18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
ludzie tu różne gówna wrzucają, więc ja wrzucę swoje wóz mojej konstrukcji, filmik też, akcja główna od 2:15. czekam na jakże konstruktywną krytykę ze strony "najwięcej wiedzących" (tu był tekst, który dotykał zbyt wielu ludzi )

Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-06-24, 23:22
co wy tak jojczycie na te BMW ?
robi to co lubi przecież o to tu chodzi ?
pewnie zajebiście było się przejechać po zapewne kilku tygodniach roboty
nic tylko pogratulować i życzyć powodzenia w następnych projektach
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-06-24, 23:40
BMWswap napisał/a:



wygląda mi to na M54B30 w czym to masz?


MB silnik M104
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-25, 0:03 1
fejzez napisał/a:

co wy tak jojczycie na te BMW ?
robi to co lubi przecież o to tu chodzi ?
pewnie zajebiście było się przejechać po zapewne kilku tygodniach roboty
nic tylko pogratulować i życzyć powodzenia w następnych projektach



dokładnie! wyobraź sobie sytuację: masz prostą, niepospawaną karoserię, masz do tego silnik z całym osprzętem, masz hamulce, kupujesz nowe amortyzatory i sprężyny, wszystkie gumki i gumeczki z zawieszenia, most z zablokowanym układem różnicowym, nowy płyny,paski oleje i chuj wie co jeszcze... składasz to do kupy i wyjeżdzasz z garażu po raz pierwszy... czymś, co sam stworzyłeś... większość prostaków tego nie zrozumie
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-06-25, 6:57 1
Może nie składam zdań poprawnie , nie przestrzegam zasad ortografii i interpunkcji .

Ale silnik z subaru lgacy 2.0 bez skrzyni wyciągam w 45 minut sam .

Sam wymieniałem sprzęgło w Pajero .

kupiłem oryginał za pare złotych i oto co z nim się stało .



Zrobiłem sam zgnity był , pospawałem pociełem , komplt amorów lift o 6 cali , nawet opony sam osobiscie zakładałem zmaina położnia zbiornika paliwa , remont silnika , 2 razy startowałem w schock cupie .

Co najlepsze napisałem posta który wywołał ciekawą dyskusje zabawne to wszystko jest .
Zgłoś
Avatar
davido10 2012-06-25, 11:05
Fajnie nim miota. Co Wy chcecie. Piwo leci !
Zgłoś
Avatar
Philipek 2012-06-25, 19:08
Jopas91 napisał/a:


Wow fajny jesteś dasz mi autograf "miszczu"?


sadzac po nicku jestes w moim wieku. ciezko Ci uwierzyc, ze ktos robi cos poza siedzeniem w domu i wysmiewaniem wszystkich? chcesz, bez problemu dostarcze dowodow. powinienem miec filmiki z przed rozebrania na czesci i przygotowania do przebudowy i czesci nawet na skype moge przez kamerke pokazac turbo lezy na nocnej szafce, szczelnie zawiniete a reszta czesci lezy w garazu ;]
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2012-06-25, 19:28
Co z tego, że samochód gwizda skoro kierowca pizda.
Zgłoś
Avatar
bTk^ 2012-06-25, 20:06
BMWswap, Własnie o ten Castrol mi chodziło ;p dlatego napisałęm o liqui moly który jest jednym z najlepszych olei na rynku Sam osobiscie zalewam MOBIL 1 ;pp Z blacharką chodziło mi o zabezpieczanie a nie wycinanie, bo jeśli buda zdrowa to można ją zabezpieczyć, różnymi środkami. Broń Boże ciąć coś co jest zdrowe tylko to zabezpieczyć przed korozją

A i do wszystkich którzy mówią że jest to szrot i szmelc: Te BMW E30 jest o wiele wiele lepsze niż wasze GOLFY III 1.9tdi, które maja przebiegi po 500tys ale na blacie macie 180tys ;p i mówcie sobie że BMW jest dla dresa, ale i tak BMW robi najpiekniejsze samochody ;p VAGi mogą sie uczyc od BMW dbania o detale i dopracowanie którego wlasnie innym markom brakuje.
Zgłoś
Avatar
Astinz 2012-06-25, 23:58
Sama w sobie E30 jest bardzo fajną bazą do tuningu. SWAP dobra opcja, ale chcąc nie chcąc Twoje auto wizualnie wygląda chujowo. Oby Twój następny projekt był bardziej udany niż te E30. Mam nadzieje bawisz się czymś innym niż E36 mimo tego, że coupe wygląda całkiem fajnie to i tak przez cebulaków mam do tego auta uraz.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-26, 1:12 1
Nice

Ile kosztował Cię ten swap?

dziaraxx1 napisał/a:

Znaczy tak komentarzy 14 , 2 popierające mój 3 czyli nikt z 10 osób nie jeździł autem które ma więcej jak
150 KM ja mam 215 KM w omedze która waży 1700kg i też ma napęd na tył, i wiem że w mieście jest ograniczenie do 50 km/h ale nikt mi nie zabroni przelecieć ze świateł do świateł 120km/h , i wiem że kidyś może zobaczycie mnie na hardzie , ale jak narazie to ja leje z was wszystkich bo kiedy was mijam mam 170 na blacie na 3 biegu


Wtedy ja bym miał pewnie już tak z 220km/h...
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-06-26, 8:19
mcmt napisał/a:

Nice

Ile kosztował Cię ten swap?

Wtedy ja bym miał pewnie już tak z 220km/h...



Ale oni tutaj cie poinformują ze 4,,4l dzieciaku ile to pali
I że dziury i że ograniczenia , itd itp .
Bo żaden z tych pajaców nie może zrozumieć ze jak kupujesz duzy silnik to liczysz sie z tym ile to wpierdala ,i ze ryja nie możesz zrzucic rogala za każdym razem kiedy wyprzedzasz ich w ich super fiatach , peugeotach , golfach i 1.9tdi bo mało pali i huja nie jedzie .

A ci co komentuja że omega nie jedzie , no nie jedzia jak ma 500000 przebiegu , na liczniku 120000 i kupiona od dziadka emeryta , z niemiec który jeżdził nia tylko do kościoła , ja uważam żę 13-15sek do 160 km/h to nie jest zły czas .
Ale skoro wici lepiej , i każdy z was siedział u mnie w samochodzie
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-26, 9:27
mcmt napisał/a:

Nice

Ile kosztował Cię ten swap?

Wtedy ja bym miał pewnie już tak z 220km/h...



nie pamietam, to jest projekt sprzed 3 lat, ale wyszło miedzy 10 a 15tys. roboty nie liczę, bo wszystko sam z pomocą sąsiada...

co do oleju, bede miał na uwagdze, choć ile stron tyle zdań w tym temacie. ja z castrola byłem zadowolony
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-26, 11:16
Najdroższe silniki BMW projektowane są z udziałem ludzi z castrola

Co do samego swap'a - niezłego skilla i wiedzę trzeba mieć
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-06-26, 15:50
Czytam te komentarze i jak boga kocham ręce opadają do samej podłogi a łzy same cisną się na oczy. Czy wam nie wstyd być takimi idiotami?
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-06-26, 23:44
ray19 napisał/a:

BMW e30, na nim uczyłem się jeździć. ;] Jak pójdę do pracy po liceum, automatycznie sobie kupuje. ;] Jest to jeden z nielicznych samochodów, które mi się podobają.



Praca po liceum brzmi jak pełna erekcja po wciąganiu.
Zgłoś