18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tomasi21 2011-02-16, 19:00
tak gadacie ze pojebany ja mam babacie ktore ma 80 lat po przestawialo jej sie w glowie i cale noce przychodzi do mnie do pokoju i mnie wyzywa od najgorszych uwiezcie mi ze nie raz mialem jej ochote wyjebac w zeby. fakt ze i tak mi szkoda tego dziadka ale nie wiadomo czy nie ma to drogiego dna a moze mu dziadek do wanny wchodzil
Zgłoś
Avatar
A................0 2011-02-16, 22:45
a może ten dziadek walczył kiedyś żebyś teraz nie musiał jeść z miski jak pies u Niemców w obozie ??
Zgłoś
Avatar
per1ls 2011-02-18, 0:58 1
ludzie ogarnijcie sie troche , po pierwsze nie istnieje resocjalizacja - skurwysyn bedzie zawsze skurwysynem. na pozor spokojnie ale i tak latwiej zrobi komus krzywde. androgenius zart ci nie wyszedl , sugerujac po twojej wypowiedzi pierwszej jak to sie pisze " kozak w internecie a pizda na swiecie".

Jestes taki zabawny ja rozumiem ze kazdy moze miec osobliwe poczucie humoru , zreszta kurwa...przeciez to sadistic.pl tu ludzie maja inne poczucie humoru niz na codzien inni ludzie.

Ludzi niedoleznych trzeba chronic , i wiesz co androgenius ? ciebie tez to czeka glowko ;] dla ciebie ani dla nikogo innego zegar nie bedzie stal w miejscu .
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-07-20, 12:43
Znajomy, który pracuje w SW opowiadał mi jak wygląda resocjalizacja w naszym więziennictwie.
Jadą z "pacjentem" około 250 km, do jakiegoś uczonego od resocjalizacji. Więzień wchodzi, drzwi się zamykają i po 20 minutach cud kurwa, więzień zresocjalizowany. Zapraszam na następną wizytę za 3 miesiące. Oczywiście występują też spotkania grupowe w miejscu osadzenia skazańców.
Zgłoś
Avatar
walchuck21 2011-07-24, 22:17
Zaje*ałbym takiego małego gnoja. Jak mozna sie znecac tak nad starszymi ludzmi, ktorzy potrzebuja troski.
Zgłoś