18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Od lat działam czynnie społecznie - piszę artykuły, felietony, jestem aktywistą, jeżdżę na spotkania, manifestacje i pikiety. Pomagam je organizować, a zasięg moich publikacji (drukowanych) sięga nawet do Polonii w Kanadzie.
Ze względu na tak nabyte doświadczenie, oraz ze względu na fakt, iż od 2010 roku jestem użytkownikiem sadola, czym chyba zdecydowanie leżę w klasie starszych userów, przedstawiam poniżej kilka dowodów na to, dlaczego warto być prawicowcem, a nie lewicowcem.
A.D.
Jeżeli nie chce ci się czytać, jeżeli masz na celu tylko obrażenie, a nie dyskusję, jeżeli jesteś typowym lewakiem - to mam cię w dupie i nie będę odpowiadał na te zaczepki. Pisze to z góry, bo potem lubicie dopisywać sobie, iż zwiałem, lub mnie zatkało. Na argumenty będę odpowiadał.

+++++++++++++++++++
Dlaczego powinien człowiek być prawicowy, a nie lewicowy?

Są trzy powody. Trzy najważniejsze, choć pewnie i więcej by się znalazło. Oto one:

1. Nazizm i komunizm to poglądy lewicowe.

Do dziś krąży legenda, jaka powstała za czasów komunizmu, iż nazizm był poglądem radykalnie prawicowym, więc skoro komunizm (i Towarzysz Stalin!) są lewicowi, to są oni odwrotnością "tego złego, prawicowego mordercy - Hitlera". Prawda jest z grubsza inna.

Narodowy socjalizm, bo tym jest właśnie nazizm, łączył w sobie poglądy lewicowe, oraz odmianę włoskiego faszyzmu. Sam faszyzm w swoim założeniu jest gdzieś pomiędzy lewicą, a prawicą - ze względu na stosunek do Kościoła. Przypomnijmy, iż socjalizm jest poglądem lewicowym, a komunizm jest dzieckiem socjalizmu. Dodatkowo - u Hitlera (nazizm) występował okultyzm (rzecz odrzucana przez środowisko konserwatystów niemieckich - czyli stawiających na protestantyzm), ubóstwienie Fuhrera. Nazizm nie był katolicki - pamiętajcie o tym! Hitler wielokrotnie mawiał, jak bardzo katolicyzmem gardzi, ze względu na jego uniwersalizm i globalną naukę tolerancji do innych nacji.

Jednak ta rozpiska nie jest tematem głównym tego podpunktu - głównym tematem jest to, że nazizm i komunizm mają te same źródło - marksizm. Oba te poglądy wielomilionowe straty w ludziach pociągnęły. Wiem, że demokracja takżę, jednak mówimy o poglądach lewicowych w tym temacie.

Zwróćmy uwagę więc, że największe zbrodnie w dziejach ludzkości leżą po stronie lewicy, a nie prawicy.

2. Pogląd lewicowy rzekomo "postępowy"

Spójrzcie teraz obiektywnie na to, co ogólnie nazywa lewactwo "postępem". Efektem i celem ich działań jest np:
- dostęp do aborcji;
- wolny, nieskrępowany seks;
- afirmacja pederastii, trans i innych zboczeń;
- ateizm (znam masę dobrych ateistów - nie czepiam się więc ogółu!);
- wiara w magię, ufo, New Age;

To tylko fragment, ale pozwala zauważyć następującą rzecz:
lewica nazywa postępem powrót do tego, co było u zmierzchu upadłych cywilizacji!
W starożytnej Grecji (u jej schyłku) na ścianach znajdowały się freski, przedstawiające sceny seksualne. Ogólnie akceptowalny był seks analny między dwoma mężczyznami. W Babilonii znajdowały się posągi, które przedstawiały seks oralny - tak samo, jak i w Egipcie. Kazirodztwo było uważane za normę.

Co to znaczy? Zastanówmy się:
dlaczego najstarsza znana nam kultura dzikich, która nie uległa jeszcze zbytniej "cywilizacyjnej nagonce" - czyli Buszmeni (ok. 7 000 lat ma ich kultura) - łączą się w pary MONOGAMICZNE? Dlaczego krytykują pederastię, czemu za zdradę karają naprawdę ciężko? (zależnie od plemienia)

Wydaje się, iż każda cywilizacja, która dochodzi do pewnego stopnia rozwoju - staje w końcu w momencie, w którym całe sacrum staje się wymieszane z profanum. Przestają istnieć tematu Tabu, a skutek tego jest taki, że ludzie coraz bardziej się zezwierzęcają. Bo jak inaczej nazwać zapłodnienie kobiety metodą zapładniania krów (tak, do tego powstało in vitro), czy zabicie własnego dziecka, odbierając mu prawa człowieka (przecież niezbywalne, tak wedle dekalogu, jak i Karty Praw Człowieka!), czy pieprzenie się na lewo i prawo?

Lewica w każdej epoce (choć szybciej nie dzielono tak poglądów) nazywa "postępem" np. pogrom katolików w Meksyku, mordy na konserwatystach podczas rewolucji francuskiej, czy w końcu mordowanie w imię aryjskiej, lub czerwonej rewolucji. Ja wiem, żę i prawica ma na swoim koncie ofiary - jednak ile z tych prawicowców faktycznie robiło coś złego? W Polsce złą sławą cieszy się Pinochet, który przyczynił się do śmierci wielu ludzi. Lewica nie dopowiada już, że to nie byli zwykli ludzie, ale obrońcy Alendego - komunisty, który chciał wprowadzić w Chile komunizm. Czy zabicie komunistów jest złe? Komuniści wymordowali więcej osób, niż naziści. Ba! Komuniści mają na koncie setki milionów ofiar. A wiecie, ile zabił Mussolini? ok. 340 osób. Tak. A ile zginęło w imię demokracji w Nagasaki i Hiroszimie??

O tym się nie mówi, a lewica - która obecnie ma przeważający wpływ w medialnym amoku - zakłamuje fakty.

Lewica dąży do zezwierzęcenia, porzucenia cywilizacji, na rzecz niskich instyktów. Czy naprawdę na nic więcej nas nie stać? To ma być szczyt naszej cywilizacji..?

3. Lewica dąży do zmieszania wszystkiego w jedną breję.

Zapewne tutaj spodoba się ten podpunkt "antybrudom" i innym sadolom, ale zapewniam - gardzę rasizmem. Nie uznaję, kto jest gorszy, a kto lepszy - tylko po pigmencie skóry.

Jednak zwróćmy uwagę, jakich fałszywych haseł używa lewica. Drze się o "tolerancji", a chce akceptacji. Krzyczy o "różnorodności", a chce je zacierać. Wydziera się o faszyzmie, a promuje komunizm i anarchizm.

Spójrzmy przez chwilę na taki schemat:

W normalnym świecie istnieją różnice. Różnice napędzają postęp, bo gdyby wszystko było takie same, nie byłoby postępu. Taka jest prawda, iż podczas wojny powstają wynalazki, które używamy także w czasie pokoju.

Ale poza względami ekonomicznymi - przecież to piękne, że istnieją różne kultury, różne tematy tabu, różne wierzenia, różne formy małżeństwa, różne typy schematów społecznych. To piękne, bo różnorodność nas ubogaca. Na tym polega asymilacja - powolne przenikanie się dwóch kultur, z uwzględnieniem kultury zastałej. Przykłady znamy - Tatarzy. Lajkonika zna każdy!

Jednak raz na jakiś czas pojawiają się szowiniści, rasiści, którzy chcą mordowania i niszczenia innych ras. Jest to rzecz jasna nacjonalizm negatywny, zwany szowinistycznym. Skąd taka nazwa? Bo istnieje też nacjonalizm POZYTYWNY, ale tego na wikipedii nie wyczytacie. Zdawaliście sobie sprawę kiedykolwiek z tego, że Dmowski (ojciec polskich nacjonalistów) znał 5 języków i uwielbiał kulturę Japonii...? Jest różnica, pomiędzy szowinizmem, a nacjonalizmem.

Szowinizm jest tak samo zły, jak i multikulturalizm. Czym się one niby różnią? I tu i tu morduje się, w imię "wyższej wartości". I tu i tu niszczy się różnorodność, chcąc jednej nacji, jednej religii, jednego typu społeczeństwa, jednego narodu.. czym się one niby różnią?

Polecam ku przestrodze filmik, który ma tytuł:
Hitler Antyrasista. Na YT jest dostępny z polskimi napisami.

Jednak tego się nie dowiedzie z książeczek dla dzieci i programów z TVN i TVP, gdzie walą jak wlezie o "faszystach".

KONKLUZJA:
Czemu więc nie jestem lewicowy i gardzę lewicowymi poglądami??

Każdy normalny, zdrowy na umyśle człowiek nie jest lewicowcem. Przemyślcie to. A może wy znacie jakieś dowody, iż lewactwo to głupota??
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-08-06, 20:39 6
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2013-08-06, 20:41
Cytat:

Jeżeli nie chce ci się czytać, jeżeli masz na celu tylko obrażenie, a nie dyskusję, jeżeli jesteś typowym lewakiem - to mam cię w dupie i nie będę odpowiadał na te zaczepki. Pisze to z góry, bo potem lubicie dopisywać sobie, iż zwiałem, lub mnie zatkało. Na argumenty będę odpowiadał.



Jesteś na sadolu człowieku tu nie ma lewaków, możesz czuć się bezpiecznie
Zgłoś
Avatar
Towdi 2013-08-06, 20:42
Dla średnio rozgarniętego człowieka lewactwo to zło i ślepy zaułek.

Zgadzam się z Tobą, choć mam nadzieję, że Twoje wywody to dla większości Polaków oczywista sprawa.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-08-06, 20:44
Cytat:

lewactwo to głupota


to choroba psychiczna z której ciężko jest człowieka wyleczyć. Wiem bo już nie raz próbowałem swoich dziadków odwieść od głosowania na tych pojebów. Możesz podawać najróżniejsze argumenty ale i tak chuja to daje, dosłownie sprane mózgi.
Zgłoś
Avatar
ElNino 2013-08-06, 20:45
Lewactwa może tu nie ma ale jest masa ludzi typu nic mnie to nie interesuje, polityka? broń Panie Boże banda złodziei.
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-08-06, 20:45 1
Za pocisk na lewactwo zawsze piwo.
@LordMrok Niestety są.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-08-06, 20:49 1
A teraz zabieraj swoją politykę do plecaczka i idź z nią na portal polityczny.
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-08-06, 20:58
ha! to ja wstawiłem 15ste piwko teraz czekaj na kilkadziesiąt innych
Zgłoś
Avatar
Babciaszpieg 2013-08-06, 20:59
na lewo i prawo kradną, kombinują, podatki zwiększają akcyzę dopieprzają, olewają i zakłamują historię, Premier szasta nie swoją forsą na kosmetyki i pelerynki dla żony, Tworzą drogi ze złota, zus nam kasę kradnie ze składek bo plajtuje a ty mi per***** o aborcji, pedałach i razizmie. A idź Pan w ch**** pisz lepiej dla tej Kanady.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-08-06, 21:02 1
Stary, nic nie jest czarne lub białe. Jak ktoś ma poglądy lewicowe to musi być za aborcją, albo wierzyć w ufo?
Kurwa, stary - Nie chce mi się wierzyć, że tak myślisz (albo kto inny).
Dzielenie ludzi na "prawy" i "lewy" to już przesada.
Miłego wieczoru!

P.S. Polityka na Sadistic.pl nie jest wskazana.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2013-08-06, 21:02 1
Polityka jest jednym z tematów, jakie często są na sadolu poruszane. W zakładce Dokument i Historia to znaczna większość publikacji.

Na głównej były tematy z polityki - naśmiewanie się z Tuska, Kaczora, Gasipsa, czy grubej, czerwonej świni Kalisza też dotyczy polityki.

Zaś poglądy lewicowe i prawicowe to coś więcej, niż tylko polityka. To sposób życia, forma przeżywania swego człowieczeństwa (lub jego odrzucenie), duchowości, seksualności, związków i wszystkiego innego. Jak ktoś jest narodowcem to znaczy, że działa społecznie, nie tylko politycznie. Jak ktoś jest komunistą, to jest czerwoną szmatą i żadnej głębi w nim nie ma.

Rozumiesz tę różnicę, czy mam ci to przetłumaczyć na małpie chrząki lewactwa, Prometeus_Coprophagus?

p.s.
Reszta u góry - dzięks. Zgadzam się - to choroba umysłowa.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-08-06, 21:03 1
Jako betonowy prawicowiec w większości punktów się z tobą zgadzam ... ale!

W niektórych naciągasz fakty i wyciągasz wnioski nie mające nic wspólnego z faktami.

W Rzymie czy Grecji homoseksualizm nie był tolerowany, of course, ale nie istniała instytucja ślubu między osobami tej samej płci! A do tego obecnie dąży lewica i to jest oburzające. Ja nie zamierzam ganiać ludziom po domach i sprawdzać czy przypadkiem pan drugiego pana w grotę nutelli nie posuwa. O nie, nie! Nie będę się zniżał do lewackich metod! Śluby homo - nie! Ale bawienie się w ściganie pedałów - też nie, bo narusza to prywatność człowieka, a dwa ... gówno mnie obchodzi, co kto robi z kim w sypialni. Jeśli nie jest to karane oczywiście jak np. pedofilia.

Druga sprawa ... jaki jest związek między lubieżnymi obrazkami, a upadkiem ww cywilizacji? Śmiem stwierdzić że żaden. Czynników, które doprowadziły do upadku cywilizacji antycznej jest mnóstwo. Barbaryzacja armii, problemy gospodarcze, technologiczne (trucie się ołowiem z naczyń). Sporo podobieństw do współczesnego świata zachodniego można znaleźć bez trudu np. nieradzenie sobie z imigracją. Ale rysunki z penisami?! Żadna tutaj ich rola ... natomiast jednym z grabarzy tego wysoce rozwiniętego świata było chrześcijaństwo, które spokojnie można nazwać "starożytnym lewactwem" czy nawet "starożytnym ciapactwem", bo chrześcijanie nie szanowali prawa ustanowionego na terytorium na którym przebywali (nie chcieli oddawać boskiej czci cesarzom, i od tego zresztą zaczęła się chryja i ich prześladowania).

Wymieszanie sacrum i profanum ... gdybyśmy my szanowali strefę sacrum, to obecnie bylibyśmy na poziomie ciapatych, bo świat muzułmański to właśnie przykład jak wygląda cywilizacja w której blisko wschodnia religia ma zbyt wiele do gadania (a chrześcijaństwo pochodzi z tych samych regionów co islam). Czyt. dno i metr mułu.

Już pominę fakt, że nawet chrześcijańscy filozofowie, np. św. Augustyn, dostrzegał w chrześcijaństwie mnóstwo niespójności i doszedł np. do wniosku, że skoro nie można dostać się na prawą półkulę (tak, tak ... jako, że tworzył w IV wieku to jeszcze wiedział, że ziemia jest okrągła, bo wyliczyli to starożytni Grecy), ponieważ oddziela nas od niej Sahara, która była wtedy nie do przebycia wg. ówczesnych, to powinien się tam narodzić drugi Mesjasz, który zbawi jej mieszkańców. Ale mniejsza o to.

Nie będę podawał ilu uczonych było na przestrzeni wieków prześladowanych przez kościółkowych, ot np. Galileusza. Nie chcą wchodzić tutaj w teologiczne dysputy, ale fakt jest niezaprzeczalny - zbyt mocna pozycja religii oznacza regres i zastój cywilizacyjny. A w X wieku kościół nie podniósł naszego poziomu przez pokazanie nam SWOICH wynalazków, tylko był pośrednikiem który pokazał nam pozostałości osiągnięć świata antycznego, które kościół przejął i zaczął wykorzystywać, aby imponować ciemnocie, przedstawiając je jako swoje.

Wniosek? Nie można bawić się we Francuzów i udawać, że kościoła nigdy nie było i żadnej roli w historii kraju nie odegrał, ale zbytnie go wywyższanie i dodawanie nie wiadomo jakiej roli też jest bez sensu. Jedno i drugie jest zakłamywaniem historii.

PS. Gdyby wiara miała taki wielki wpływ, np. na Polaków, to kradzieży w tym kraju dokonywali by tylko obcokrajowcy. Ale z jakiejś dziwnej przyczyny tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2013-08-06, 21:05
@ Cara_Al_Sol

A ja właśnie uważam, że są rzeczy czarne i białe. Jeśli ciebie zabiję, gdy będziesz chronił swoje dzieci, a potem zabiję komunistę, który mordował 100 milionów niewinnych - to rozumiem, że oba te morderstwa mają taki sam status według ciebie?

Oczywistym jest, że pierwsze to morderstwo i ze mnie to czyni złoczyńcę, a w drugim przypadku jestem bohaterem, który ocalił wiele milionów istnień, jakie by ten czerwony drań pomordował.

p.s.
Czytaj człowieku ze zrozumieniem:
"Ja wiem, żę i prawica ma na swoim koncie ofiary - jednak ile z tych prawicowców faktycznie robiło coś złego? W Polsce złą sławą cieszy się Pinochet, który przyczynił się do śmierci wielu ludzi. Lewica nie dopowiada już, że to nie byli zwykli ludzie, ale obrońcy Alendego - komunisty, który chciał wprowadzić w Chile komunizm. Czy zabicie komunistów jest złe? Komuniści wymordowali więcej osób, niż naziści. Ba! Komuniści mają na koncie setki milionów ofiar. A wiecie, ile zabił Mussolini? ok. 340 osób. Tak. A ile zginęło w imię demokracji w Nagasaki i Hiroszimie?? "
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-08-06, 21:13
Tabernak, Widzisz, chodzi właśnie o to iż ludzie od wiary odstąpili a co za tym idzie od moralności w niej zawartej. Żaden prawdziwy katolik złodziejem by nie był
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie