18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
3 cięzkie dni osadzonego w ZK
Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.
Zgłoś
Avatar
AnalTerror666 2013-01-05, 20:31
Ilu ludzi marzy o tym żeby mieć taki ciepły posiłek w domu, takie teraz czasy że nie wszyscy nawet na to mogą sobie pozwolić...
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-01-05, 20:36 1
HAL9000/2 napisał/a:


Czy ty kurwa masz pojęcie jak się podpisuje obrazki ?
Odstępy do chuja robisz jakby napis tyczył się obrazka poniżej... -.-

a odnośnie tematu:
Oprócz tego, że zupy wyglądają jak zlewki... to cała reszta jest do przyjęcia o.O Przynajmniej jakaś różnorodność, nie są to jakieś frykasy kuchni włoskiej, ale nie wpierdalają co dziennie czegoś co kucharz zrobił w poniedziałek na cały tydzień...
Oni kurwa mają tam karę odbywać a nie wpierdalać lepiej niż nie jeden student... i to za nasze pieniądze.. .
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-01-05, 20:44
Żarcie zaprezentowane na zdjęciach zachowuje podstawowe zasady dietetyki. Może mają tym wszystkich drechom podawać chleb pełnoziarnisty i szyneczkę prosto z wędzarni? Niektórzy jedzą gorzej na wolności. :idźwchuj:
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2013-01-05, 20:46
Kurwa by mnie w wojsku tak karmili jak w tym jebanym ZK karmią ty bym z 20kg przytył
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2013-01-05, 20:53
o ty skurwysynu wpierdalasz to za to ze gwałciłes dzieci. chetnie bym cie zabił.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-05, 21:02 5
Mom and Death napisał/a:

po za tym nikt z was nie ma gwarancji że nie trafi za kraty więc po chuj to pierdolenie.



Jak nie będzie zgrywał wielkiego gangsta madafaka, JP-szmaciaka to nie trafi na pewno. Tylko jacyś, kurwa, złodzieje, skurwiele i kombinatorzy mają wielki problem z policją i z prawem. Reszta ludzi jakoś żyje normalnie i musi pracować na swoje wyżywienie i utrzymanie.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-01-05, 21:15 1
Człoweku kurwa! Niejeden bezdomny, który wylądował na ulicy bo np. go rodzina wyrolowała MARZY o takich rarytasach jak chleb, nie wspominając już o potrawce z ryżem czy codziennej zupie. Jak nie potrafisz żyć jak uczciwy człowiek to powinieneś żreć suchy chleb z wodą, zapierdzielając po 10 godzin dziennie kopiąc rowy, albo odśnieżając ulice, żeby na to zarobić, a nie opychać się za darmo pierdząc w prycze i jeszcze narzekać. Pieprzone państwo socjalne - w dupach się poprzewracało, Norwegów się naoglądali...
Zgłoś
Avatar
veirodo 2013-01-05, 21:35 1
patrzcie kurwa pasożyta nie za swoje je a jak wybrzydza jak dla mnie to tam powinni suchy chleb dawać do żarcia bo kara to kara
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-01-05, 21:55
Na to wychodzi, że jak ktoś zostanie bezdomnym bez większych perspektyw, to powinien od razu najpierw zgwałcić a potem zabić.

Potem tylko przez 25 lat trza siedzieć na dupie i obżerać się smakołykami.

Jeszcze dajcie im Internet i otwórzcie więzienny burdel za pieniądze płatników.
Przecież powstrzymywanie popędu seksualnego u więźniów jest jawnym znęcaniem się! Tak samo brak dostępu do tak podstawowych środków informacji jak Internet. Schabowy, siłownia, piwko, kurwa, Internet i lulu.
Zgłoś
Avatar
gloopek 2013-01-05, 22:07 3
Żebyście mieli jakieś porównanie to poniżej macie przedstawione zdjęcie mojego śniadania z dwutygodniowego pobytu w szpitalu.

Wiem, że jakość nie najlepsza i niestety tylko to zdjęcie mam ale mimo wszystko to daje pojęcie jak się karmi ludzi chorych i słabych często nie mogących wstać z łóżka.



Dodam tylko, że inne posiłki również nie powalały a o takie rzeczy jak sztućce czy kubek trzeba się specjalnie prosić.

Moja choroba była o tyle poważna, że miałem swój pokój z łazienką a nawet tv(!), co nie zmienia faktu, że i tak przez większość dnia darł się telewizor z korytarza a codziennie rano przed mszą nadawaną z kaplicy na cały budynek wbijał niczym hiszpańska inkwizycja ksiądz z z komunią...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-05, 22:15 1
@up

No faktycznie królewska porcja. Nawet masła do posmarowania tych trzech kromek nie wystarczy. A może to skromny plasterek sera? Kto wie.

Najbardziej rozjebała mnie historia z księdzem. Nawet w szpitalu człowiek nie ma wolności od religii. :/ W sumie jak nic lepszego nie dawali to trzeba było trochę hostii od księdza wyłudzić.
Zgłoś
Avatar
rod94 2013-01-05, 22:30
Kurwa ty masz tam takie rarytasy, w będzinie suchy chleb ze smalcem dają a ty wybrzydzasz !
Zgłoś
Avatar
zielinskigr 2013-01-05, 22:34
Oż ty kurwo i pasożycie, jesteś kurwa osadzony w ZK na pewno nie za niewinność, karmią Cię jak należy i ty kurwa śmiesz narzekać? Pies Cię jebał szmato

EDIT: ciężkie dni, oby ci to żarcie kurwo dało wrzody. miliony ludzi w polsce marzy o takim posiłku i niczym sobie nie zasłużyli by go nie mieć, a ty szmato złamałeś reguły pożycia, pierdzisz w stołek w ZK i jeszcze cie karmią za friko i przyłazisz tutaj płakać, że ci nie smakuje. Pluje ci w twarz
Zgłoś
Avatar
gloopek 2013-01-05, 22:36
@Koniec Świata
Tak, to ser
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-01-05, 23:26
zbakt napisał/a:

wcale nie jest tak zle. jedyny bol z tego wszystkiego to to ze ja za to kurwa place....



Za karę śmierci płaciłbyś jeszcze więcej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie