18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
Ptoon 2013-05-11, 1:26 7
Szkoda tylko, że taka argumentacja ad absurdum nie wnosi nic do dyskusji o legalizacji narkotyków. Jak dla mnie mogą być zalegalizowane, tylko wtedy kiedy nie będzie się narkomanów leczyć i nie będą dokonywać przestępstw, bo szkoda wydawać na to państwowe pieniądze.
Gdyby system opieki zdrowotnej był bardziej prywatny niż społeczny to mogliby zrobić jakieś imprezowe strefy, do których by się wchodziło, płaciło(dużo), brało i można opuścić taką strefę dopiero jak będziesz 100% trzeźwy. Oczywiście stuff dostajesz w jakimś specjalnym miejscu i bierzesz od razu tak, żeby nie można było go wynieść.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-05-11, 9:23 17
Sam próbowałem około 65% substancji psychoaktywnych dostępnych na tej planecie. Nigdy nikogo nie zabiłem, nie okradłem i nie zgwałciłem. Nigdy nic mi się nie stało...no dobra, po jednej z nich zdażyło mi się wylądować kilkukrotnie pyskiem w błocie i zedrzeć łokieć. Zgadnijcie po której?
Zgłoś
Avatar
wisimita 2013-05-11, 9:35 11
up@ Alko
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2013-05-11, 10:35 8
@androgenius jeżeli faktycznie próbowałeś 65% substancji psychoaktywnych to naprawdę szacun. Ciekawe czy zdajesz sobie sprawę ile tego jest. policzyłeś wszystkie, że możesz powiedzieć że próbowałeś aż 65%, Samych kwasów i kwacho podobnych jest może koło 200. sama grupa 2C liczy około 20 o ile nie więcej. Pomijając wszystkie syropki dostępne u asfaltów, tego tam jest od chuja, wszystkie te ich ziółka, roślinki, wywary. Z dupy sobie to 65% wyciągnąłeś.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-05-11, 10:46
jedrzej152 napisał/a:

@androgenius jeżeli faktycznie próbowałeś 65% substancji psychoaktywnych to naprawdę szacun. Ciekawe czy zdajesz sobie sprawę ile tego jest. policzyłeś wszystkie, że możesz powiedzieć że próbowałeś aż 65%, Samych kwasów i kwacho podobnych jest może koło 200. sama grupa 2C liczy około 20 o ile nie więcej. Pomijając wszystkie syropki dostępne u asfaltów, tego tam jest od chuja, wszystkie te ich ziółka, roślinki, wywary. Z dupy sobie to 65% wyciągnąłeś.



Miałem na myśli oczywiście substancje dostępne bez konieczności odwiedzania laboratoriów szalonych naukowców, łącznie nazbierałoby się tego pewnie nieco ponad 100 różnych specyfików. Szacuję, że jest to mniej więcej 65% tego, co w różnych krajach można z mniejszymi lub większymi trudami zakupić "na ulicy". Mam zacząć wymieniać, żeby uściślić te moje szacunki?
Zgłoś
Avatar
grunge 2013-05-11, 14:09 1
@androgenius

grupy NBOMe, 2C, 4HO, i inne etc też? nieźle musisz mieć wyświechtany umysł no chyba, że RC się tu nie liczy.
Zgłoś
Avatar
z................k 2013-05-11, 14:16 4
Kurwa sami fachowcy...
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-11, 14:19 4
@androgenius szacuję, że z tych 65 procent tak z 40 procent to domestos z 10 procentową domieszką vanisha.
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2013-05-11, 14:21
@Ptoon, skoro na leczenie otyłych ludzi się wydaje to czemu nie na narkomanów?
Moim zdaniem największy problem jest z tym, co robić jak ktos po spożyciu komuś coś zrobi. Tak żeby ludzie nie jeździli naćpani etc.
A tak to kazdy niech sam o sobie decyduje, chcesz się wyniszczyć? Droga wolna.
Zgłoś
Avatar
z................k 2013-05-11, 14:22
@up. czyli jakieś 60% naszych krajowych dragów
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-05-11, 14:23 3
Zgłoś
Avatar
Amplifa 2013-05-11, 14:43 4
androgenius napisał/a:



Miałem na myśli oczywiście substancje dostępne bez konieczności odwiedzania laboratoriów szalonych naukowców, łącznie nazbierałoby się tego pewnie nieco ponad 100 różnych specyfików. Szacuję, że jest to mniej więcej 65% tego, co w różnych krajach można z mniejszymi lub większymi trudami zakupić "na ulicy". Mam zacząć wymieniać, żeby uściślić te moje szacunki?



Tak wymieniaj, bo jestem ciekaw tych 65 %
Zgłoś
Avatar
DeviatioN 2013-05-11, 15:41
Bez odpalania filmu widzę już jeden.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-05-11, 15:45 3
No to lecimy, chciałem zrobić jakąś bardziej skonkretyzowaną listę, ale szkoda na to czasu:

Wszystko z zielska ( 90% popularnych odmian i hybryd, hasze, olejki, pyłki), niemal wszystkie śrdoki wziewne, koks, crack, speedball, hera, mdma i ponad 300 dość mocno zróżnicowanych pod względem składu i działania piguł, morfina, opium, amfa, metamfa, salvia, psylocybina, kilka rodzajów muchomorów, meskalina, lsd, ayahuasca, GHB, kodeina, podtlenek azotu, bardzo wiele inhibitorów MAO, mefedron, PCP, efka i pseudoefka, oksykodon czy jakoś tak, prozac, 3 rodzaje barbituranów ( nie pamiętam nazw, ze wschodu wiezione ), podtlenek azotu, DOM, jakieś leki nasenne. No i masa dopków, których składu nie próbuję nawet zgadywać: diablo, summer daze, amphibia i innych euforyków pokaźna gromadka plus kilka rodzajów tych ich śmiesznych ziółek. A, jeszcze adrenalina.

Kurna jest tego trochę, chyba nic nie pominąłem. Nawet jeśli nie stanowi to owych 65% i się troszkę zapędziłem to i tak nie o to w tym chodzi. Chodzi mi o to, że w miarę rozgrarnięta osoba poprzez używanie tego typu substancji nie robi nikomu nic złego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie