18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
1. Franz Reichelt (1912) - Eksperymentalny skok z wieży Eiffla, w którym austriacki wynalazca testował pierwszy płaszczo-spadochron.
Akcja od 1:15.



2. Aleksandr Bogdanow (1928)– lekarz i pisarz science fiction. Był przekonany, że sekretem długowieczności może być młoda krew. Eksperymentował z transfuzjami krwi, na siostrze Lenina i na samym sobie. Zmarł po jednym z zabiegów – okazało się, że przetoczył sobie krew studenta chorego na malarię i gruźlicę.



3. Wan Hu (XVI w.)- Chciał polecieć w kosmos przy pomocy krzesła do którego przyczepiono 47 rakiet. Gdy je podpalono nie znaleziono ani krzesła, ani kitajca.



4. Walerian Abakowski (1921) - Wraz z grupą komunistów, przeprowadził próbną jazdę z Moskwy do Tuły Autobusem szynowym z silnikiem lotniczym i śmigłem ciągnącym. W drodze powrotnej do Moskwy aerowagon wykoleił się, zabijając wszystkich wewnątrz.



5. Horace Lawson Hunley (1863) - W czasie wojny secesyjnej zbudował 10-cio metrową łódź podwodną. Podczas trzech testów zginęło 20 osób wliczając wynalazce.



6. Max Valier (1930)– Tworzył rakiety, a także samochody i sanie o napędzie rakietowym. Zginął w laboratorium podczas testów silnika, nad którym pracował.



7.William Nelson (1903) - wynalazł nowy sposób na napędzanie roweru. Spadł ze skonstruowanego przez siebie prototypu podczas jazdy testowej i zginął.



8. Aurel Vlaicu (1913) - zderzył się z ziemią podczas lotu
skonstruowanym przez niego samolotem.



9. William Bullock (1867)– Maszyna do dwustronnego drukowania zabiła Bullocka, gdy próbował kopniakiem odpalić pas jazdy na kole pasowym maszyny. Maszyna zmiażdżyła mu nogę, w nogę wdała się gangrena, wynalazca zmarł podczas amputacji.



10. Michael Dacre (2009) - zginął podczas próby lotu swoją powietrzną taksówką, zaprojektowaną do szybkiego przemieszczania się na niewielkie odległości.

Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-07-15, 18:31 35
Piwko za materiał godny Sadistika
Zgłoś
Avatar
NietoperzowyToperz 2013-07-15, 19:11
w tym filmiku z reicheltem na końcu mierzą ile mu brakowało do sukcesu
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-07-15, 20:49 1
Szkoda, że nie pokazali jak wyglądał ten facet co to na spadochronie z Eifla skakał. Fajna kukiełka by mogla z niego być.
Zgłoś
Avatar
Escove 2013-07-15, 21:00 1
Wreszcie temat godny Sadistica ciekawy, a nie jak połowa tematów to kompilacje wypadków w Rosji. Piwo
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2013-07-15, 21:02
Tego ostatniego to pewnie jakaś taksówkarska firma załatwiła.
Zgłoś
Avatar
rysiek0 2013-07-15, 21:04 1
kolejny napierdalacz wielkimi literami
Zgłoś
Avatar
vandamme1 2013-07-15, 21:10 15
skoro Chińczyka który leciał w kosmos nie znalezli to znaczy ze eksperyment sie udal ! Gagarin byl jednak drugi
Zgłoś
Avatar
lunarxd 2013-07-15, 21:12 5
@up zawsze znajdzie się ktoś kto się do czegoś przypierdoli i na chuj ja się pytam? myślisz ze dostaniesz za to jakąś nagrodę czy co? Opisy zdjęć są czytelne i wcale nie przesadzona wielkość.
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-07-15, 21:14
Nie no pierwszy "wynalazca" to mnie rozwalił na łopatki On chyba tego nawet nie testował na czymś cięższym tylko od razu założył, że musi działać.
Zgłoś
Avatar
Streetveger 2013-07-15, 21:31
zjadłbym wasze gnojowcowcipeczki
Zgłoś
Avatar
przemek5577 2013-07-15, 21:48
@Vebb
Zapewniał władze, że robił już próby z manekinem, jednak był to jego pierwszy i ostatni test. Zapomniałem dodać, że z zawodu był krawcem.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-07-15, 21:49 1
Cytat:

Wraz z grupą komunistów, przeprowadził próbną jazdę z Moskwy do Tuły Autobusem szynowym z silnikiem lotniczym i śmigłem ciągnącym. W drodze powrotnej do Moskwy aerowagon wykoleił się, zabijając wszystkich wewnątrz.



Nie dosc ze geniusz to jeszcze dobroczynca.
Zgłoś
Avatar
Streetveger 2013-07-15, 21:49 4
ciekawe czy bongmana zabija kawały
Zgłoś
Avatar
flightmen13 2013-07-15, 22:02 5
"3. Wan Hu (XVI w.)- Chciał polecieć w kosmos przy pomocy krzesła do którego przyczepiono 47 rakiet. Gdy je podpalono nie znaleziono ani krzesła, ani kitajca." Najlepsze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie