18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:32
Avatar
bloodwar 2014-10-08, 16:16 23
28 - ten koleś z tatuazami
Zgłoś
Avatar
stalowalowa 2014-10-08, 16:22 138
Kurwa, następny debil, który ma nadzieję na nabicie wyświetleń na Sadolu pierwszemu lepszemu gównu. Wrzucaj sobie to gdzie chcesz, byle nie tu. Twoje filmiki są na poziomie gimnazjum. A z dupy to chyba ty wylazłeś i przeżyłeś tylko dlatego, że nie zmieściłeś się w odpływie muszli klozetowej. No i się wkurwiłem. Życzę ci autorze wielkiego, czarnego, spasionego, żylastego, pokrytego HPV chuja w plecy. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
jacobss76 2014-10-08, 16:29 3
ale ten typ pierdoli, ciekaw jestem jak Go odbiera swoja Rodzina o ile ją ma i o ile nie jest tak popierdolona jak on. Nawija smuty co Go wkurwia a sam jest wkurwiający.
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-10-08, 16:41
najlepszy moment goscui na koncu który spiewa o k upie

Gdzieś napisali że tatuaż to oznaka niezrównoważenia psyhicznego i wstęp do horoby

A masz .

kurwa nabijam ci oglądalnoiść a co
Zgłoś
Avatar
SerekH 2014-10-08, 16:42
@jacobss76 właśnie to jest to że ma żonę i córkę i to w dodatku zajebistą żonkę no ale kto powiedział że świat jest sprawiedliwy??
Zgłoś
Avatar
PustynnyPiechur 2014-10-08, 17:10 10
ultra gówno
Zgłoś
Avatar
BIGOS007 2014-10-08, 17:19
@sere_nie_homogenizowany

po tym ścierwie co nagrał raczej już nie zabierze "zajebistej" żonki i córki do Krakowa...
Zgłoś
Avatar
arrdo 2014-10-08, 19:47 5
stalowalowa napisał/a:

Kurwa, następny debil, który ma nadzieję na nabicie wyświetleń na Sadolu pierwszemu lepszemu gównu. Wrzucaj sobie to gdzie chcesz, byle nie tu. Twoje filmiki są na poziomie gimnazjum. A z dupy to chyba ty wylazłeś i przeżyłeś tylko dlatego, że nie zmieściłeś się w odpływie muszli klozetowej. No i się wkurwiłem. Życzę ci autorze wielkiego, czarnego, spasionego, żylastego, pokrytego HPV chuja w plecy. Nie pozdrawiam.



Dołączył: 28 Sty 2013

nie poczuwaj się kurwiaku, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-10-08, 20:44 5
no jak zwykle w formie... gowna

i jasne jest ze jak "z dupy" no to gowno... ale jak mozna dac piwo za gowno? czyzby sadolowa kadra koprofilii?
Zgłoś
Avatar
leedsman 2014-10-08, 22:09
"Ja jestem karramba happy raper z krakowa"
Karramba 1996
jaki kurwa poeta pojebało go?
Zgłoś
Avatar
marcinpx 2014-10-09, 0:50
prawie pierwsza nad ranem, browar otwarty a ja ogladam TO.
kurwa, ide spac, dobranoc!
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2014-10-09, 2:05 14
Nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu tego człowieka, wkurwia mnie to, że sadistic stał się aż za bardzo popularny, stąd takie ścierwa mogą się tutaj za darmo wypromować. Nie zdziwiłbym się gdyby te piwa były wystawione z fake-owych kont.
Zgłoś
Avatar
Tap-Chan 2014-10-09, 7:14
Piona z żydem mnie obrzydziła (miałem wyłączyć) ALE oglądam dalej i przyznaje 18 i 19 pkt rozjebał mnie a za Gracjana piwo.
Zgłoś
Avatar
przemolll 2014-10-09, 7:41 3
Az sie zalogowalem zeby jebnac hejta (co mi sie w ogole nie zdarza)... Jak czlowiek ktory ma tunele w uszach mowi cos niecenzuralnego na Krakow to mi sie w kieszeni noz otwiera i mowie - zapraszam... badz ta cipka ktora tym razem zginie... Ja wiem ze Krakow perfekcyjny nie jest ale jest lepszy od waszych wiosek w ktorych nie dzieje sie nic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie