18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
ludzie tu różne gówna wrzucają, więc ja wrzucę swoje wóz mojej konstrukcji, filmik też, akcja główna od 2:15. czekam na jakże konstruktywną krytykę ze strony "najwięcej wiedzących" (tu był tekst, który dotykał zbyt wielu ludzi )

Zgłoś
Avatar
eb 2012-06-24, 11:54 2
wieś tańczy i śpiewa
Zgłoś
Avatar
sonico 2012-06-24, 11:55 8
dziaraxx1 napisał/a:

Znaczy tak komentarzy 14 , 2 popierające mój 3 czyli nikt z 10 osób nie jeździł autem które ma więcej jak
150 KM ja mam 215 KM w omedze która waży 1700kg i też ma napęd na tył, i wiem że w mieście jest ograniczenie do 50 km/h ale nikt mi nie zabroni przelecieć ze świateł do świateł 120km/h , i wiem że kidyś może zobaczycie mnie na hardzie , ale jak narazie to ja leje z was wszystkich bo kiedy was mijam mam 170 na blacie na 3 biegu , i spierdalając przed tirem z naprzeciwka zmuszam was do jebania po rowach , i w ten oto sposób powstaja materiały za które dostajecie lub dajecie piwa .



kurwa idiota
Zgłoś
Avatar
robertow99 2012-06-24, 11:57
Corsa 1.0 12v - 245 KM 760 kg


oglądać od 1:00

sam bym coś takiego sobie wstawił ale szkoda mi auta, za biedny jestem :<
Zgłoś
Avatar
mareqq 2012-06-24, 12:09 2
Hidy - check, łupanka - check, naciąg opon - check. To pod remize Włodek dawaj.
Zgłoś
Avatar
l_witek 2012-06-24, 12:12 2
Ile Ci to gazu pali ??
Zgłoś
Avatar
M................k 2012-06-24, 12:14
286 Koni, fajnie, ale gdzie to wykorzystasz? Ja mam w swoim audiku 140, a i tak jak chcę dojechać czy do pracy czy gdziekolwiek indziej to dziurawe drogi, wszechobecne ograniczenia prędkości, korki i ogólna ogólność, sprawiają, że możliwość jazdy conajmniej 100 km/h dłużej niż 10 minut to prawdziwy rarytas. Dlatego przerzuciłem się na rower, a za kółko wsiadam tylko jak mam do pokonania dłuższe trasy. Pozdro
Zgłoś
Avatar
kickinyo 2012-06-24, 12:20 2
@DoWszystkichZnawcówIDebili

Bo robienie takiego samochodu to jest pasja i hobby. Wy siedzicie w domu pisząc chujowe komentarze na sadolu inni budują samochody.

Większość z Was bawi się lalkami a wypowiadacie się na rzeczy o których nie macie pojęcia.

Ktoś mówi "po co taka moc skoro nigdzie jej nie wykorzystasz"
Auto nie służy tylko do jazdy do pracy.

Można je wykorzystać do sportu. Np driftu, rajdy, 1/4 lub pokazanie jakiemuś cwaniakowi w kozackiej furze że jego miejsce jest z tyłu.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-24, 12:21 1
Z niecierpliwością czekam jak ten "cud techniki spawalniczej" będzie latał bokiem pod IKEĄ w towarzystwie równie świeżych bejc z zawrotną prędkością na 2-gim biegu
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-06-24, 12:26 1
@BMWswap- zjechałem cię za filmik "treningu" na śniegu pod Ikeą, bo szczerze mówiąc to było gówno, a nie trening, co 90% osób stwierdziło. Ale wracając do TEGO tematu- nie rozumiem ludzi, którzy hejtują to, że użytkownik BMWswap ma betę i montuje w niej mocniejszy motor, no kurwa, co wam do tego? ma większą moc i dobrze, byle umiał to wykorzystać z głową (tak, wiem, że już sprzedałeś samochód).

Pierdolenie, że w mieście do 50, czy, że drogi dziurawe to nie wiem po co. Pewnie ma lepsze przyśpieszenie, a nie każda droga też jest dziurawa...
Zgłoś
Avatar
cholok 2012-06-24, 12:27 1
i właśnie przez ludzi którzy tak jeżdza na ulicy / pod sklepami i w innych dziwnych miejsach nie kupie sobie NIGDY bmw auto super mówie szczerze, ale WYPIERDALAJ z nim na tor.
Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2012-06-24, 12:31 13
Ostatnio widziałem takiego jednego rajdowca w jakimś tjuningowanym złomie. Siedział na dupie spokojnie jadącemu Audi A8 z dziadkiem na pokładzie. Dziadek zahamował przed przejściem dla pieszych (ja jechałem z na przeciwka). Oczywiście lokalny Kubica nie wyhamował i zezłomował przednią część swojego wehikułu. W Audi straty praktycznie niewidoczne. Oczywiście, wraz z uderzeniem, na przedniej szybie tuningowanego wehikułu pojawiła się piękna pajęczynka wskazująca na jazdę bez pasów. Tjuner jeszcze nie wyszedł z auta a już zalewał się krwią. Jako ciekawostkę dodam, że takie rozcięcie często połączone jest z natychmiastowym maszyny losującej - czyli zwieracza. Mogłem więc pogratulować głupoty i brązowego alarmu w gaciach.

A po co to napisałem? A bo mi się tak skojarzyło. Na tyle długo praktykuję w prawniczej profesji, aby być świadkiem kilku likwidacji szkód spowodowanych przez lokalnych rajdowców. Zaczynając od karnych aspektów działalności młodocianych rajderów - na kolejną ćwiartkę BMW pieniądze zawsze się znajdą. Gorzej z pieniędzmi na adwokata. Za to zazwyczaj płacą rodzice.

W przypadku kolizji i wypadków drogowych ubezpieczyciel wnikliwie sprawdza legalność dokonywanych przeróbek. I nagle okazuje się, że modyfikacje dokonywane w waszych wrakach wyłączają odpowiedzialność ubezpieczyciela powodując, że stajecie się stroną pozwaną w roszczeniach regresowych.

Abstrahując od prawnego aspektu waszej działalności proszę abyście nie dorabiali ideologii do waszych wyczynów. Hobby jak każde inne (prawie) - czytanie książek, kolekcjonowanie szklanych kulek lub zdjęć bab z kutasami. Z tą jedną małą różnicą, że możecie sobie i innym zrobić nieodwracalną krzywdę.

PS: Wszystkimi młodym adeptom ścigania się w warunkach wszelakich proponowałbym także kilkugodzinny pobyt na oddziałach urazowych (ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń neurologicznych). Widok roślin po wypadkach komunikacyjnych połączony z zapachem ciepłej kupy (kto był, ten wie o jaki zapach chodzi) powinien dać co niektórym twardzielom do myślenia. A poza tym - dorośnijcie.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-06-24, 12:32
Parking pod Ptakiem i jazda, szkoda tylko że skusiłeś się na te chińskie pseudo hidy.
Zgłoś
Avatar
zygiboos 2012-06-24, 12:33
"wóz mojej konstrukcji"

Hmmmm, myślałem że to konstrukcja BMW, ale się dałem nabrać, ładnie Ci wyszło
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-06-24, 12:37
Jeszcze cię policja za światełka nie zatrzymała?
Zgłoś
Avatar
Philipek 2012-06-24, 12:38 3
Ci ktorzy nie poczuli nigdy wiekszej mocy niz 200KM nie zrozumieja jak wielka frajde sprawia taka jazda.. kiedy wy zbieracie sie do wyprzedzania i bierzecie rozped myslac sobie ze zaraz bedziecie przed tirem, ja dawno jestem juz 2 tiry dalej. mam Nissana 200SX S14 fabryczne 200KM po pol roku stalo sie juz malo. przebudowalem totalnie silnik, mam nadzieje, ze przerkocze teraz 400KM. powiecie duzo za duzo? dziury? ograniczenie do 50? spoko, jezdzil z was ktos po torze z prawdziwego zdarzenia? tor poznan, kielce, czy glupi karting w toruniu.. wiecie ile frajdy daje taka zabawa? kiedy wciskasz gaz i nie mozesz oderwac glowy od zaglowka xD w angli mialem przyjemnosc byc przewieziony prawdziwym potworem, 800KM Skyline GTR R33, kosmos. adrenalina i przyjemnosc jaka wywoluje to gigantyczne przeciazenie, podczas przyspieszania jest nie do opisania

co do filmiku to furka zaaajebisty projekt, chcialbym zobaczyc co potrafi poza kreceniem baczkow pod tesco, to kazde M50 a nawet M20 z krotkim mostem i e-szpera, by potrafilo.

caly czas sie zastanawialem co to za nick masz, BMWswap. teraz juz rozumiem z niecierpliwoscia czekam na inne projekty, mam nadzieje, jeszcze lepsze xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie