18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
P................� 2017-04-22, 0:43 4
Zgłoś
Avatar
paredao 2017-04-22, 9:28
I chuj ze idea jakas jest. Paskudne i obrzydliwe.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2017-04-22, 9:46
Rzygałbym dalej niż widział
Zgłoś
Avatar
Kosa92 2017-04-22, 10:46 5
Gównoburza o kilka kłaków.
Spotkałem ludzi którzy z miejsca odrzucali względnie zajefajne kobiety tylko przez to że miała kilka białych włosków na rękach...
Nie mnie to oceniać, co kto lubi, chodź w sumie dobrze że macie takie problemy, przez to więcej fajnych dziewczyn pozostaje wolnych.
Rozumiem gdyby śmierdziała itp a włosy byłyby mikroklimatem dla jej wewnętrzne fauny i flory, ale bądź co bądź jest to naturalna opcja. 5 minut z maszynką i po problemie.
Swoją drogą kiedyś złapałem się na tym że takie białe włoski w okolicach brzucha (i w cale nie małe) u pewnej kobiety przykuły moją uwagę bardziej niż nogi i piersi, co więcej nie czułem jakiegoś wielkiego obrzydzenia - pasowały do niej, dodawały uroku. Gdy się o tym czyta pewnie dziwnie to brzmi, ale wyjdźcie z piwnicy, zacznijcie żyć z ludźmi, i zobaczycie że włosy to najmniejsze z waszych zmartwień.
Zgłoś
Avatar
no_name_1234 2017-04-22, 12:00
Ja pierdole chłopy się golą i noszą kiecki baby się nie golą i leją na stojąco już pojebało się do reszty w głowach, sralalala i baba z brodą robią karierę a w rządzie jest baba z trąbą. Ciekawe czy na jajach też nie goli kłaków, naprawdę w ten sposób już nawet nie będzie do czego jebnąć niemca w hełm, dobrze że jeszcze mam stare Playboye w piwnicy z czasów bardziej normalnych.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2017-04-22, 12:17
z cipka owlosiona myta co dzien nie mam problemu dla odmiany, raz na jakis czas, jak lysa cipka niemowlęca mi sie znudzi ale takiego czegos nie zdzierże
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-04-22, 12:30
no_name_1234 napisał/a:

Ja pierdole chłopy się golą i noszą kiecki baby się nie golą i leją na stojąco już pojebało się do reszty w głowach, sralalala i baba z brodą robią karierę a w rządzie jest baba z trąbą. Ciekawe czy na jajach też nie goli kłaków, naprawdę w ten sposób już nawet nie będzie do czego jebnąć niemca w hełm, dobrze że jeszcze mam stare Playboye w piwnicy z czasów bardziej normalnych.


I cipy miały zarośnięte.
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-04-22, 12:48
Pytam na serio... Czy naprawdę włosy aż tak Was, panowie, zniesmaczają? Ja nigdy nie miałem z tym problemu. Oczywiście, ogolone ciało jest ładniejsze i milsze w dotyku, ale jeszcze żadnej swojej kobiecie nie powiedziałem, że podoba mi się mniej, bo ma nieogolone nogi...
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2017-04-22, 15:19
W.S.N.R. napisał/a:

Pytam na serio... Czy naprawdę włosy aż tak Was, panowie, zniesmaczają? Ja nigdy nie miałem z tym problemu. Oczywiście, ogolone ciało jest ładniejsze i milsze w dotyku, ale jeszcze żadnej swojej kobiecie nie powiedziałem, że podoba mi się mniej, bo ma nieogolone nogi...



to nie są "nieogolone nogi" to jest jakaś pierdolona włochata ciubaka
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2017-04-23, 2:02 1
Ja też nóg nie golę i jajec i jakoś z tego afery nie robię...
Zgłoś
Avatar
svc2000 2017-04-23, 13:08
Ma bardzie owłosione nogi niz ja
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-04-23, 20:29
Dlatego ja wole ruchać ośmioletnie dziewczynki Przynajmniej mam pewność, że nie hodują chaszczy tam gdzie nie trzeba
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-23, 20:35 1
PANxxxBDSM napisał/a:

Dlatego ja wole ruchać ośmioletnie dziewczynki Przynajmniej mam pewność, że nie hodują chaszczy tam gdzie nie trzeba


Bo 10 letnie by ci wpierdol spuściły
Zgłoś
Avatar
TeaWithLemon 2017-04-24, 2:32
aha.. pewnie jej kolejnym planem bedzie 5 letnia pajeczyna w kroku
Zgłoś