18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-01-14, 16:17
A tam narzekacie nie było tego nie było tamtego filmik ma 3 minutki a żeby zmieścić wszystkich świetnych gitarzystów na jednym filmiku to trzeba by z 5 godzin oglądać . A co tam Gary Moora nie było
Zgłoś
Avatar
Meressin 2013-01-14, 16:17
Poznałam tylko Murraya. Niestety, reszty zespołów nie słucham.
Zgłoś
Avatar
lisv669 2013-01-14, 17:18 1
niema pana Ziutka
Zgłoś
Avatar
disposablehero17 2013-01-14, 18:37
Rozpoznałabym tylko Malmsteena,Darella,Blackmorea,Murraya i Hammetta... - czas wzbogacić swoje doświadczenie muzyczne o kilku świetnych,aczkolwiek nie znanych przeze mnie gitarzystów !
Zgłoś
Avatar
huehuehue 2013-01-14, 19:26
Jest Zakk, jest piwo!
Zgłoś
Avatar
Herbatoholik 2013-01-14, 20:45
Powiem bez bicia, że nie poznaje nikogo. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-01-14, 20:59
Piwo za Chucka.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-14, 21:18
Dodałem jeszcze jeden film - i hope you like it!
sadistic.pl/guthrie-govan-plays-whos-best-vt167839.htm
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-01-14, 21:40 1
Cytat:

Któryś z was jest w stanie powiedzieć co to za kawałek Michaela Schenkera? Brzmi bardzo elegancko i muszę się mu po całości przyjrzeć.


To chyba nie jest jakiś "konkretny" kawałek, nagrany dla szerszej publiczności pod szyldem Michael Schenker Group. Pewnie jakaś partia z dziesiątek jego instrumentali szyldowanych po prostu jego imieniem i nazwiskiem, nagrał jak mnie pamięć nie myli pięć albumów zatytułowanych po prostu "Thank you" dla fanów i coś jeszcze, sądzę że właśnie tam może się znajdować. A jeśli ktoś chce obadać jego całe LP które można skatalogować ogólnie pod Heavy Metal Instrumental to polecam jego album "Dreams and Expressions"
Zgłoś
Avatar
P4C 2013-01-14, 21:57
kszysztoff napisał/a:

Zdecydowanie poznałbym Mustaine'a i Friedmana-bardzo charakterystyczna gra.


Jak chcesz poznać Mustaine'a i Friedmana na raz to polecam album Megadeth - Rust in Peace ;-] Najsoczystszy okres Friedmana, teraz się niestety zeszmacił ;/

A ja wam powiem, że gość owszem gra bardzo dobrze, ale brakuje mi jakoś brzmienia w tych solówkach. Napierdala po prędkości, a gdzie jakieś soczyste vibrato, gdzie artykulacja brzmienia? Solo Marty'iego zostało sprowadzone do jakby oczywistości, a ręcze wam że gość był (bo jak już wspomniałem teraz się zeszmacił) Bogiem melodi.
Zanim pójdzie hejt to powiem: mimo grania już chyba z 8-10lat to i tak bym nie zagrał 3/4 tych solówek

PS jeśli chodzi o Schenkera to może też być jeszcze coś z twórczości UFO bo brzmi jakoś znajomo, a solowej kariery nie znam.
Zgłoś
Avatar
meatball 2013-01-14, 22:52
Zakk Wylde bez pinch harmonics?
Zgłoś
Avatar
Sefir 2013-01-15, 11:21
Hide tez miał świetne solówki ;D dla mnie wymiatał
Zgłoś
Avatar
rbQ321 2013-01-16, 1:31
Za mało Wahmett'a w Hammett'cie
Zgłoś