18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
DiesIrae 2012-09-11, 17:31 2
Zapierdalałem kiedyś kabaryną z górki, coś ponad 70km/h (tatuś kupił mi licznik rowerowy na komunie ), wszystko szło elegancko dopóki kierownica mi nie wpadła w turbulencje. Przejebana sytuacja bo wiesz że nie dasz rady jej już utrzymać a przy tej prędkości trochę chujowo zsiadać z roweru Skończyło się złamaną witą, paluchami i delikatnie skasowanym ryjem
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-09-11, 17:33 13
juki napisał/a:

Jechalem cos kolo 70km/h kolazowka. Fotoradar zrobil mi foto i dostalem wezwanie na komende....


A to masz rejestracje na rowerze?
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-09-11, 17:45
nagle masa speców do zestawów się pojawiła, jak czytam te wasze opowieści, że z górki może szybciej, jedzie 110 km/h i tacho mu rysuje to mi się płakać chce ;D
Zgłoś
Avatar
Hrehor 2012-09-11, 17:54 2
"Haha dobre 100 na godzine rowerem wiesz że nawet po prostej na kolarzówce nie wykręcisz 50? I tym oto sposobem możesz wsadzić powyższe opowieści o jeździe na rowerze <70 na godzinę w dupcię " . Jakbyś jeździł rowerem szosowym to byś wiedział że da się. Za samochodami tym bardziej, bo masz inne opory powietrza i znajdujesz się w tunelu aerodynamicznym. Nie trzeba było robić sobie wagarów z fizyki.
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-09-11, 18:06 1
@Kaskase

Nie pierdol bo sam jechałem 56,8km/h na MTB (smart samy 2.1 i 27 biegów) przez kilkanaście sekund. Do tej pory tego rekordu nie pobiłem, ale się da. Osiągnięcie prędkości powyżej 40km/h nie jest trudne, wiadmo, że takiej prędkości się nie utrzyma, ale można. Szoską można wyciągnąć więcej, a na rajdach w peletonie ludzie mają czasami średnią 42km/h, a najwyższe prędkości ze zjazdów lecą w okolice 80km/h.

To, że Ty nie potrafisz, nie znaczy, że inni nie mogą.
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2012-09-11, 19:26
Jak czytam specjalistów od kolarstwa i tuneli aerodynamicznych to mi się rzygać chce. Da się rowerem choćby i 100 przy 80-90 nie ma już czym pedałować ale tunel dobrze wciąga a jak ktoś nie wierzy to proponuję wziąć rower i sprawdzić, są w mieście światła można się za tirem schować i spróbować kawałek podjechać a nie pierdolić głupoty.

60 kilka to się jeździ z dobrej górki
Zgłoś
Avatar
Jazzek 2012-09-11, 19:51
@MrPink - za duzo gazet(fakt) czytasz
Zgłoś
Avatar
Mrmaniek 2012-09-11, 20:18 2
Kaskase napisał/a:

Haha dobre 100 na godzine rowerem wiesz że nawet po prostej na kolarzówce nie wykręcisz 50? I tym oto sposobem możesz wsadzić powyższe opowieści o jeździe na rowerze <70 na godzinę w dupcię



Debil miesiąca .

Tak ja kolega wyżej napisał 40km/h to sie na MTB jedzie spokojnie .
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2012-09-11, 22:41
wojtas90 napisał/a:

Tyle że TIR jest zablokowany do 90km/h no chyba ze go Bolo popycha do sety



TIR może i był zablokowany do 90km/h ale jak wyjeżdżał z fabryki ... ale teraz każda firma chce zaoszczędzić na czasie , bo jak wiadomo czas to pieniądz i zdejmuje blokady ze swoich ciągników siodłowych . Wątpię żeby więcej niż 10% miało jeszcze fabryczne " kagańce " ;>
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-09-11, 23:36
DiesIrae napisał/a:

złamaną witą


A po polsku?
Zgłoś
Avatar
maruda13 2012-09-11, 23:55
TIR to określenie transportu międzynarodowego.
Ciężarówka nie pojedzie w Polsce więcej niż 90km/h wiec nie wiem skąd autor tematu wżął 100km/h?
Pagórka to ja tam nie dostrzegłem.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-12, 0:25
cornishon69 napisał/a:

Obrazek


Co to kurwa ma być i jaki jest związek z tematem?
Zgłoś
Avatar
amre 2012-09-12, 0:42
Kurwa, ale macie dylematy czy to 80, 90, czy 110 z górki z wiatrem! a MTB to max 40! a nie bo 40 to na jedynce, a kolażem 240 pod górkę po piasku. Ale w tunelu aerodynamicznym pod warunkiem że na przednim kole, ale nie za TIRem bo to się inaczej nazywa...

Jak widać na załączonym filmie wasze dywagacje, liczby, literki i obliczenia są chuja warte.
Bolo ma na to wyjebane i popierdala 100 za ciężarowym i go jeszcze popycha bo wyprzedzić nie ma kiedy.

Wg naukowców, masa chrabąszcza jest za duża do powierzchni jego skrzydeł i nie może on latać. Na szczęście chrabąszcz o tym nie wie i lata.
Też na szczęście Bolek odrzutowiec nie wie o waszym pierdoleniu i właśnie zapierdala drugie kółko wokół drogi mlecznej... za kurwa Tirem.
Pozdro Bolo!
Taki efekt połączenia Bolka i lolka...
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-09-12, 14:39
Jazzek napisał/a:

@MrPink - za duzo gazet(fakt) czytasz


Nie jestem w stanie pojąć co ma piernik do wiatrak?

oświeć mnie, widocznie mnie gazety tego nie nauczyły
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2012-09-12, 16:30
Zauważcie że w oryginalnym tytule filmu było "prawie 100km/h rowerem" więc jest tu delikatne jebnięcie w temacie bo prawie robi wielką różnicę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie