18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
ludzie tu różne gówna wrzucają, więc ja wrzucę swoje wóz mojej konstrukcji, filmik też, akcja główna od 2:15. czekam na jakże konstruktywną krytykę ze strony "najwięcej wiedzących" (tu był tekst, który dotykał zbyt wielu ludzi )

Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-24, 16:04 1
Ludzie bez pasji nigdy nie zrozumieją ludzi, którzy tą pasję maja.
Każde hobby jest w mniejszym lub większym stopniu kosztowne, jeden to rozumie inny nie.
Aby zrozumieć tą pasję, trzeba mieć benzynę zamiast krwi i serce w układzie V!
Podziwiam kolegę za upór w dążeniu do celu, bo wiem ile pracy i pieniędzy kosztuje stworzenie takiego projektu.
Sam kocham samochody i jestem istnym auto-maniakiem.
Nigdy nie lubiłem BMW, wręcz przeciwnie... Ale kiedy po raz pierwszy przełamałem się i usiadłem za kółkiem z niebiesko białym logo... Zakochałem się bez pamięci, owocem tej miłości było BMW 645 cabrio w moim garażu i nie jest ważne czy samochód jest stary czy nowy, każdy ma swoją duszę i potrafi dać swojemu właścicielowi tyle radości i frajdy z jazdy ile tylko można sobie wyobrazić.
Pozdrawiam wszystkich auto-maniaków.
Zgłoś
Avatar
Kolarz731 2012-06-24, 16:56
Człuchów?! lol, ja jestem z Chojnic wiesniaku
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-06-24, 17:13
A ja mam cos takiego


w korku nie stoje,ponad 200 zapierdala,nieco ponad 3s do 100,na jednym tez pojedzie, no i spalanie kolo 5,5 L mozna sie bawic tanio? mozna

Pozdrawiam kolege ktory ma omege i twierdzi ze jego cudo to ma pierdolniecie
Zgłoś
Avatar
Mic3K 2012-06-24, 18:00
Piwko za remix Above & Beyond
Zgłoś
Avatar
malwa321 2012-06-24, 19:01
Taki "tuning" żeby bąki kręcić na parkingu? Dałeś dupy po całości
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2012-06-24, 19:25
Jak "rekin" to tylko zadbany i w oryginale. Pierdolenie się ze swapami zeby pokręcić bąki - co kto lubi ale dla mnie to bezsens.
Zgłoś
Avatar
Qbbus1 2012-06-24, 19:37
Pierdzielicie ludzie glupoty, filmik pewnie tak nagrany zeby bylo widac moc auta... smigajcie swoimi cinkuaczento do 50km/h po miescie ale frajda z jazdy e30 z 3 litrowym motorem musi byc calkiem przyjemna... kumpel ma e30 cabrio ale 4.0 i to jest juz jest potwor, duzo przerabiania ale AUTKO w sumie ZROBIONE NA ZLOTY FANOW MARKI I NIEDZIELNE PRZEJAZDZKI
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-24, 19:43 1
klucha358 napisał/a:

a błazną chuj w dupe kotwica w plecy


Komu? Czemu?
Błazną

Zgłoś
Avatar
pabl0 2012-06-24, 20:13
Najsmieszniejsze jest to ze wiekszosc hejterow ktorzy tu sie wypowiadaja to blazny, ktore nie mialy nigdy okazji przjechac sie porzadnym BMW, a jak widza ladna bunie na ulicy to z zazdrosci peka im zyla pierdzaca.
Jesli macie zamiar cale zycie oceniac stereotypami, to z przykroscia stwierdzam ze wszyscy jestescie zlodziejami, bo tak jest stereotyp o nas polakach w swiecie,a chyba nie kazdy z Was to zlodziej prawda?
Niestety sa i wiesniacy w bmw e36 z silnikiem 1.6 w compacie, ale tak samo sa wiesniacy w golfach audi mercedesach i kazdej innej marce samochodu. A jesli walicie gosciowi hejty za to ze ma pasje i robi cos co lubi to konwersacja z Wami jest zbyteczna.
btw. pozdro dla posiadacza omegi, rozbawil mnie do lez
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-06-24, 20:31
mateelv napisał/a:

kurwa, co za debile.... omega 3.0 - zajebiście. płacz na stacji benzynowej dzieciaku, każdy może sobie kupić takie gówno, ale po co bulić tyle kasy, jak go odpalasz kurwa to Ci wiadro paliwa zlatuje. bez sensu [*]



Kolego czy ty uważasz że ktos kto kupuje auto z takim silnikiem zastanawia się il to będzie palic , powiem ci ile to pali , jak jad ż zona do teściowej to pali 11 l na 100 km , jak wracam bez zony od tesciowej wkurwiony jak 100 huji to pali 40l/100km chociaz może i więcej bo tyle jest w stanie pokazać komputer pokładowy , .
Na stacji benzynowej nigdy nie płacze dzieciaku , bo mnie na to stac , a jak wam drogi dziurawe to sie przeprowadzcie do czech tak jak ja , a polatacie sobie spokojnie między wioskami nawet 230 km/h .
I nie hejtujcie aut którymi nie jeździliscie bo ja do cienkiego nic nie mam , miałem , miałem subaru 2 sztuki jedno pajero ww caddy i w huj innego badziestwa , jezdziłem bmw ale że mi si nie podobało z wyglądu , (co jest rzeczą gustu , a o gustach nie będe dykutwał ) a chciałem tył naped to se kupiłem OMG i jak narazi latam koło 1000km misicznie i mi się podoba , a ż was wieśniaki stać tylko na gaz i nie więcj jak 10 litrów na 100 to sie kurwa męczcie , a kolga co jezdzi motórem , chciałem ale żona twierdzi że jestem zbyt pierdolnięty zeby mieć motor . A jak uwazasz z nie ma pierdolnięcia to zapraszam .
Zgłoś
Avatar
ToJaTenOn 2012-06-24, 21:06
fajna e30 Brakuje tylko felg bbs rs i bedzie miooodzio
Zgłoś
Avatar
Mundek114 2012-06-24, 22:29
BMWswap jaki masz czas 0-100? Moc fajna ale z niutonometrem szału nie ma, fajniejsze było by jakieś turbo wtedy by porządnie gniotło w fotel
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2012-06-24, 22:43
Zauważyłem, że spora część osób "broniących" tego filmiku, BMW itd. nie potrafi poprawnie składać zdań, używać polskich znaków i stosować się do zasad ortografii. Ciekawe dlaczego

A tak poza tym to fajna robota, podziwiam za zapał i chęci, bo mi to czasem nie chce się nawet płynów dolewać w moim złomie
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-24, 23:09
Winterstorm napisał/a:

Zauważyłem, że spora część osób "broniących" tego filmiku, BMW itd. nie potrafi poprawnie składać zdań, używać polskich znaków i stosować się do zasad ortografii. Ciekawe dlaczego


guwno sie znasz hejteże jebany bemwu żondzi i tyle kurwa pszynajmniej mam pasje nie to co ty

Zgłoś
Avatar
ray19 2012-06-24, 23:17
BMW e30, na nim uczyłem się jeździć. ;] Jak pójdę do pracy po liceum, automatycznie sobie kupuje. ;] Jest to jeden z nielicznych samochodów, które mi się podobają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie