18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
TT4 2017-03-10, 7:03 2
Jackie zabrał pasażera?
sadistic.pl/jackie-chan-vt443200.htm
Zgłoś
Avatar
DoubleTapMaster 2017-03-10, 7:04 2
Cytat:

Jackie zabrał pasażera?
sadistic.pl/jackie-chan-vt443200.htm


To się nazywa szczęście... Raz się wpierdolić to rozumiem, no ale drugi? Na dodatek z pasażerem, haha.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-10, 8:02
jeden baran wyprzedza na skrzyżowaniu z prawej strony, drugi nie włącza kierunkowskazów... Jedynie ofiara nic nie zawiniła, wniosek?

Chcesz przeżyć w Chinach? Łam przepisy!
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2017-03-10, 10:49
Gość chyba w poprzednim wcieleniu był kotem i podpierdolił sobie jedno życie na zapas.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2017-03-10, 16:03
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-03-10, 17:29
Oglądam ten film od pół godziny i zastanawiam się, kiedy on się w końcu nauczy żeby pod tę ciężarówkę nie wjeżdżać.
Zgłoś
Avatar
generał 2017-03-10, 19:01
jak to kurwa jest że to zawsze kierowca przeżywa wypadki ????
Zgłoś
Avatar
stalowalowa 2017-03-10, 19:16
Co wy się tak ekscytujecie, przecież co najwyżej dostał osiami po plerach, tam nawet Burneika by się zmieścił
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-03-10, 19:32
W chinach to ogólnie jest taka znieczulica że ja pierdole, założę się że ta pierdolona menda z Ciężarówki specjalnie przejechała dalej żeby upewnić się że gość nie żyje, bo to o wiele bardziej opłacalne zapłacić raz rodzinie odszkodowanie niż płacić kalece przez całe życie. Ale czego się w sumie spodziewać po kraju w którym przez ostatnie kilkadziesiąt lat komunizm wypaczył empatie a jak robotnik spierdoli się z rusztowania to w sumie żaden problem bo na jego miejsce znajdzie się dosłownie miliard innych

Jeszcze te reakcje ludzi na ulicy, nikt nawet kurwa nie podejdzie i nie zapyta czy jest ok, odwracają wzrok jakby nic się nie stało. Jak ktoś mi powie że w Polsce jest znieczulica to niech się przejedzie do Chin
Zgłoś
Avatar
karol57 2017-03-10, 22:59
@generał

Bo kieruje. W nagłej sytuacji zagrożenia życia jedyne o czym będziesz myślał to ratowanie swojej dupy. Mi na prawku mówili, że najbezpieczniejsze miejsce dla pasażera znajduje się za kierowcą (z wyżej wymienionego powodu). Chociaż w tym przepadku takie najbezpieczniejsze to ono nie było
Zgłoś