18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
c................w 2013-01-14, 13:44
przecież to jest zmontowane. dostałby piwo gdyby zagrał wszystko za jednym zamachem
Zgłoś
Avatar
Teli 2013-01-14, 13:51
Dimebag Darrell - jest moc!
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-14, 14:09
Dave Murray - piwo
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-01-14, 14:19 3
cursecrow napisał/a:

przecież to jest zmontowane. dostałby piwo gdyby zagrał wszystko za jednym zamachem


Sam jesteś zmontowany. Przy niektórych partiach wymieniał gitary żeby zagrać inny strój, musiał to tak zmontować, żeby zachować ciągłość na filmie.

Prawdopodobnie poznałbym tylko Slasha, Malmsteena, Uliego Rotha, Schenkera i być może kilku innych, których pominąłem, ale wielu, wielu wirtuozów nie znałem piwo za wstawkę bezapelacyjnie, żeby tak nakurwiać trzeba mieć skilla, to już nie jest zwykłe granie z tabów, to coś więcej. Sam na wioślę próbuje grać jakieś półtora roku, ale nie ma chuja, żebym odpierdolił chociaż pół solówki jak ten typ. Pewnie dlatego że się opierdalam i szybko zniechęcam.
Zgłoś
Avatar
Tabacki 2013-01-14, 14:25
Żadnego, nawet podpisy nic mi nie mówią.
Zgłoś
Avatar
setius 2013-01-14, 14:41 1
Piwo za Jasona Beckera.
Zgłoś
Avatar
Andy8 2013-01-14, 14:46 2
Widać, że koleś się przyłożył, bo nauczenie się tego to na pewno nie była łatwa sztuka (sam gram na gitarze 4 lata, więc mam jakieś tam marne pojęcie na ten temat). Powiem jednak (pewnie wielu mnie za to zlinczuje), że nie robi to na mnie wrażenia pod względem estetycznym, dużo bardziej kręcą mnie solówki mniej złożone, ale zagrane z feelingiem, moim osobistym mistrzem w tej kwestii jest John Frusciante, koleś po prostu żyje gitarą (polecam zobaczyć sobie chociażby solówkę jaką wywalił w "Throw away your television" na koncercie w Chorzowie w 2007r.) to dla mnie jest na prawdę wyczyn, wg mnie dużo cięższy styl do naśladowania od panów zaprezentowanych w filmiku - nie umniejszając oczywiście ich talentowi, bo sam nie zagrałbym czegoś podobnego, po prostu można albo napier***lać ze skillem albo z feelingiem, a ja preferuję to drugie
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-01-14, 15:18
Któryś z was jest w stanie powiedzieć co to za kawałek Michaela Schenkera? Brzmi bardzo elegancko i muszę się mu po całości przyjrzeć.
Zgłoś
Avatar
lartex 2013-01-14, 15:19 2
up
to samo mozna powiedziec o Gilmourze ,ktorego tez tutaj brak
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-01-14, 15:27
A jakiegos Dj mixujacego muze, czy rapera rapejuace byscie zhejtowali.. wymale czarne metalowe pedalki
Zgłoś
Avatar
DeDeKR 2013-01-14, 15:35
"Ciekawe ilu poznalibyście bez podpisów..."

Żadnego nie mój gatunek muzyczny
Zgłoś
Avatar
Razer 2013-01-14, 15:42 2


niedoceniony Gustavo Guerra zmiata 4/5 waszych bożków gitarowych
Zgłoś
Avatar
arekwasko5 2013-01-14, 15:46 8
@babycow
Bo ta muzyka wydobywa się z instrumentu, na którym aby wymiatać tak jak pan powyżej trzeba mieć umiejętności i lata stażu. Jeśli dla Ciebie "tró mózykom" jest napierdalanie o blat i miksowanie tego, tudzież jęczenie i "rejpowanie", reprezentowanie biedy w Porsche 911 to nie komentuj takich materiałów, zatkaj sobie usta siusiorkiem tych swoich HuczuHuczów i wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
AnalTerror666 2013-01-14, 15:46 1
madafaka77 napisał/a:

nie bylo Kerrego Kinga - fiasko


Nie chcę zaczynać wojny, ale choć sam jestem zagorzałym fanem Slayera to Kerryego nie ma co tu wstawiać, owszem gra szybko ale większość osób mających pojęcie o sprawie wie że jego technika nie jest taka jak u panów zagranych na tym filmiku, moim zdaniem Kerry lepiej gra tłuste ostre riffy.
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2013-01-14, 16:00
Zdecydowanie poznałbym Mustaine'a i Friedmana-bardzo charakterystyczna gra.Jeszcze Murray'a i Vai'a.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie