18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
2027
Geraldinio • 2024-07-17, 22:28
Ze szafy wyciągnąłem starą kurtkę, w kieszeni znalazłem maseczkę. Napłynęły łzy wzruszenia, bo przypomniały się piękne czasy pandemii Covid. Ale nostalgia nie trwała długo, na wierzch założyłem ołowiowy płaszcz i maskę p.gaz. Sprawdziłem czy mam odpowiednią ilość amunicji do mojego kałacha zdobytego w okopach na ruskim pod Bydgoszczą i postanowiłem zapolować na szczury w kanałach. Tam radioaktywność jest mniejsza, a dobrze przyprawione smakują prawie jak kurczak. Mmmm kurczak... nie miałem go od roku w ustach, podobnie jak większości zwierząt które mają dupę. Gdy weszli ruskie, ruchali wszystko co ją miało i jakoś tak nawróciło mnie na vege. Oprócz szczurów, bo te się ciężko chędoży, o czym opowiedział mi kacap na minutę przed tym, zanim nie upierdoliłem mu łba i nie naszczałem w szyję. Liczyłem na większą dawkę informacji, np. gdzie mają magazyny żywności, ale chyba nie zrozumiał co to zaplecze i wsparcie logistyczne, tam rolą zaplecza jest strzelanie swoim w potylicę, gdy się będą cofać.
Wyszedłem ze swojej piwnicy, w środku nocy, ostrożnie, by nie narobić hałasu. Najdrobniejszy błąd może skończyć się dramatem. Ostatnią rzeczą o której teraz marzyłem, to obudzić swoją starą i słuchać: “-a weź jeszcze poszukaj Vizir do prania i podpaski”. Kurwa, gdy świat w czasie pandemii był jeszcze normalny, to nie byłem w stanie tego questa wykonać (nie do białego, do koloru! nie ten mały, ten większy! ale czemu nie hipoalergiczny??, miał być z formułą 90 power X!). Że o podpaskach nie wspomnę. Wstyd jak chuj przed szczurami.
No, ale udało się, najgorsze za mną. Teraz tylko polowanko na wielkie chomiki dla protein i tępych ruskich dla bimbru…

cdn?

Jak nie będzie 200 piw to pierdolę, nie piszę dalej
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Alborypkaalbopipka 2024-07-18, 0:01
pazuzu napisał/a:

Ooo widzę mamy tu mecenasa sztuki, erudyte i estste. A może raczej gamonia który nic sam nie umie i teraz odkrył czat gpt



O, a tu mamy erudyte, który robi pewnie wszystko sam. Narzędzia i owoce rozwoju techniki są dla gamoniów? No, jeśli tka uważasz, to rzeczywiście pasuje do tego jak wyglądasz przez swoje komentarze: dalej srasz do dołu w ziemi (bo kibel to zbyt wielkie udogodnienie) albo po prostu obrzucasz się gównem z innymi sobie podobnymi jak małpy? Jesteś w sumie śmieszny, podczłowieczku
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-18, 0:04
Za długie, nie czytam
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-18, 0:14 1
Alborypkaalbopipka napisał/a:

O, a tu mamy erudyte, który robi pewnie wszystko sam. Narzędzia i owoce rozwoju techniki są dla gamoniów? No, jeśli tka uważasz, to rzeczywiście pasuje do tego jak wyglądasz przez swoje komentarze: dalej srasz do dołu w ziemi (bo kibel to zbyt wielkie udogodnienie) albo po prostu obrzucasz się gównem z innymi sobie podobnymi jak małpy? Jesteś w sumie śmieszny, podczłowieczku



jprdl ty nic nie rozumiesz, przecież ja nie pisze ze rozwój jest czymś złym. dobra nie ma co z Tobą dyskutować, jak kiedyś będziesz miał iq większe niż parkomat to może pogadamy
Zgłoś
Avatar
Alborypkaalbopipka 2024-07-18, 0:26
@pazuzu: Heh, śmiechłam. Bez odbioru
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-18, 2:16
Pierdolę wszystkie wasze chujowe komentarze, mi się podobało.
Także @Geraldinio: pierdol powyższych komentujących i pisz dalej jak Ci to frajdę sprawiło, przynajmniej coś robisz, a z każdą zapisaną stroną będziesz lepszym pisarzem. Skończysz, przeczytasz, poprawisz, doszlifujesz i sobie sam ebooka możesz wydać. A no i piwko za bardzo rzeczywiste i realistyczne oddanie mentalności i sposobu działania kacapskiego woja.
Zgłoś
Avatar
ziu 2024-07-18, 2:54
Kurwa i ja temu piwo dałem. Proszę adminisrację o cofnięcie. Co prawda chujowo napisane, ale jak zerżnięte i to jeszcze tak słabo to dno jak chuj.
@takamahi widzę, że czytanie ze zrozumieniem komentarzy przerosło. Niesamowite
Zgłoś
Avatar
ComradeMichail 2024-07-18, 3:10
Usuń konto albo chociaż post.
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-07-18, 3:21
A Ty kurwo dałem Ci browara oszuście!
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-07-18, 3:21 1
Geraldinio napisał/a:

Jak nie będzie 200 piw to pierdolę, nie piszę dalej



Trzymam za słowo.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-18, 4:28 1
ziu napisał/a:

@takamahi widzę, że czytanie ze zrozumieniem komentarzy przerosło. Niesamowite



Odnosisz się do tego że to niby plagiat? Hmm, może i tak, wtedy cofam komentarz i jak najbardziej przyłączam się do słownego linczu plagiatora, ale jak na razie podanie tylko :
""Ewa Gabryś
Materialność i nostalgia.
Przedmioty z PRL-u."

Nie daje żadnego dowodu na plagiat. Po wpisaniu w googla trafiłem na to:
archiwum.edu.pl/Content/390881/PDF/ewa%20gabry%C5%9B.pdf
130 stron jakiejś pracy dyplomowej która jest (jak dla mnie) na tak bzdurny temat (to zupełnie nie moja specjalizacja więc może dlatego tak to odbieram) że ni huja nie jestem w stanie przeczytać tego więcej niż 5 stron. Jeżeli jest to plagiat to proszę o wskazanie co zostało splagiatowane - wraz z odniesieniem do rzeczonego fragmentu który został splagiatowany a nie pracy o xxx stronach i żebym sobie szukał sam, jak już się rzuca oskarżenia to precyzyjnie.
Zgłoś
Avatar
Domin.is 2024-07-18, 6:39
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
paczfiko 2024-07-18, 7:01 1
Ja z chęcią poczytam. Pisz i się tym chwal. A piwniczki niech zioną jadem dalej.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-07-18, 7:04
Co to za gówno? Wykop sobie ziemiankę i czekaj na ruskich.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-18, 7:24
Powiem tak.. Jeżeli lubisz pisać takie oto historie to sobie pisz ale raczej na "fejsbuczku" bo na sadolu to pismo obrazkowe raczej tylko 😀
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-18, 15:19 1
No co jest kurwa, taki hejt poleciał że to plagiat a nikt nie potrafi wskazać co zostało splagiatowane - konkretny fragment.
czekam...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie