18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
3 cięzkie dni osadzonego w ZK
Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.
Zgłoś
Avatar
quwerty 2013-01-05, 18:34
ale ch*jowa zastawa, aż się jeść odechciewa!
Zgłoś
Avatar
kiki_riki 2013-01-05, 18:35
mój tata nadzorował takich więźniów co pomagali po powodzi nie dość że jak nie dostali śniadania to nawet nie wychodzili a jak była leciutka mżawka to od razu wracali do siebie,prysznic brali pare dziennie żeby tylko nie pracować więcej z nich było strat niż pożytku zresztą jak wyjdą na wolność to będzie tyle samo z nich pożytku a wracając do jedzenia to aż mi ślinka cieknie jak widzę te zdj
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-05, 18:36 1
No to was wkrwię jeszcze jednym więziennym zwyczajem dotyczącym posiłków. Jak się garuje i nie za bardo ma co robić to rozrywki szuka się wszędzie. Prawo gwarantuje osadzonym wyżywienie zgodne z zalecenami dietetycznymi (dieta dla cukrzyków, bezglutenowa itd), ale też zgodne z ich przekonaniami światopoglądowyi religijnymi. I tym sposobem skazani urozmaicają sobie jadłospis masowo przechodząc na islam, buddyzm, czy jakieś inne religie. Jak się takiemu muzułmaninowi spod celi znudzi wołowina, przechodzi na hinduizm, potem jest znowu cheścijaninem i wpierdala wieprzowinę. Prawo w żaden sposób nie ogranicza częstotliwości zmiany religii, z czego osadzeni korzystają ku utrapieniu więziennych zaopatrzeniowców i kucharzy. Żeby was jeszcze bardziej wkurwić napiszę, że ortodoksyjne wersja judaizmu i islamu nie tylko nie dopszczają spożywanie wieprzowiny, ale także nie pozwalają na przygotowywanie takich posiłków w pomieszczeniach i przy użyciu naczyńi urządzeń, które miały kiedykolwiek kontakt z "nieczystym" mięsem. Brak masowych pozwów mozna jak na razie tłumaczyć jedynie niską upierdliwością więźniów w tym temacie, jak i faktem, że nie mają oni dotępu do kuchni. W razie jakichkolwiek pozwów dyrekcje zakładów karnych są nastraconej pozycji, nawet jeśli jakimś cudem polskie sądy oddalą pozew, Trybunał w Strasburgu z pewnością przyzna osadzonym rację i odszkodowania.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2013-01-05, 18:37
Za taka walowke powinni ich do roboty zgonic. Rowy kopac ew w wiezieniu linie produkcyjna zalozyc byle czego byle zarbili na siebie
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2013-01-05, 18:40 1
Ale temat heh.... widze ze te zdjecia pochodza z roznych zakladów aresztów i wogole ktos miał ciekawy pomysł zeby je wrzucic w siec takie rzeczy nie powinny wyjsc na zewnatrz wlasnie dlatego ze ludzie rozne bzdury pierdola i mysla ze to jest smaczne i wogole super.Sam siedzialem prawie dwa lata przyznaje sie bez bicia bo to zadna tajemnica i uwierzcie mi to zarcie to shit jak huj! Co z tego ze wyglada dobrze?Smakuje jak konskie gowno i w dodatku powtarza sie przez caly czas.W ZK widze ze nawet jabłko dadzą... tam gdzie ja bylem to kurwa chleb splesnialy wpierdalalismy bo kurwa SW jak najtanszym kosztem karmi więzniow. Do dupy z takim zyciem kurwa jak se przypomne co tam przezylem to mnie krew zalewa to jebane zarcie lezenie caly dzien na kurwie i pierdolenie ludzi z wolnosci ze wiezniowie maja "dobrze". Byl temat z breivikiem ze ma luksus pod cela i huj ze ma!! nie ma najwazniejszego WOLNOSCI!!! na rozkaz je,spi,chodzi na spacery nie ma wlasnego zdania i nic sam bez pytania nie moze zrobic to ma byc ten luksus?? Tak samo jest w polsce.Co z tego ze mozesz nawet dobrej wodki sie napic w pierdlu jak nie jestes wolny. Wkurwily mnie niektore komentarze bo kurwa nie wiedza co to jest brak wolnosci a pierdolą farmazony idzcie posiedziec zobaczymy jak predko zmienicie zdanie.
Zgłoś
Avatar
vroobel84 2013-01-05, 18:50 2
To k***wa wiezienie a nie restauracja. Mordercy, gwalciciele i pedofile to powinni zrec nasze gowna. Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
blackluck 2013-01-05, 18:53
Ale się nawpierdalałem teraz Panowie, pozdrowienia do więzienia, ahhh idę na papieroska
Zgłoś
Avatar
Marionarus 2013-01-05, 19:00 2
Hahahahha, narzekania wiezniow gowno mnie obchodza ! Dla to sa zwykle scierwa. Za darmo sie do pudła nie trafia, chuj mnie obchodzi ze ladnie wyglada a smakuje jak gowno. Powinni dostawac chleb z woda i zapierdalac kopiac rowy minimum 8h dziennie. Jebani zasrancy mysla ze sa na wakacjach, odsiedza swoje i znowu pojda kogos okrasc albo zajebac. Dla mnie pierwsza reforma jaka powinni zrobic, to wprowadzenie kary smierci i zrobienie z wiezienia piekla na ziemi. Zeby ludzie sie kurwa bali tam isc, bo beda ssac kutasy straznikom i wpierdalac wlasne gowno, zeby nie zdechnac z glodu gdy zapierdalaja 12 godzin dziennie w kamieniolomie. Wiem ze zdjecia maja sarkastyczny wydzwiek, ale jak czytam komentarze to mnie w dupie strzyka. Jak bylem w szpitalu to codziennie dostawalem na sniadanie mielonke, codziennie przez 2 tygodnie !!! Gdyby nie rodzina ktora przywozila mi zarcie, to bym tam zdechl, bo lepiej karmie swojego psa niz oni mnie w trakcie pobytu.
Zgłoś
Avatar
golonko 2013-01-05, 19:03 1
Co za pojebany kraj... Tak, wiem od dawna gdzie żyję.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-05, 19:04
@Portnoy

Ciesz się, że chuja w dupę ci nie wsadzili.
Zgłoś
Avatar
cykor21 2013-01-05, 19:19 1
Nie rozumiem narzekań, takie miałem posiłki jak mieszkałem kiedyś w bursie/internacie.

Jedzenie widać, że z najtańszych produktów (smażona kiełba z 20% mięsa, ziemniaki do każdego dania i zawsze białe pieczywo), ale na pewno nie uwłacza ludzkiej godności. To, że nie smakuje to sprawa indywidualna. Dzieci w szkołach oraz mnóstwo Polaków mniej więcej tak je na co dzień.

Co do religijnej konwersji to chyba takie 'urban legend', bo do wymienionych trudno jest ot tak skonwertować i się później wypisać.
Na pewno nie da się skonwertować do ortodyksyjnych Żydów, bo tam za bardzo taka możliwość nie jest przewidziana dla nieurodzonych w żydowskiej rodzinie (a tym bardziej komuś w więzeniu!). Wypisać się od katolików też nie jest łatwo. Jedynie na Islam można przejść w każdej chwili, a hinduzim to jeszcze inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
l................1 2013-01-05, 19:58 1
widzę że komuś tutaj się w dupie poprzewracało, jedzenie jak jedzenie. Pamiętaj że to zakład karny a nie luksusowy hotelik.

Ps. byłeś zatrzymany 3 dni i dostawałeś "rakiety" od rodziny ?

Ps2. Ja jak byłem zatrzymany to nie mogłem mieć przy sobie telefonu
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-01-05, 20:22
Jacy kurwa smakosze co poniektórzy kurwa jego mać. Nie umiał ktoś żyć jak normalny człowiek? Wylądował w pierdlu-proste. A na jedzenie to powinien kurwa sam sobie zapracować, a nie być na łasce podatników bo niby z jakiej racji? Z jakiej racji normalny Kowalski ma płacić za utrzymanie kogoś kto ma wszystko i wszystkich głęboko? Dlaczego do chuja państwo ma wiecznie prowadzić "zagubione w życiu" owieczki którym trzeba pomóc bo zbłądziły? Dla mnie to powinien się cieszyć na tą chwilę że ma żarcie podsunięte pod ryj, nie zamarza i ma dach nad głową. Nie każdy wolny człowiek może się tymi wszystkimi rzeczami pochwalić. Jak dla mnie prosta sprawa: Nie pracujesz, nie odpokutowujesz swojej kary-zdychasz i nikogo to nie będzie boleć...
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-01-05, 20:26 1
kurwa, tutaj połowa w ogóle nie rozumie sensu tematu ;/

po za tym nikt z was nie ma gwarancji że nie trafi za kraty więc po chuj to pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2013-01-05, 20:30
Chleb, kiełbasa, ziemniaki, sałatki, jajka, jakiś kotlet, no kurwa - chyba bym się powiesił gdybym miał to zjeść. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze będą ich karmić serem żółtym i bułkami z biedronki, ratujmy ich! Przygotowuję właśnie petycję o urozmaicenie więziennej wyżerki litrem pepsi-coli, kurczakami z kfc i zestawami gyros. Każdy głos ma znaczenie, nie dajmy im się tak męczyć!

Nie, że z biedy ale ja czasami jem gorzej niż w (tym ze zdjęć) więzieniu. Może czas na kogoś napaść i wyrobić sobie miesięczny karnet w takim hotelu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie