18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Yosh 2011-02-13, 20:41
Podajcie adres skurwiela jak ktoś zna. Niech ktoś załatwi transport, ja już szykuje łańcuch.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-02-13, 21:27
Yosh napisał/a:

Podajcie adres skurwiela jak ktoś zna. Niech ktoś załatwi transport, ja już szykuje łańcuch.



Może łańcuch też załatwić?
Zgłoś
Avatar
Lujiss 2011-02-13, 22:09
Pójdzie do poprawczaka i wyrośnie na jeszcze gorszego chuja niż jest. Nie oszukujmy się - w poprawczaku kontakt z podobnymi osobnikami, wymiana informacji pomiędzy nimi powoduje (przynajmniej według mnie) pogorszenie sytuacji. Chyba już sobie przegrał życie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2011-02-13, 22:42 1
załatwcie dokładny adres młodego frajera!
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2011-02-14, 1:51 1
baronturbina napisał/a:

załatwcie dokładny adres młodego frajera!



wynajmij sobie jebanego detektywa i bedziesz mial z glowy
Zgłoś
Avatar
misiu 2011-02-14, 12:27
to nie jest sadysta żaden, byłby nim gdyby przy tym gwałcił tego dziadka, albo potem zwalił konia, chociaż. on jest zwykłym nie wyrachowanym hultajem.
Zgłoś
Avatar
M................e 2011-02-14, 13:31
Jakbym znalazł młodego to będziecie mieli kolejny filmik ;d
Zgłoś
Avatar
shin69 2011-02-14, 22:23
Małego skurwiela już nie da się naprawić moralnie i psychicznie, jedyną metodą jest uśmiercenie tego pomiota, bo poprawczak jeszcze bardziej mu zjebie we łbie.
Zgłoś
Avatar
Brackibrat 2011-02-15, 22:29
Jak dla mnie to tego małego chuja powinni wysłać na jakąś prawdziwą szkołę życia... W Anglii zamiast pieprzonych "poprawczaków" w których te małe szczyle siedzą i czują się lepiej niż w domu są BOOT CAMPY prowadzone przez wyszkolonych żołnierzy którzy nie opierdalają się z takim chujstwem jak te małe bachory! W Polsce też powinni takie zrobić i ładowac tam tych wszystkich małych zwyrodnialców, ale za to jest za mało pieniędzy więc rząd dalej będzie wolał ścigać niewinnych ludzi za maryśkę bo to góra złota.
Zgłoś
Avatar
K................k 2011-02-15, 23:40
Ja pierdole...do czego to zmierza.Ja rozumiem napierdalać cygana ponieważ działa na szkodę państwu.Ale żeby swojego dziadka.W ogóle członka rodziny.Co się dzieje...ostatnio zdałem sobie z tego sprawę, że nie tylko cyganie i kościół wyniszczają naszą ukochaną Polskę ale my sami.I najpierw trzeba zacząć od siebie jeżeli pragniemy aby sytuacja Polski na arenie światowej się polepszyła.Te całe pokolenia JP itp. beznadzieja.Rozumiem gdyby to było państwo totalitarne, ale w państwie demokratycznym takie rzeczy nie powinny mieć miejsca jak okradanie swoich czy tez inne przestępstwa wyrządzane Polakom.Oczywiście Policjant może czasami nadużyć swojej władzy ale jest tylko człowiek i czasami każdego poniesie a już szczególnie jeżeli ma on doczynienia z takim JP.Jeżeli człowiek już się zdecyduje pełnić służbę jako Policjant to na pewno nie zamierza jakoś działać na szkodę.To tamci szukają wymówki.Głównie są to ludzie, którzy nie potrafią udowodnić swojej racji.Po prostu durnie...

ma dodatek ten skurwiel nie daleko ode mnie mieszka...
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2011-02-16, 7:42
Szacunek do starszych, spoko rozumiem. Sam bym posolił tego gnoja po pokrojeniu, lecz czemu filmy z tvn24 lądują na hardzie i dlaczego Wy, kurwa wielcy sadyści rozczulacie się nad tym? takich małoletnich psychopatów jest pełno... ale wy tego nie widzicie zza monitora !
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-02-16, 7:50
Hunter562 napisał/a:

Widzę że sami wielcy internetowi bohaterowie są na sadolu...
Nawet jakbyście znali jego adres, to 90% z was chuja by zrobiła.

Nie popieram tego co ta ciota robi, żal mi tego dziadka, ale jak widzę te przechwałki cobyście mu kurwa nie zrobili to się tylko śmieje (tak samo jak przy zwierzakach).



kurwa stary ja rozumiem wszystko ale pomyśl że masz 80 lat z hakiem ledwo się ruszasz a tu cie takie coś napierdala ;] i nie ma cie kto obronić bo sam nie możesz ba nawet nie twój wnuk ale np SYN wiesz co to wartości rodzinne ? jak nie to polecam iść zapytać się starszych ^^ którzy zapewne się zdziwią że nie wiesz co to jest bo będą przekonani że właśnie tak cie wychowali a tu ZONK !
Zgłoś
Avatar
Manian 2011-02-16, 15:58
Jak mój ociec często mówi " I na chuj to trzymać i żywić w więzieniu ? do lasu pod mur i kulka w łeb"
Zgłoś
Avatar
króljulian 2011-02-16, 16:01
co to robi na hardzie skoro leciało na tvn 24??
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2011-02-16, 18:34
zabilbym tego dzieciaka i wrzucil filmik na sadola...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie