18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Jak to od czasu do czasu bywa w Londyńskiej dżungli(dosłownie i w przenośni) ludziom obrywa się z noża. Dużo już naczytałem się newsów o tym, że kogoś zasztyletowali więc widząc w nagłówku 'stabbed' z reguły udaje mi się zgadnąć pochodzenie oprawcy. Może powinienem zostać jasnowidzem... ale nie o tym. Otóż w środę w dzielnicy Londynu odnaleziono zwłoki zasztyletowanej, 21 letniej Polki. Większość mediów w PL podała tą wiadomość.

cytując onet.pl:



Oczywiście żadnej wzmianki o tym z jakiego kręgu kulturowego wywodził się podejrzany a szkoda, bo być może zniechęciłoby to niektóre dziewczyny do niebezpiecznych eksperymentów.

Ciekawostka: podejrzany nie został zatrzymanyw dzielnicy tylko w mieście Folkestone nad morzem, skąd odjeżdża pociąg do Francji(eurotunelem). Na pewno jechał tylko po ser .

A teraz 'wisienka na torcie', news z BBC:



I w tym momencie dziwnym trafem nasz podejrzany 22 latek zamienia się w osobnika o imieniu Farhad. Resztę zapewne dopiszecie w komentarzach.

Wnioski: pomijając fakt braku najważniejszej informacji w Polskich mediach - kim jest podejrzany... uważajcie na siebie dziewczyny. Wymuszona równość wobec prawa nie oznacza równości kulturowej, zwyczajów, wartości.

No i nie każdy facet zareaguje tak samo na "jesteś świnia", hehehe .
Zgłoś
Avatar
D................r 2013-08-17, 23:09 88
Chce się egzotycznej przygody z brudasem, to teraz będzie brudna od ziemi
Zgłoś
Avatar
____ 2013-08-17, 23:09
Onet dał do zrozumienia o kogo chodzi, po prostu gdyby Polak zabił to by od razu było w nagłówku "Polski morderca za atakował w Londynie".

Kobiety jak były naiwne tak są naiwne, wystarczy że gość będzie miły i romantyczny na początku i dają się wkręcić.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-08-17, 23:09 7
Nie żebym sam sobie nabijał komenty ale wrzucę jeszcze news sprzed kilku godzin, cytując za BBC:



"Dwóch 17-latków zostało zaatakowanych nożem w północnym Londynie. (...)

Policja poszukuję podejrzanego mężczyzny którego widziano uciekającego z miejsca zbrodni. Śwadkowie opisują go jako czarnego i ubranego w bluzę z kapturem."

...
Zgłoś
Avatar
Viking87 2013-08-17, 23:17 6
Szkoda dziewuchy, ale saa sobie winna, bo kiedy wszyscy mówią nie ruszaj gówna bo będzie sierdzieć to te jak an zawołanie jak muchy do tego gówna lecą.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-08-17, 23:19
Super, informacje o morderstwie dokonanym na Polce, która zginęła gdzie? w Londynie. Jakoś mnie nie interesują przestępstwa popełniane w Anglii, i w dupie mam że to polka zginęła.
Zgłoś
Avatar
zaba711 2013-08-17, 23:23 2
Nie podają bo się boją ... wiecie poprawność polityczna, tolerancja, taka sytuacja.
Ogólnie mam w dupie całą poprawność polityczną i tolerancję jak i pewnie 75% społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-17, 23:44 26
Ja jej ciapatego kutasa do pyska nie pchałem... Jesli zabił ją ponieważ dała mu do zrozumienia dobitnie, że ma spierdalać z tym swoim turbanem na mordzie to zwracam jej honor... Lecz bardziej prawdopodobne, że tak kochała brudasów, małpy i inne ścierwo iż nie widziała potrzeby w doszukiwaniu się zagrożenia... Mam nadzieję, że te puszczalskie szmaty zostaną szybko zdziesiątkowane... Jeszcze parę takich akcji i będą rodaków po obsranej dupie całować...

PS. kozojebcy standardowo krzesło tudzież szafot...
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-08-18, 0:05
obciągnęła i koniec zabawy
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-08-18, 0:07 1
I bardzo dobrze! Kolejna kurwa puszczająca się z brudasami dostała za swoje!

Niech mi który z forumowych emigrantów na wyspach odpowie na jedno pytanko - czy Polacy też lecą na ciapate baby? Bo jakby nie było, byłoby to jednak logiczniejsze. Wiadomo - islam daje facetowi władzę na babą i stawią na równi z psem.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-08-18, 0:19
@Tabernak

Nie wiem jak w Londynie ale byłem w innych - mniejszych miastach/ miasteczkach i ni chuja żadnej ciapatej (co nie oznacza że ich tam nie było) nie było widać na ulicach - same ciapate samce. Więcej tam skośnookich lasek niż ciapatych na ulicy znajdziesz. A Polek to na każdym kroku od groma. Szczupła fajna laska to nigdy nie będzie Brytyjka - 50/50 albo Polka albo Ukrainka.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-08-18, 7:39
@Tabernak - mieszkam w Holandii już kawał czasu i jak żyję nie widziałem ładnej ciapatej - wszystkie są grube i niskie, do tego przzeważnie mają zjebane w głowach od religii więc nie ma na co "lecieć", ze dwa razy widziałem ładną szczuplutką Murzynkę, kilkanaście ładnych Holenderek (tylko że te ładne i szczupłe przeważnie mają powyżej 180 cm wzrostu a ja konus jestem to nie mam startu a tak 99% ładnych dziewczyn spotykanych na ulicy to Polki, Ukrainki, Litwinki, Estonki, Czeszki etc.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-08-18, 10:10 3
W Londynie tyle Polaków, że powoli takie informacje to coś jak "zabili Polaka w Polsce"
Zgłoś
Avatar
ricko1990 2013-08-18, 10:11
tepad.no mówi jak jest piwko za rzetelne informacje
Zgłoś
Avatar
L................R 2013-08-18, 10:13 1
jak można mieć na imię rower ? ja pierdole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie