18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40


Akcja charytatywna organizowana dla Domu Dziecka w Sieborowicach - odnośnik do ich strony internetowej organizowana przez 4 "dżentelmenów": Karola Paciorka, Włodka Markowicza, Radka Kotarskiego i Tytusa Hołdysa.

Jak dla mnie spoko, oby więcej takich akcji, a wy co o tym sądzicie drodzy sadole? Niżej dałem resztę filmików, gdzie "twórcy" akcji wypowiadają się na jej temat.

Więcej na:
Facebook

Radek Kotarski:



Tytus Hołdys:



Włodek Markowicz:



Karol Paciorek:

Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-05-31, 22:37
Kotarski chyba po ostrym melanżu, oglądam jego filmy na bieżąco różnica jest. Browar na kaca
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-31, 22:43
MAFIA DLA PSA KURWAA

Masz mordę nie w tamburyn

yeeaaa to są akcje, a nie kurwa powtarzanie "twój 1%" przez jebanych tevaenowych lewaków na wizji

A nie, sorki, to nie mafia dla psa dla domu dla dziecka ;/
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2013-05-31, 22:45
@luka5z Propsy popieram
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-05-31, 23:08 1
SZAJBAAA napisał/a:

No i co z tego że lans?
Robią coś pożytecznego, a że przez to staną się bardziej rozpoznawalni? Co z tego.
A Owsiak i WOŚP to nie jest lans po całości?



Owsik? Mówisz o tym dziadzie który z Wielkiej Orkiestry zrobił sobie niezłe źródło dochodu dla siebie i całej swojej rodzinki? Tfuu na pasożyta. Aha i jebać vlogerów.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-31, 23:14
Mówię jak jest Radosław Kotarski, Sieborowice.
Ten to chyba ma internet :p
Zgłoś
Avatar
YeeZooS 2013-05-31, 23:25 8
Ale kogoś dupa piecze. Normalnie jakby byli z domów dziecka, nieopodal seminarium...
A akcja jak najbardziej pozytywna. Tym bardziej, że oni mają większą siłę przebicia niż "gwiazdy" telewizji.
Zgłoś
Avatar
p................x 2013-05-31, 23:26 1
@luka5z

Jeżeli 100% z koszulek idzie na dom dziecka to albo są one sponsorowane, albo łożą na nie z własnej kieszeni. No, ewentualnie płaci za nie dom dziecka. A jeżeli dla ciebie pracą jest tylko zapierdalanie na budowie 12 godzin dziennie to dołożę się i z 666duchem wyślę ci kasę na lekarza. Co zresztą nie zmienia faktu, że koszulki i tak nie kupię. Prędzej bym dzieciaka adoptował.
Zgłoś
Avatar
Komun3 2013-05-31, 23:31 1
Normalnie żal dupe ściska jak wiedzę komentarze niektórych. Kolesie zrobili fajną akcje już chyba po raz 3, chcą pomóc i fajnie. W internetach to kurwa tylko z falą hejtu się można zderzyć, siedzi jeden z drugim przed komputerem chuja w życiu zrobił ale ile i czego kto nakradł to wie najwięcej.
Zgłoś
Avatar
U................u 2013-05-31, 23:40
Najgorszy content na youtube ; (nie mówiąc o Polimatach) . Zawiodłem się troszkę na Radku , ale jak już pomagać to pomagać . Czyż nie ?
Zgłoś
Avatar
DonMarti 2013-06-01, 0:21
Ta, biora sobie procent. Szczegolnie ze kase przesyla sie prosto do domu dziecka. Zdobadzcie troche informacji o czym piszecie zanim cos napiszecie.
Zgłoś
Avatar
monto 2013-06-01, 1:09
mi się akcja podoba, w przeciwieństwie do was wyśle im pewnie z dychę (grosik do grosika) a wam tu wszystkim zgromadzonym napinaczom serdeczny chuj w dupę
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-06-01, 2:47
Koszulki kupione.
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-06-01, 3:13
jakie pierdolenie w tym temacie, mam nadzieje ze ktos kiedys wylansuje sie w akcji zbierania na koze, żebyscie mogli coś poruchać, tak wam ciezko cos dac, DLACZEGO ON A NIE JA?! chuj wam w dupe i na imię, nie zbiedniejecie burżuje.

a z resztą, dac na psy zle, dac na dom dziecka zle, dac na chore dzieci zle, dac na maxa zle, dac na coklwiek problem, ale w supermarkecie reklamy ruchają was jak tylko chcą tego producenci, rozpierdzielacie pieniądze na byle gówno, ale dobra wasza FORSA wasze ŻYCIE, tylko nie jebcie smutów tutaj o tym jakie to złe i niedobre. Nie dacie wy , da kto inny - normalny.

psy ogrodnika, stfu..
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-06-01, 6:21
To teraz niech beda tacy harytatywni bez kamer i promowania sie jako filantrop internetu a beda dla mnie kims wiecej niz wygolonymi pedo hipsterami.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2013-06-01, 6:53 1
A fora to Ci się przypadkiem nie popierdoliły ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie