18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
22 uderzenia nożyczkami
TT4 • 2016-09-22, 3:47
Odrzucone zaloty, Indie. 22-latka oczywiście zmarła.

Cytat:

21-year old woman died after being stabbed 22 times by a jilted lover on Tuesday morning in full public view here, police said. The sad part is that no one came forward to help the woman, who lay lifeless in full public view. This murder has an eerie resemblance to Swathi murder in Chennai, where the stalker eventually commited suicide in jail.
Caution- Watch video with discretion.



Zgłoś
Avatar
lapps 2016-09-22, 4:45 17
dobrze, ze tam maja zakaz posiadania broni bo jeszcze by ja zastrzelil
Zgłoś
Avatar
garota 2016-09-22, 7:27 12
Zamiast złapać ten rower i mu wyjebać z zębatki w twarz, to stoją jak te siusiaki...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-22, 8:13
Jest napisane, że to była 21 latka która dostała 22 razy
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-22, 8:16 11
Z filmu można poznać hinduskie liczebniki...

Sadistic bawi, sadistic uczy
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-09-22, 8:33
Chłopaczek się pewnie powiesi w więzieniu. Historia nieszczęśliwej miłości, wzruszająca, ale strasznie przewidywalna.
Zgłoś
Avatar
TT4 2016-09-22, 8:50 1
mygyry napisał/a:

Jest napisane, że to była 21 latka która dostała 22 razy



Tak wiem, mój błąd. Tu masz opis tłumaczony google translator z Ochevidets.ru:

Cytat:

Od 22 do 27 uderzeń nożyczki uderzył 22-letnia nauczycielka w szkole w Indiach sfrustrowany narzeczonej w odwecie za odrzucone zaloty, donosi Hindustan Times New York Times .
Przez sześć miesięcy, 34-letni Surender Singh realizowane Kobieta stara się udowodnić swoją miłość do niej, ale nie był sympatyczny w stanie przedłużającego się rozwodu i mężczyzny w końcu wezwał policję. Stróże prawa przeprowadzili rozmowę wyjaśniającą chłopaka, oferując swoje rodziny do uregulowania konfliktu, który wystąpił. Interwencja ministrów prawa nie naprawić sytuację, ale 22-letni Karuna stopniowo przyzwyczaił się do obecności Singh i przestał zwracać uwagę na niego, mimo że, pomimo "obiecują reformy" i niepokoi jej telefony.
Indyjski Sam Othello tam każdego dnia, aby zaspokoić swoją pasję rano i zobaczyć się z University of North Delhi dzielnicy, gdzie studiowała, i po szkole - w prywatnej szkole, gdzie uczyła. Wtorek, 20 września w pobliżu ostatni, i nie było dramatu, jeden z towarzyszy Singh pokazał mu zdjęcie ramienia Karuna jest z innym mężczyzną, i namiętny oczyszczenie postanowił domagać się wyjaśnień od ukochanej. Że jej żądanie przez telefon powiedział, uśmiech, przypominając, że już odrzucił kilka ofert.
Osobiste spotkanie sytuacja nie uległa zmianie - dziewczyna otwarcie spytał prześladowcę, by nie ingerować w jej życiu osobistym, a następnie udał się z kolei nożyczek (według innych źródeł - nóż), Singh nabyć na godzinę przed pamiętnej dacie. Przed kilkudziesięciu przechodniów mężczyzna dźgnął Karuna kilka razy, po czym zapukał do asfaltu i zaczął go niszczyć. Żaden ze świadków dramatu, jak zauważono przez lokalne media nie odważył się zatrzymać agresywną kochanka. Z powodu odniesionych ran - według różnych źródeł, jej ciało znaleziono między 22 i 27 rannych - zmarła w szpitalu.
"Nie mam z synem nic wspólnego. Nasza rodzina wyparł go sześć lat temu. Miał problemy behawioralne - otrzymaliśmy wiele skarg na niego. Starałem się umieścić go na właściwą drogę, ale on nie słuchał "- powiedział po zamordowaniu ojca Singh, emerytowany oficer policji.
Zatrzymany próbował uciec z miejsca zbrodni Surendera naocznych świadków, są również spotkania z nim "pracy wychowawczej", tak, że posterunek policji został zabrany w stanie nieświadomości. Kilka godzin później, matka zmarłego powiedział, że kilka razy Singh groził jej córkę nożem, ale sytuacja jest zapisywany przez swoich braci. W ich pobliżu nie było tym razem.
Która ujawniła dowody, że podejrzany nieubłaganie następuje Karuna, używam sprzęt szpiegowski i grozi zamontowanym wideo oczerniać dziewczynę.

Zgłoś
Avatar
X................i 2016-09-22, 22:06 2
Zabić bo laska typa odrzuciła, ale zakompleksiona ciota

Ale boli fakt, że jej nikt nie pomógł, ja prawdopodobnie dożyję max 30, bo wjebałbym się w tego typa jak rakieta ziemia-powietrze w arabski namiot.
Zgłoś
Avatar
SlawiZiooM 2016-09-23, 0:19 1
@up
A co ma do tego dlugosc Twojego zycia, ze wjebalbys sie w tego typa jak rakieta ziemia-powietrze w arabski namiot, ale chuja zrobisz, a raczej zrobiłeś, bo Cie tam nie bylo ciulu???
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2016-09-23, 6:34 1
SlawiZiooM napisał/a:

bo Cie tam nie bylo ciulu

Pełna kulturka, zaimek osobowy z dużej, szacun
Zgłoś
Avatar
lg1500 2016-09-23, 7:11 2
widząc takich pojebów zaczynam rozumieć hitlera i innych mówiących o wyższości jednych ras nad drugimi, ludzie się różnią tak skrajnie inteligencją, rozumem mądrością, jakby porównać rekina do delfina. Nie będę tu mówić o żadnej wyższości ras, ale wszelkie rasy brudne , czarne z pominięciem azjatów bo oni są organięci, to może 5-10 % nadaje się do życia w społeczeństwie reszta to pojeby które nie potrafią kontrolować najprostszych emocji.

@SlawiZiooM jak to co ? Rzucając się z gołymi pięściami na kogoś kto ma nożyczki i dźga innego człowieka myślisz że masz duże szanse przeżycia ? No chyba że dobrze wjedziesz bo jak nie to jak cię dźgnie pare razy to potem będą 2 trupy nie 1. Co innego mięc pistolet i go odjebać. Stąd tak ważna jest legalizacja
Zgłoś
Avatar
mam_kompa 2016-09-23, 7:42
"nic się nie stało. proszę się rozejść"
Zgłoś
Avatar
magicrodek123 2016-09-23, 9:02 1
Wszyscy którzy tylko patrzyli zamiast rzucić się na niego w dziesięciu powinni dostać takie same wyroki jak ten co dżgał.
Zgłoś
Avatar
ZielonyPan 2016-09-23, 9:35
Nie będziesz ze mną nie będziesz z nikim .
Zgłoś
Avatar
wwwj 2016-09-23, 9:38 2
Pies ogrodnika jebany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie