18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40


Akcja charytatywna organizowana dla Domu Dziecka w Sieborowicach - odnośnik do ich strony internetowej organizowana przez 4 "dżentelmenów": Karola Paciorka, Włodka Markowicza, Radka Kotarskiego i Tytusa Hołdysa.

Jak dla mnie spoko, oby więcej takich akcji, a wy co o tym sądzicie drodzy sadole? Niżej dałem resztę filmików, gdzie "twórcy" akcji wypowiadają się na jej temat.

Więcej na:
Facebook

Radek Kotarski:



Tytus Hołdys:



Włodek Markowicz:



Karol Paciorek:

Zgłoś
Avatar
JohnnyStick 2013-06-01, 9:10
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
mat88 2013-06-01, 11:17
luka5z napisał/a:

ja sądze, że chuj im w dupe

zamiast sie lansowac, niech idą do roboty i sami dadzą kase



Idz się powieś psie ogrodnika. Zazdrość zrzera, że ktoś miał na siebie pomysł i zarabia nagrywaniem filmików na necie a ty musisz zapierdalać po 12h w kasie w Żabce i chuja z tego masz, jebany frustracie.
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-06-01, 12:59
pedałki sie lansują z myślą że jak pomogą raz na ruski rok dzieciakom,to dostaną lepszą fuche w reklamie banku albo role w klanie ,niech spierrdala jeden drugi zapierdalac za 1600 utrzymac rodzina a potem jeszcze niech finansuje to co powinien robić nasz pierdolony złodziejski rząd z naszych podatków ---chuj wam w dupy lanserskie chomofoby
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-06-01, 13:29
przemas1234 napisał/a:

pedałki sie lansują z myślą że jak pomogą raz na ruski rok dzieciakom,to dostaną lepszą fuche w reklamie banku albo role w klanie ,niech spierrdala jeden drugi zapierdalac za 1600 utrzymac rodzina a potem jeszcze niech finansuje to co powinien robić nasz pierdolony złodziejski rząd z naszych podatków ---chuj wam w dupy lanserskie chomofoby



po co mają zapierdalać za 1600 skoro zarobią wiele więcej na filmikach które robią? Kolejny zazdrosny frustrat któremu w życiu nie wyszło i zazdrości innym..
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-01, 16:45
Irenvelle napisał/a:

To teraz niech beda tacy harytatywni bez kamer i promowania sie jako filantrop internetu a beda dla mnie kims wiecej niz wygolonymi pedo hipsterami.



Ty normalny jesteś?
Idź zrób jakąś akcje bez kamer. Zobaczymy ile zbierzesz.
To jest proste, są rozpoznawalni, ileś tam osób ich lubi więc łatwiej im zrobić takie coś niż zwykłemu szaraczkowi z ulicy.
Jak Ty pokażesz swoją facjate na You Tube to większość cie oleje bo:
A) Cie nie zna
B) Pomyśli że chcesz kasę wyłudzić
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-06-01, 19:43
mat88 napisał/a:



Idz się powieś psie ogrodnika. Zazdrość zrzera, że ktoś miał na siebie pomysł i zarabia nagrywaniem filmików na necie a ty musisz zapierdalać po 12h w kasie w Żabce i chuja z tego masz, jebany frustracie.



w żabce to pewnie twoja stara zapierdala, zebys mogl miec neta

powiem tak, zarabiam 1,5 sredniej krajowej

lecz kompleksy gdzie indziej

a co do tych typow to ta akcja ejst tak samo bezinteresowna jak hardkorowa paczka burneiki

jak ktos tego nie dostrzega to jest idiota

mam biednego, ale uczciwego sasiada i zamiast nagrywac zjebane filmiki i lansowac sie, po prostu jak kupuje np. nowy komputer to daje jego dzieciakom moj stary. albo ostatnio na swieta rozdalem dzieciakom slodycze. czesto w sezonie daje mu kosiarke i kosi mi trawe. place 2x wiecej niz by dostal u innych
Zgłoś
Avatar
kurwamacjapierdoleocb 2013-06-02, 12:27
Nikt nie powinien dostawać nic za darmo czy to kaleka czy jebany, ciapaty żebrzący brudas.
Ludzie którzy nie potrafią znieść trudu życia i nie potrafią go wziąć w swoje ręce powinni być eliminowani ze społeczeństwa lub zmuszane do pracy a nie kurwa im jeszcze pomagać .
Zgłoś