18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
ludzie tu różne gówna wrzucają, więc ja wrzucę swoje wóz mojej konstrukcji, filmik też, akcja główna od 2:15. czekam na jakże konstruktywną krytykę ze strony "najwięcej wiedzących" (tu był tekst, który dotykał zbyt wielu ludzi )

Zgłoś
Avatar
stworek 2012-06-24, 12:52 1
Omg.. Ja już wolę mieć 215kg i 88 koni.
Pozdrawiam i lewa w górę
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-06-24, 12:54 1
Philipek napisał/a:

Ci ktorzy nie poczuli nigdy wiekszej mocy niz 200KM nie zrozumieja jak wielka frajde sprawia taka jazda.. kiedy wy zbieracie sie do wyprzedzania i bierzecie rozped myslac sobie ze zaraz bedziecie przed tirem, ja dawno jestem juz 2 tiry dalej. mam Nissana 200SX S14 fabryczne 200KM po pol roku stalo sie juz malo. przebudowalem totalnie silnik, mam nadzieje, ze przerkocze teraz 400KM. powiecie duzo za duzo? dziury? ograniczenie do 50? spoko, jezdzil z was ktos po torze z prawdziwego zdarzenia? tor poznan, kielce, czy glupi karting w toruniu.. wiecie ile frajdy daje taka zabawa? kiedy wciskasz gaz i nie mozesz oderwac glowy od zaglowka xD w angli mialem przyjemnosc byc przewieziony prawdziwym potworem, 800KM Skyline GTR R33, kosmos. adrenalina i przyjemnosc jaka wywoluje to gigantyczne przeciazenie, podczas przyspieszania jest nie do opisania

co do filmiku to furka zaaajebisty projekt, chcialbym zobaczyc co potrafi poza kreceniem baczkow pod tesco, to kazde M50 a nawet M20 z krotkim mostem i e-szpera, by potrafilo.

caly czas sie zastanawialem co to za nick masz, BMWswap. teraz juz rozumiem z niecierpliwoscia czekam na inne projekty, mam nadzieje, jeszcze lepsze xD


Wow fajny jesteś dasz mi autograf "miszczu"?
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-06-24, 12:55 5
Ci którzy są przeciw nigdy nie zrozumieją tego dla czego się takie coś robi i tu macie przykład nie BMW a Audi na yt


I kto powiedział że nie można wsadzić do starej budy sławnego Silnika 4.2 V8 i do tego jeszcze uturbionego

To jest frajda, to jest pasja i ja takich ludzi uwielbiam co robią coś, co dla zwykłych zjadaczy chleba jest niemożliwe
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-24, 13:02
M@peT napisał/a:

E30 to chyba najładniejsze BMW jakie wyprodukowano. Film spoko ale czekam na filmik z ulic a nie parkingu jakiegoś supermarketu.



Najładniejsze bmw to 635 csi , pierwsza generacja , to są najpiękniejsze bmw .
Co do e30 , te auta przetrzymają nie jedno obecnie produkowane plastikowo chińskie autko , trzeba tylko bawić się z rozsądkiem .
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-24, 13:08
Dzimi napisał/a:

Ci którzy są przeciw nigdy nie zrozumieją tego dla czego się takie coś robi i tu macie przykład nie BMW a Audi na yt



I kto powiedział że nie można wsadzić do starej budy sławnego Silnika 4.2 V8 i do tego jeszcze uturbionego

To jest frajda, to jest pasja i ja takich ludzi uwielbiam co robią coś, co dla zwykłych zjadaczy chleba jest niemożliwe



ja pierdole to mi się podoba browar za filmik
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-06-24, 13:14 1
To jest kurwa odwieczny problem Polaków. Jaramy się autami, którymi jeszcze Krzyżacy jeździli, a się kłócą idioci jeszcze, że te auta są lepsze od nowych xD

Ostatnio Niemiec rozjebał się w nowym bmw przy prędkości 300 km/h i przeżył. Niech któryś z was uderzy w barierkę przy 30km/h to zobaczymy czy was blachy nie przetną.
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-06-24, 13:14
kurwa, co za debile.... omega 3.0 - zajebiście. płacz na stacji benzynowej dzieciaku, każdy może sobie kupić takie gówno, ale po co bulić tyle kasy, jak go odpalasz kurwa to Ci wiadro paliwa zlatuje. bez sensu [*]
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2012-06-24, 13:19
kurwa myślałem, że ogarniasz a okazałeś się kolejnym burakiem który myśli że umie jeździć...
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-06-24, 13:20
Cytat:

kurwa, co za debile.... omega 3.0 - zajebiście. płacz na stacji benzynowej dzieciaku, każdy może sobie kupić takie gówno, ale po co bulić tyle kasy, jak go odpalasz kurwa to Ci wiadro paliwa zlatuje. bez sensu [*]



Jeżeli nie chcesz to nie kupujesz i proste chcesz to jeździj Pandą 1.1 a jak ktoś chce to i będzie jeździł A8 z 4.2 i do tego nawet sobie zagazuje i tyle jeden woli teściową a drugi córeczkę
Zgłoś
Avatar
elvese1 2012-06-24, 13:20 5
wiejski tuning + wiejska muzyka + badziewny samochód = dumny posiadacz zdezelowanego bmw z początkow lat 90tych, ktorego sam znaczek bmw wprawia w podniecenie ... wieś sie bawi i szaleje
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-06-24, 13:27 1
Gość ma przynajmniej jakieś hobby, a nie tylko siedzi przed kompem jak większość z was ; )
Zgłoś
Avatar
marmar 2012-06-24, 13:27
A kogoś takiego jak dzidek jeszcze ktoś pamięta?
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-24, 13:40
marmar napisał/a:

A kogoś takiego jak dzidek jeszcze ktoś pamięta?



kto by nie pamiętał podobno to nie było jego auto tylko chyba jego klienta czy cos tez masz takie informacje?
Zgłoś
Avatar
darkalex1 2012-06-24, 13:52
Twoja konstrukcja ? Proszę Cię, chyba nie rozumiesz tego pojęcia ^^
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-06-24, 13:53 1
Panna którą wyrwałeś na te auto, ma pewnie równie duży przebieg, co ten złom
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie