18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
luki24 2009-05-23, 20:42
no spox, mam tam rodzinkę to coś o tamtym rejonie wiem
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-05-23, 20:45
~luki24 jak może są biedni to nie uogólniaj zaraz ze na całych mazurach jest bieda. Kto ma sobie poradzić to sobie poradzi i na mazurach, a debil będzie biedakiem i w wawce.
Zgłoś
Avatar
Spanky 2009-05-23, 20:48 1
tutenchamonka napisał/a:

~luki24 będziesz chciał kiedyś przyjechać na wakacje dupę pomoczyć w jeziorku! o takiego

racjaaa tam jest super.. na mazury sie jeździ nie tylko dupe moczyć
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-05-23, 20:49
to jedź se do takiego zadupia jak Kożuchy koło Białej Piski i se zobacz jak tam ludzie żyją... owszem to nie znaczy że wszędzie tak jest... ja podaje tylko przykład. A poza tym u Was wiekszość ludzi jebało w PGR-ach, których teraz nie ma... Więc albo bezrobotni albo jakoś udało im się utrzymać na powierzchni...
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-05-23, 21:02
ja nigdy z PGRami nie miałam do czynienia, moi rodzice także. Żyję mi się dobrze. Od urodzenia mieszkam na Mazurach i chociażbym miała taką możliwość nie przeprowadziłabym się do innego miejsca (oczywiście w Polsce)
Zgłoś
Avatar
e................7 2009-05-23, 21:15
Tołdi napisał/a:

Warmia i Mazury są zajebiste i nikt mi nie wmówi, że tam jest 'bieda'.



biedy może i niema ale PKB jedno z najniższych wg województw
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-05-23, 22:05
Spanky napisał/a:

nie tylko dupe moczyć


mordę też
Zgłoś
Avatar
hoody17 2009-05-23, 22:29
Dziad_z_lasu - jest umowną datą. Większość starych państw ma tylko umowną datę powstania. Takich rzeczy się po prostu wtedy nie spisywało . Poganinie xd.
Zgłoś
Avatar
Ąpisław 2009-05-24, 3:40
1000 lat - wojen, rozumiem? To kurwa z kim? Jak ktoś wyjebie że z Niemcami to o śmiechem zabiję, że 1410 etc.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-05-24, 9:24
MA-ZU-RY! MA-ZU-RY! Jam z Mazur i nie podskakiwać! MA-ZU-RY!

Btw. Bieda jest, ale jak ktoś tam juz powiedział, jak ktoś ma sobie poradzić, to sobie poradzi. Wkurwia tylko to, że w wakacje trzeba zapierdalać 2 razy tyle za 2 razy mniejsza kasę niż np w Wawie, ale nie można mieć wszystkiego
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-05-24, 9:42
~tutenchamonka to gdzieś w Twoich okolicach?

Zgłoś
Avatar
sowerofhate 2009-05-24, 10:44
tutenchamonka napisał/a:

Mazury są w kozak bo ja tam mieszkam i chooj!



w pozniejszymm poscie zobaczylem podpis o Olsztynie, a Olsztyn to Warmia :p a ktos z Elblaga napisal ze jest z Warmii, co rowniez nie jest prawda
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-05-24, 11:48
tutenchamonka napisał/a:

Żyję mi się dobrze. Od urodzenia mieszkam na Mazurach i chociażbym miała taką możliwość nie przeprowadziłabym się do innego miejsca (oczywiście w Polsce)

tu Cie rozumiem bo ja też z mojej wiochy nie mam zamiaru się przeprowadzać...
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-05-24, 15:24 1
sowerofhate napisał/a:



w pozniejszymm poscie zobaczylem podpis o Olsztynie, a Olsztyn to Warmia :p a ktos z Elblaga napisal ze jest z Warmii, co rowniez nie jest prawda



mieszkam na Mazurach, uczę się w Olsztynie czyli na Warmii. Jeśli już czepiasz się o dokładność to mieszkam na pograniczu.

Zgłoś
Avatar
Brunetka 2009-05-24, 16:55
a jo żech jest ze Ślaska i bajsnijcie mnie w żić !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie