tylko mówił, że gdy Adi był u władzy to podatki były niższe. Chodzi o tę ponurą refleksję, że nawet najgorszy element społeczny bywa bardziej cywilizowany niż niektórzy politycy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie