18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
2027
Geraldinio • 2024-07-17, 22:28
Ze szafy wyciągnąłem starą kurtkę, w kieszeni znalazłem maseczkę. Napłynęły łzy wzruszenia, bo przypomniały się piękne czasy pandemii Covid. Ale nostalgia nie trwała długo, na wierzch założyłem ołowiowy płaszcz i maskę p.gaz. Sprawdziłem czy mam odpowiednią ilość amunicji do mojego kałacha zdobytego w okopach na ruskim pod Bydgoszczą i postanowiłem zapolować na szczury w kanałach. Tam radioaktywność jest mniejsza, a dobrze przyprawione smakują prawie jak kurczak. Mmmm kurczak... nie miałem go od roku w ustach, podobnie jak większości zwierząt które mają dupę. Gdy weszli ruskie, ruchali wszystko co ją miało i jakoś tak nawróciło mnie na vege. Oprócz szczurów, bo te się ciężko chędoży, o czym opowiedział mi kacap na minutę przed tym, zanim nie upierdoliłem mu łba i nie naszczałem w szyję. Liczyłem na większą dawkę informacji, np. gdzie mają magazyny żywności, ale chyba nie zrozumiał co to zaplecze i wsparcie logistyczne, tam rolą zaplecza jest strzelanie swoim w potylicę, gdy się będą cofać.
Wyszedłem ze swojej piwnicy, w środku nocy, ostrożnie, by nie narobić hałasu. Najdrobniejszy błąd może skończyć się dramatem. Ostatnią rzeczą o której teraz marzyłem, to obudzić swoją starą i słuchać: “-a weź jeszcze poszukaj Vizir do prania i podpaski”. Kurwa, gdy świat w czasie pandemii był jeszcze normalny, to nie byłem w stanie tego questa wykonać (nie do białego, do koloru! nie ten mały, ten większy! ale czemu nie hipoalergiczny??, miał być z formułą 90 power X!). Że o podpaskach nie wspomnę. Wstyd jak chuj przed szczurami.
No, ale udało się, najgorsze za mną. Teraz tylko polowanko na wielkie chomiki dla protein i tępych ruskich dla bimbru…

cdn?

Jak nie będzie 200 piw to pierdolę, nie piszę dalej
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-18, 21:22 1
Jedyne co się może komuś kojarzyć, to suchar o maseczce na samym początku, w czasie pandemii były podobne memy w tym stylu. Reszta to wymysł mojej chorej wyobraźni napisany może w godzinę, więc wersja ostateczna, która trafi na półkę bestsellerów w Empiku będzie zdecydowanie lepsza xd
Zgłoś
Avatar
Alborypkaalbopipka 2024-07-18, 22:10
Geraldinio napisał/a:

Jedyne co się może komuś kojarzyć, to suchar o maseczce na samym początku, w czasie pandemii były podobne memy w tym stylu. Reszta to wymysł mojej chorej wyobraźni napisany może w godzinę, więc wersja ostateczna, która trafi na półkę bestsellerów w Empiku będzie zdecydowanie lepsza xd



Widząc twój talent jestem pewna, że wersja ostateczna NIE będzie lepsza xD
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-18, 22:16
Alborypkaalbopipka napisał/a:

Widząc twój talent jestem pewna, że wersja ostateczna NIE będzie lepsza xD



Ocenią to czytelnicy. Na szczęście w polskim społeczeństwie odsetek prosowieckich pożytecznych idiotów, ruskich trolli i prawackich faszystów jest zdecydowanie mniejszy, niż na tym portalu
Zgłoś
Avatar
Alborypkaalbopipka 2024-07-19, 23:49
Geraldinio napisał/a:

Ocenią to czytelnicy. Na szczęście w polskim społeczeństwie odsetek prosowieckich pożytecznych idiotów, ruskich trolli i prawackich faszystów jest zdecydowanie mniejszy, niż na tym portalu



Kolejny debil, który do wszystkiego pląta politykę. Polityka nie ma tu nic do rzeczy, po prostu to co zaprezentowałeś ma zerową wartość, jest napisane marnie i nieskładnie. Ale oczywiście, grafomani też mogą próbować robić karierę, więc droga wolna
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-20, 19:27
Alborypkaalbopipka napisał/a:

Kolejny debil, który do wszystkiego pląta politykę. Polityka nie ma tu nic do rzeczy,(...)



Zagrożenie ze strony sowieckich kurew nie ma związku z polityką, takie argumentacje jak powyżej stosują wyłącznie ruskie trolle i pożyteczni idioci. To nie nudna zła, skomplikowana polityka której należy unikać, to WOJNA którą należy wygrać.
Zgłoś
Avatar
Alborypkaalbopipka 2024-07-20, 20:15
Geraldinio napisał/a:

Zagrożenie ze strony sowieckich kurew nie ma związku z polityką, takie argumentacje jak powyżej stosują wyłącznie ruskie trolle i pożyteczni idioci. To nie nudna zła, skomplikowana polityka której należy unikać, to WOJNA którą należy wygrać.



Ok, więc wygraj ją pisząc takie "dzieła" jak to, które zaserwowałeś w poście.
Zgłoś