18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Świeżynka z dzisiaj- w Łodzi dwóch gości wpadło pod tramwaj.
Przechodzili po przejściu wyłączonym z ruchu. Widać również, że trzeźwi nie byli.

Cytat:

Mężczyźni znaleźli się pod pierwszym wagonem tramwaju. Rannych musieli wyciągać strażacy w asyście ratowników medycznych. Obaj poszkodowani trafili do szpitali - Barlickiego i WAM. Jeden z nich jest ciężko ranny

Wiadomo że motorniczy w chwili zdarzenia był trzeźwy. Nie zbadano jeszcze poszkodowanych, ale według policji wyczuwalna była od nich woń alkoholu.





Szkoda motorniczego
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2014-03-19, 16:20
A już się zbierał do rzucania czarów obronnych...
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2014-03-19, 17:42
@KtóryśZRzęduUp mają szynowe, oczywiście, tylko jest jeszcze jedna BARDZO ważna kwestia w temacie ich używania: motorniczy musi zwracać uwagę jeszcze na jeden czynnik - ludzi na pace. Jeśli masz na pokładzie setkę osób, szarpniesz hamulcami i cała ta ekipa w środku poleci na ryj, tracąc zęby, ciuchy i resztki dobrego samopoczucia... masz przejebane na równi z potrąceniem. No i jak w przypadku poprzednim szynówy są tak czy siak, mniej, ale dalej wrażliwe na wilgoć. 5 ton nacisku, a i tak sunie jak po mydle przy śliskiej szynie. Przeżyłem już takie sytuacje, serce w gardle i nogi z waty, hamujesz, a pudło dalej jedzie...

Stąd też nerwowe nastroje wśród motorowych - jak tu nie podpaść pasażerom i uczestnikom ruchu. Czasem nie ma kompromisów.
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2014-03-19, 21:04
Jeszcze nikt pazury nie wrzucił?
Zgłoś
Avatar
sekta999 2014-03-19, 22:29
przeżyli głopaki ? butów nie widać, to cięzko stwierdzić...
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2014-03-20, 12:06
wairk napisał/a:

Widać, że motorniczy hamuje dopiero na sam koniec. Niestety w większości przypadków motorniczy wolą podzwonić tym swoim dzwoneczkiem, zanim zaczną hamowąć, bo przecież oni są królami miast, wszyscy muszą przed nimi uciekać na boki...



Tak kurwa mistrzu. Bo 34 tonowy skład to dęba staje jak zaczynasz hamować.

A co do tematu. Pamiętam jak stałem przy przystanku Zachodnia-Legionów - czekałem na tramwaj na Bałuty... Godzina była dość późna (bankowo limit dyszkę podniesiony).

Na przejście po drugiej stronie Legionów zatoczył się żul - na czerwonym. I pierdolnął w niego gościu jadący z bodajże dwoma laskami... Gościu przeleciał na środek skrzyżowania...

I wiecie co. Szkoda mi było tego gościa z auta i tych lasek, że stracą w chuj czasu na tłumaczenie się i ciąganie po sądach. Z miejsca straż (remiza rzut moherem obok), policja, a karetka to tylko żulka w worek wsadziła i tyle.

tl;dr - paczaj chuju jak leziesz przez drogę. Prawo prawem, a fizyka fizyką i na chuj Ci prawo jak będziesz spakowany w worku leżał!
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-03-20, 20:43
pomyślałem że szkoda motorniczego bo wpadł pod tramwaj
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2014-03-20, 23:11
i chuj przez dwóch najebanych Karol może zapomnieć o premii a Alina o nowej pralce
Zgłoś