18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
s................k 2011-02-12, 20:52 1
gnojowi jebanemu kałacha dać i wysłać skurwysyna razem z ojcem do Afganu ,by sie nauczył jak by co chwilę zapierdalali talibowie z RPG-ami i by mu rakiety nad głową przelatywały. Jebany mały gnój...
Zgłoś
Avatar
gLowa 2011-02-12, 20:52 1
nosz kurwa gnoja bym tłukł i patrzył czy żyje, dziadkowie mnie wychowali jedyną rzeczą jaką im zrobiłem to podniosłem głos, kurwa do bezbronnego człowieka z takim czymś no kurwa zabić gnoja i tyle!
Zgłoś
Avatar
s................a 2011-02-12, 21:08 1
Z takim małym skurwielem to nie ma się co pierdolić... Na miejscu jakiegoś sąsiada tej rodziny to bym go rozjebał jak psa, ale człowiek to kurewska rasa i tak pomyśli po chuj się mieszać.
Zgłoś
Avatar
Ruzyk 2011-02-12, 21:14 1
jebany szczyl... ale bym takiemu wpierdolił...
kurwa ciśnienie mi sadole podnieśliście, czas zajarać
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-02-12, 21:16 2
Centralnie ten gówniarz wkurwił mnie totalnie... obejrzałem pierwsze 15 sekund filmu i mi starczy. Dobrze by było jakby ktoś dotarł do jego namiarów...
Zgłoś
Avatar
Colossus 2011-02-12, 21:16 1
Jakbym dostał kolesia na wyciągnięcie ręki to bym zajebał
Zgłoś
Avatar
alicexx13 2011-02-12, 21:23 1
@up popieram, a tak w ogóle to na chooj komu dzieci, żeby na starość nie dawały spokoju. Dziadek pewnie wojnę przeżył a taki gnój jebany, co miał być naleśnikiem znęca się nad nim
Zgłoś
Avatar
Mather789 2011-02-12, 21:33 1
Przejechałbym go walcem zaczynając od nóg, jednocześnie sypiąc solą i na wyrywając powoli włosy i gałki oczne, kutas pierdolony w dupsko jeden.
Zgłoś
Avatar
firer 2011-02-12, 22:06 1
Co za jebena ciota! Na takiego skurwiela podziałałoby kilku czarnuchów z palnikami i jesień średniwiecza z dupy!
Zgłoś
Avatar
Krempy 2011-02-12, 22:49 1
Moim zdaniem kara więzienia nie jest karą. Przecież niekiedy zdarza się, że w wiezieniu ludzie żyją lepiej niż w starych blokowiskach. Najlepiej jakby wróciła zasada "oko za oko, ząb za ząb"
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-02-12, 22:53 1
Płeć Mr.Chris @ Dzisiaj 14:30
androgenius napisał/a:
mały sadol,dać mu konto premium

twoim starym dać konto premium za wychowanie takiego idioty

możemy śmiać się z murzynów, żydów, czajników ale kurwa, każdy ma swój honor i ja osobiście nie pozwoliłbym sobie na bicie osób które bronić się już nie potrafią.

twoja matka w chuj żałuje że cię w czas nie wyskrobała ośle.


a tak poza tym... to poprę kolesia który cię cytował... jesteś zerowcem który niema pojęcia o czym mówi, weź zapierdol głową w ścianę może ci się coś poprawi.
stary umierający człowiek może chciał by godnie odejść z tego świata... a nie z choroba psychiczna, depresją czy czymś innym.
myśl co mówisz... aha, i lepiej niewyrazaj swojej opini w realu ludziom takim jak ja bo cie będą zeskrobywać
Zgłoś
Avatar
krislbn 2011-02-12, 23:06 1
Zajebalbym takiego skurwiela. Zeby wlasnego dziadka tluc. Kurwa bym mu tym parasolem, czy chuj Go tam wie co to bylo, zeby powybijal, leb zmasakrowal, kazal te zeby polknac, poczekal az je wysra, znowu kazal mu polknac, przyjebal zeby rowno spuchlo, i wsadzil mu ta jebaba parasolke w pracie. Calutka kurwa! Szkoda, ze rodzice nie wiedza, co wyrosnie z dzieci, bo czasami aborcja by sie naprawde przydala.
Zgłoś
Avatar
toxzz 2011-02-12, 23:17
Mnie wystarczy adres tego małego skurwysynka
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-02-12, 23:17 1
Kurwa, każdy pierdoli o winie znajomych, otoczenia, telewizji, internetu i chuj wie czego jeszcze, próbując pośrednio go tłumaczyć. To wina nie kogo innego tylko tego małego ciula, nikt inny nie bił i nie maltretował tego dziadka, znalazł sobie ot rozrywkę młody ciulas. Zacznijcie Hitlera, albo Stalina usprawiedliwiać środowiskiem i otoczeniem kurwa. Zajebać nic więcej bo kurwa nie wiadomo jaki psychol z niego wyrośnie

@Up nie dość, że całe forum mu złorzeczy to jeszcze matkę mu obrażasz
Zgłoś
Avatar
Zwyrodnialec 2011-02-12, 23:36
To nie ja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie