18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
ludzie tu różne gówna wrzucają, więc ja wrzucę swoje wóz mojej konstrukcji, filmik też, akcja główna od 2:15. czekam na jakże konstruktywną krytykę ze strony "najwięcej wiedzących" (tu był tekst, który dotykał zbyt wielu ludzi )

Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-24, 13:58 4
Nie wiem czemu duża część dojebała się do tego modelu BMW. Moim zdaniem jeden z ładniejszych (taki klasyk) i wbrew temu, co niektórzy mówią, nie jest to już dawno dresowóz. Tym samochodem jeżdżą w głównie zapaleńcy, a wiejska polska młodzież kupuje brzydkie e36 sedan albo obrzydliwe wręcz e36 compact.
Co do samej istoty tuningu, to... Cóż, trzeba porozmawiać na żywo z ludźmi, którzy w ten sposób realizują swoją pasję, wtedy samemu dochodzi się do wniosku, że pytanie "po co?" jest zwyczajnie głupie
Sam jeżdżę samochodem z napędem na tył (nie BMW) i do przednionapędówki nie chcę wracać. Mało wiem, bo mam tylko 1.6l 110KM (benzyna droga...), więc zabawa jest właściwie tylko po deszczu ale ktoś powiedział "jazda bokiem to najprzyjemniejsza rzecz, jaką facet może robić bez zdejmowania ubrań" i nie można się tym nie zgodzić.
Zgłoś
Avatar
kazimar 2012-06-24, 13:59 2
do każdego BMW powinni dawać w komplecie widły i kalosze. Nie rozumiem o co w ogóle chodzi z tą BMWmanią. Słabe te auta...
Zgłoś
Avatar
donald207 2012-06-24, 14:02
Jesteś na bmw-sport. pl?
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-24, 14:03 3
Kiciok napisał/a:

Panna którą wyrwałeś na te auto, ma pewnie równie duży przebieg, co ten złom



i tak nic nie przebije twojej starej
Zgłoś
Avatar
bTk^ 2012-06-24, 14:04
Szkoda ze nic przy blacharce nie porobiles w żaden sposób jej nie zabezpieczyłeś, ale myślę że jeszcze to zrobisz Silnik to s50b30? Ładnie mruczy jak na Mke przystało Tylko olej strasznie lipny zalałeś, ja na twoim miejscu zalałbym liqui moly 10W-60
Zgłoś
Avatar
amb 2012-06-24, 14:10
banda ciot, ktore nigdy nie poczuja radosci pilowania silnika do oporu... jezdzijcie sobie tico na gaz do pracy 50km/h i ciagnijcie swoj smutny zywot.
BMW? marka, jak kazda inna. to, ze w latach 90. utarl sie stereotyp lysego dresa w beemce, to juz naprawde nie ich wina. faktem jest, ze te auta sa zajebiste i 20-letniego trupa da sie przerobic tak, zeby dobrze chodzily. widzieliscie kiedys silnik z poloneza, ktory by to wytrzymal?
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-24, 14:16
bTk^ napisał/a:

Szkoda ze nic przy blacharce nie porobiles w żaden sposób jej nie zabezpieczyłeś, ale myślę że jeszcze to zrobisz Silnik to s50b30? Ładnie mruczy jak na Mke przystało Tylko olej strasznie lipny zalałeś, ja na twoim miejscu zalałbym liqui moly 10W-60



nie jestem blacharzem, jestem mechanikiem po informatyce każde auto pod projekt jest starannie wyszukane żeby blacha była ok, bo nie lubie spawanych aut tym bardziej jeżeli w planach jest duży silnik. musi być bezwypadek w jak najlepszym stanie. uwierz mi ze przez mój warsztat przejechało naprawde bardzo dużo tego i naoglądałem sie tego w chuj i wiem że bmw z lat 80-90 jeżeli tylko nie było uderzone i naprawiane to blacharsko nie znajdziesz tam nic, ale to kompletnie nic do czego można sie doczepic, mimo ze wozy mają po 25 lat. zewnetrznie w aucie nigdy niczego nie robie, ma być zwykłe, niepozorne, nieskaleczone zadnymi siatexami ani drutexami. tylko oryginalne gadzety, żadnych laminatów i innych gówien.

silnik to S50B30 z oryginalnymi katalizatorami i tłumikiem srodkowym. tłumik końcowy był z kwasówki dedykowany do M3, firmy Scorpion, brzmiał przepięknie. nie był głośny, bo nie lubie ryczków ale miał to coś własnie olej był 10W60 ale castrol z tego co pamietam
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-06-24, 14:52 1
Phii, a ja myślałem, że ty jakieś konkretne te BMW masz, a to stary szmelc.
Zgłoś
Avatar
michaller 2012-06-24, 14:53
Myślę, że w Polsce BMW to już nie marka a stan umysłu...
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-06-24, 15:01 1
Auto już kultowe i moim zdaniem w tamtym czasie najlepszy samochód seryjnie produkowany. Dziś już Youngtimer. klasyczny.com/guru-wszystkich-e30stek-m3/more-10979
Zgłoś
Avatar
psipsiak 2012-06-24, 15:07 2
Nie badź łosiem włóż v8 !!!! polecam m62 b44
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-06-24, 15:26
Fajna sprawa, samemu robić takie rzeczy, ja niestety nie mam czasu na zabawę tego typu. Gratuluję wytrwałości. Nie przejmuj się większością bo to tylko nerdy które prócz sadistica, głupio-mądrych tekstów, ciętych ripost(za dużo House M.D) nie mają celu w życiu i hejtują wszystko prócz heavy metalu, glanów i tym podobnych.
Muzyka z tego co słyszę to Above & Beyond "What It Feels Like For A Girl" Madonny

@konrad_n

Co ty wiesz o muzyce? Zapewne prócz burzuma i innego chłamu nie słuchasz tak zwany monogamista który hejtuje wszystko co nie w jego stylu.
Tak większość posiadaczy BMW, VW słucha wieśniackiej muzyki ale tutaj jest inaczej, także wypad na dwór do znajomych chyba, że ich nie posiadasz.
Zgłoś
Avatar
ramallah125 2012-06-24, 15:27 1
A co to za pedalski szrot ze złomowiska w Antwerpii?
Zgłoś
Avatar
klucha358 2012-06-24, 15:35
konrad_n napisał/a:



nie jestem pedalem, ale sie wypowiem. Twoje auto to stary trup i przy takiej jezdzie dlugo Ci nie posluzy, a co do filmiku to podklad muzyczny pasuje do typowych posiadaczy BMW. Podsumowujac piwa nie ma.



Jestes pedalem po pierwsze to silnik m-ki pajacu nie sluzy do jazdy 90 km/h tylko zeby mu wstawiac w pizde jak kolega pokazal na filmiku a Ty pewnie zazdroscisz bo jezdzisz golfem 3 1.6 i palic laczka jak kolega na filmiku (za co oczywiscie piwo) mozesz tylko w nfs bo gdybys tak pewnie swojej maszynie wstawil została by plama oleju i silnik na jezdzi . A i do wszystkich ktorzy jada na bmw to chuj wam do tego jezdzi czym chce i jak chce . Prawde mowiac to polowa tutaj ktorzy jada na autora filmiku w rzeczywistosci nie ma prawda a jezeli juz ma to nawet kurwa kola zmienic nie umie banda jebanych oszolomow . Pozdrawiam Kolege od e30 wiecej takich filmikow ! a błazną chuj w dupe kotwica w plecy
Zgłoś
Avatar
theszponder 2012-06-24, 15:49
Piękna nuta!
Madonna - What It Feels Like For A Girl (Above & Beyond 12" Club Mix)

Typowa dla posiadaczy BMW" - taki chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie