18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Avatar
KebabRemover 2013-09-28, 16:58 18
Taka ciekawostka, scena z Batmana, jak Joker wysadza szpital, była improwizowana, wg scenariusza Joker miał wsiąść do autobusu kiedy w tle są wybuchy, potem przerwa w wybuchach, autobus odjeżdża, i znów wybuchy. Heath Ledger zrobił to po swojemu, tak jak widzimy na filmie, reżyser pewnie zestresowany krzyczał "co ty odpierdalasz, zjebiesz scenę za tysiące dollarów, wsiadaj kurwa!", ale jak widać wyszło zajebiście.
Zgłoś
Avatar
Ocean 2013-09-28, 17:09 5
@Up

Tak scena za tysiące dolarów... Wcale teraz nie robi się wybuchów komputerowo, tylko dalej wszystko wysadza analogowo... Chyba za dużo TVN-u.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-09-28, 17:56 3
Nie wiem co to by musiałbyć za film żeby opłacało im się wysadzać cały szpital w centrum miasta. A jakby kamerzysta źle złapał ujęcie albo jakby było w ujęciu za dużo światła to by go chyba rzeczywiście chuj strzelił
Zgłoś
Avatar
zjebcik 2013-09-28, 18:02
KebabRemover napisał/a:

Taka ciekawostka, scena z Batmana, jak Joker wysadza szpital, była improwizowana, wg scenariusza Joker miał wsiąść do autobusu kiedy w tle są wybuchy, potem przerwa w wybuchach, autobus odjeżdża, i znów wybuchy. Heath Ledger zrobił to po swojemu, tak jak widzimy na filmie, reżyser pewnie zestresowany krzyczał "co ty odpierdalasz, zjebiesz scenę za tysiące dollarów, wsiadaj kurwa!", ale jak widać wyszło zajebiście.



Dlatego między innymi uważam Heath Ledger'a za jednego z najlepszych aktorów. Miał to coś chłopak. Szkoda że go zastrzelili, bo było by dużo więcej lepszych filmów, które zabijały by mój wieczorny czas wolny.
Zgłoś
Avatar
uookie 2013-09-28, 18:08
słabe. widać, że 95 w nicku autora to nie moment, gdy zakładał konto na hotmail, tylko rok jego urodzin.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-09-28, 18:08 2
Z tych zaprezentowanych, imho:

1. Siedem
2. Lśnienie
3. Lot nad kukułczym gniazdem.
4. Gwiezdne Wojny
5. Pluton

Na szóstym exe quo T-800 i Neo.

Reszta to dno. Reszta reszty to dno i wodorosty.
Następnie jest Pulp fiction i inne gnioty kategorii Z.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-09-28, 18:57 2
zjebcik napisał/a:



Dlatego między innymi uważam Heath Ledger'a za jednego z najlepszych aktorów. Miał to coś chłopak. Szkoda że go zastrzelili, bo było by dużo więcej lepszych filmów, które zabijały by mój wieczorny czas wolny.



bardzo lubię Heatha za jego warsztat, ale że go zastrzelili, to nie wiedziałem...
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-09-28, 21:05 4
Radysh napisał/a:

Z tych zaprezentowanych, imho:

1. Siedem
2. Lśnienie
3. Lot nad kukułczym gniazdem.
4. Gwiezdne Wojny
5. Pluton

Na szóstym exe quo T-800 i Neo.

Reszta to dno. Reszta reszty to dno i wodorosty.
Następnie jest Pulp fiction i inne gnioty kategorii Z.



Taki z Ciebie krytyk filmowy i znawca a nie znalazłeś "tego czegoś" w Pulp Fiction? I ty masz czelność się na temat filmów wypowiadać?

Ale niech Ci będzie, na temat "gustów" się nie dyskutuje.

Miziou napisał/a:



bardzo lubię Heatha za jego warsztat, ale że go zastrzelili, to nie wiedziałem...



Cyt. z wiki:
Według nowojorskiego zespołu medycyny sądowej aktor zmarł na skutek stopniowego gromadzenia się w organizmie mieszanki sześciu leków na receptę, które przyjmował, co doprowadziło do zatrucia organizmu, zapaści i śmierci.

więc nie wiem gdzie to "zastrzelenie"..
Zgłoś
Avatar
zjebcik 2013-09-29, 9:28
hejcior napisał/a:



Taki z Ciebie krytyk filmowy i znawca a nie znalazłeś "tego czegoś" w Pulp Fiction? I ty masz czelność się na temat filmów wypowiadać?

Ale niech Ci będzie, na temat "gustów" się nie dyskutuje.

Cyt. z wiki:
Według nowojorskiego zespołu medycyny sądowej aktor zmarł na skutek stopniowego gromadzenia się w organizmie mieszanki sześciu leków na receptę, które przyjmował, co doprowadziło do zatrucia organizmu, zapaści i śmierci.

więc nie wiem gdzie to "zastrzelenie"..



Dzięki za sprostowanie, słuchy mnie doszły ze go zastrzelili na planie filmu, więc wybaczcie.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-09-29, 11:20
zjebcik napisał/a:



Dzięki za sprostowanie, słuchy mnie doszły ze go zastrzelili na planie filmu, więc wybaczcie.



syn Bruca Lee został zastrzelony na planie w filmie Kruk

oto on:



Tak, to syn TEGO Bruca Lee.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-09-29, 15:17
" uwielbiam zapach NAPALMU o poranku " to pamiętam od zawsze
co do sceny z plutonu , parodią była scena z jaja w tropikach naliczyłem 23 trafienia i przeżył
no i scarface fakt że scena z granatnikiem spoko lepsza jest jak wpada do fontanny "świat jest twój"

up ja dalej nie wiem jak można popierdolić ślepaki z ostrą..
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2013-09-29, 15:22 1
PF ssie jaja po całości, całość twórcza QT poza Django zresztą też.
Zgłoś
Avatar
Fantasmagoria 2013-09-29, 15:24
a tam najlepszy motyw z Batmana i 300
chociaż Star Wars'y też spox
Zgłoś
Avatar
zylasty 2013-09-29, 15:25 4
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie