18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
3 cięzkie dni osadzonego w ZK
Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.
Zgłoś
Avatar
seattle 2013-01-05, 17:46
Osadzeni powinni 7 dni w tygodniu zapierdalać przy najcięższych robotach, wtedy by sie w dupach nie przewracało i opierdalaliby michy z suchym chlebem i wodzionkom z uśmiechem na ustach pierdolone nieroby. System jest gówno wart.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-01-05, 17:50
No i kurwa dobrze. Powinieneś tynk ze ściany jeść.

Poszedł do więzienia i jeszcze ma pretensje, że słabo karmią... no kurwa cyrk!
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-01-05, 17:52
@jendró
Dla Ciebie jedzienie nie jest ważne? Pomyśl o tysiącach wielodzietnych rodzin w Polsce gdzie dzieci nie mają na codzień takiego jedzenia jak te skurwysyny w więzieniu. Wielu też tu już pisało, że tak nie jadą dzień w dzień, a tyrają ciężko za marne grosze. Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
Wilkoo 2013-01-05, 17:52 1
A jak coś się przytrafi człowiekowi w życiu, i przyjdzie iść do szpitala to kurwa jeść się nie da (może nie wszędzie, ale w większości podejrzewam że tak) a co miesiąc z pensji zapierdalają, żeby taki ktoś co "nabroił" zamiast w pocie czoła odpracowywać karę więzienia leży jak na wakacjach, ogląda telewizorek, i wpierdala jak w domu -,-
Zgłoś
Avatar
poik 2013-01-05, 17:59
powinni żreć suche bułki i szczury a nie takie rarytasy ludzie głodują a tu prawie Sheraton dla gwałcicieli, pedofil, zabójców, złodziei i nie wiadomo jeszcze jakie ścierwo
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2013-01-05, 17:59 1
W szpitalach jest gorzej...
Zgłoś
Avatar
uFo125 2013-01-05, 18:00
mam zajebisty sposób na resocjalizacje taser pała gaz trzy razy dziennie może być w innej kolejności i do tego brudna woda do picia i stary chleb do zagryzienia
Zgłoś
Avatar
drdeath 2013-01-05, 18:05
Co ty wiesz o chujowej szamie?? Widac nie mieszkales nigdy w Internacie
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-01-05, 18:05 1
HAL9000/2, Jesteś gadem tudzież pracujesz na kuchni jakiegoś zakładu na pewno nie karnego. Tak czy inaczej guzik prawda z tym żarem. Wszyscy wyżej każdy sadol jak sto chujów a prawda taka że mało kto w życiu coś widział, drzecie ryja że za wasze to ile odprowadzacie do państwa rozumiem wszyscy legal i min. 5000 tys. na ręce ?
Zgłoś
Avatar
Komarzysta91 2013-01-05, 18:10
Podejrzewam ze to są zdj z ZK tarnów bo na wp byl raz pokazany jadlospis osadznonych
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-01-05, 18:10 2
Zamknę temat z swojej strony; Nie, nie garowałem, to nie moje "pamiątkowe" fotki z pierdla

Za 3000 zł niezapłaconej grzywny idzie się siedzieć na 75 dni. Państwo (czyli nas) będzie to kosztować ok. 6200 zł. Rozumujecie przesłanie tego tematu? Ten kraj toczy rak...
Zgłoś
Avatar
dupeczki 2013-01-05, 18:15
ja na studiach nawet tak nie mam:(
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-01-05, 18:17 3
Wiele osob widze nie doczytalo do konca, nie mowiac o zrozumieniu.
Czy zadnen z was nie zauwazyl sarkazmu w poscie ?
Czy nikt z was nie wpadl bando baranow, ze autor moze byc np pracownikiem wiezienia, klawiszem, kucharzem, dobrym kolega kogos, chuj wie czym jeszcze jako osoba nieosadzona miec aparat, zrobic zdjecie, wrocic do domu i sie pochwalic ? A wy jak debile sie podniecacie i peirdolicie glupoty. Rece opadaja, komentarze jak na onecie.

Jak was tak to wszystko boli to idzcie pikietowac, ale zrobicie tak zeby i was zamkneli, wtedy rowniez bedziecie sie cieszyc takimi wyrafinowanymi posilkami.

Bo zrobic z tym cos to nie ma komu, a pierdoliliby wszyscy, z tym ze od pierdolenia to sie rodza dzieci, 9 miesiecy po woodstocku.

Kurwa pozdrwienia ze slonecznej italii !
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-01-05, 18:29 3
Tak karmia w szpitalu a oni jeszcze narzekaja

Zgłoś
Avatar
P................a 2013-01-05, 18:29
Mockba, To powiedz, po co zakładanie tematu dla przesłania no kurwa blednę koło a autor mógł wcześniej poinformować o swojej ironii a nie zabawiać się w Hausa. Tak jak napisałeś typowy artykuł z onetu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie