18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Toshiro 2011-02-12, 23:50 1
androgenius napisał/a:

Płeć Mr.Chris @ Dzisiaj 14:30
androgenius napisał/a:
mały sadol,dać mu konto premium

twoim starym dać konto premium za wychowanie takiego idioty

możemy śmiać się z murzynów, żydów, czajników ale kurwa, każdy ma swój honor i ja osobiście nie pozwoliłbym sobie na bicie osób które bronić się już nie potrafią.

twoja matka w chuj żałuje że cię w czas nie wyskrobała ośle.



Konto zrobione tylko dlatego żeby pochwalić Mr.Chrisa a tego małego pajaca za uszy powiesił bym na krzyżu po odpowiednim spuszczeniu wpierdolu...
Zgłoś
Avatar
Tymon 2011-02-12, 23:56 6
Jednego dziadka straciłem majac 5 lat, a drugiego widziałem raz w życiu. Wiele bym oddał aby móc posłuchać jego opowieści bądź nawet marudzenia. A nie mogę. Dlatego jestem za tym, aby temu małemu skurwielowi połamać ręce.
Zgłoś
Avatar
kilus 2011-02-13, 0:07 2
skurwysyna pałami potraktować tak samo
Zgłoś
Avatar
nadroke 2011-02-13, 3:17
Magik2501 napisał/a:

A mnie z kolei wkurwia bezstresowe wychowanie. Potem rosną takie chuje. Ja nie byłem wychowany bezstresowo, nieraz dostałem po uchu jak coś przeskrobałem i prawidłowo, też tak będę dzieciaka wychowywał. I kurwa w życiu mi nie przyszło do głowy ręki na kogoś z rodziny podnieść. No ale cóż. Unia każe nie dawać dzieciarowi w dupsko jak się należy nawet i rośnie takie pokolenie zjebane.



bezstresowo nie oznacza bez przemocy, mylicie pojęcia ;p
Zgłoś
Avatar
cyga 2011-02-13, 3:38
Ciekawy co by powiedzieli wszyscy ci, którzy już gnojka w myślach zajebali, gdy by na przykład okazało się że dziadek ruchał młodego gdy ten miał pięć lat.
Zgłoś
Avatar
randomjuser 2011-02-13, 4:47
Howking wymyslil "paradoks dziadka" ktory ponoc ma dowodzić niemożności cofania sie w czasie. Howking dowodi w swoich obliczeniech że każdy kto chce buć swojego dziadka nie powinien istnieć.
Zgłoś
Avatar
elvese1 2011-02-13, 9:58 1
Mr.Chris napisał/a:



twoja matka w chuj żałuje że cię w czas nie wyskrobała


zabłyszczałeś cytujac tekst chady z dissu
@topic wpierdolić skurwiela do zakladu poprawczego a nie zadnej placowce opiekunczej to go tam wyszkolą hehe
Zgłoś
Avatar
Jamakazu 2011-02-13, 12:33
a to mały kutas, oni go kurwa wychowują, zaadoptowali go z jakiejś patologii, a on jeszcze dziadka napierdala? Ja bym mu tak nakopał do dupy że by nie wstał.
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2011-02-13, 12:36
i jeszcze o tym skurwielu mówi "wnuczek"... kurwa...
Zgłoś
Avatar
Booooyakasha 2011-02-13, 13:16 2
kurwa przecież to jest patologia jak chuj. to norma ze na sadolu napierdalam sie z podpitych typków co leją sie młotkami itd a pozniej spierdalaja przed glinami, ale żeby bezbronnego dziadka co od małego go wychował kurwa katować jakimś kijem i nagrywat to ? no chyba sie małemu skurwielowi pojebało. jakby sie to gdzies stało niedaleko mnie dołapał bym gnoja i podcinał mu gardła 3godziny tempym brzeszczotem, mam nadzieje, że w poprawczaku dostanie wpierdol jak dowiedzą sie co robił ...
Zgłoś
Avatar
vo3wl 2011-02-13, 14:04
Co za mały popierdol , taki łebek ma do końca życia skrzywioną psychikę , nie pomoże mu żadna resocjalizacja. On do końca życia będzie twierdził że znęcanie się nad słabszymi to "coś fajnego" . Powinno się go odizolować na resztę życia tak żeby nie miał kontaktu z żadnymi żywymi istotami , a najlepiej by było po prostu takiego szczyla uśpić. Wszyscy w około mają w dupie taki przypadki a potem rosną takie popierdole jak Ed Gein, David Berkowitz czy Charles Manson i nikt nie wie czo jest grane . Paranoja - tylko tak można nazwać tą sytuację .
Zgłoś
Avatar
C................g 2011-02-13, 14:14 1
Zdarza się.
Zgłoś
Avatar
rozpierdalator 2011-02-13, 16:04
coraz więcej gówniarzy nie ma szacunku do starszych.
jaja w imadło wsadzić to mało.
Zgłoś
Avatar
LolMegalol 2011-02-13, 16:25 1
Wszyscy się już zaspokoili?

Kówa człowiek nawet chciałby coś mądrego (albo dowcipnego, w tradycyjnym stylu sadistica) napisać, a tu nie, bo kówa co drugi komentarz to pierdolony spam głoszący ,,co ja bym zrobił jakbym nie siedział przed komputerem i spotkał gówniarza na mieście''. Chuj, a ni to kówa dyskusja, a ni zabawne.

Spierdalać z tym spamem.
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-02-13, 16:54
Widzę że sami wielcy internetowi bohaterowie są na sadolu...
Nawet jakbyście znali jego adres, to 90% z was chuja by zrobiła.

Nie popieram tego co ta ciota robi, żal mi tego dziadka, ale jak widzę te przechwałki cobyście mu kurwa nie zrobili to się tylko śmieje (tak samo jak przy zwierzakach).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie