18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


Akcja charytatywna organizowana dla Domu Dziecka w Sieborowicach - odnośnik do ich strony internetowej organizowana przez 4 "dżentelmenów": Karola Paciorka, Włodka Markowicza, Radka Kotarskiego i Tytusa Hołdysa.

Jak dla mnie spoko, oby więcej takich akcji, a wy co o tym sądzicie drodzy sadole? Niżej dałem resztę filmików, gdzie "twórcy" akcji wypowiadają się na jej temat.

Więcej na:
Facebook

Radek Kotarski:



Tytus Hołdys:



Włodek Markowicz:



Karol Paciorek:

Zgłoś
Avatar
Wiercik102 2013-05-31, 13:54 7
Miło z ich strony. Ciekawa akcja więcej takich
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-05-31, 14:12 37
ja sądze, że chuj im w dupe

zamiast sie lansowac, niech idą do roboty i sami dadzą kase
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-05-31, 14:34 15
A MY sądzimy, że po tej akcji powinno ci być ciut bardziej komfortowo w tym Domu Dziecka w Sieborowicach...
Zgłoś
Avatar
666duch 2013-05-31, 14:57 21
@luka5z
Daj numer konta, zrobię Ci przelew na wizytę do lekarza.
Jak widzisz nie lansują się w tym momencie i namawiają do szczytnej akcji. Poza tym, nagrywanie filmików to jest po części ich praca - sponsorzy, reklamy. Sam chciałbyś być na miejscu któregoś z nich.
Zgłoś
Avatar
RastaTrance 2013-05-31, 15:33 9
"4 dżentelmenów" hahaha chyba 4 sprzedajne kur** bo jakiś % sobie odliczą od tej całej akcji.
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-05-31, 15:39
lans na pomocy ? hmyyy

byli w tvn poranek
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-31, 15:44 4
No i co z tego że lans?
Robią coś pożytecznego, a że przez to staną się bardziej rozpoznawalni? Co z tego.
A Owsiak i WOŚP to nie jest lans po całości?
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-05-31, 15:51 4
666duch napisał/a:

@luka5z
Daj numer konta, zrobię Ci przelew na wizytę do lekarza.
Jak widzisz nie lansują się w tym momencie i namawiają do szczytnej akcji. Poza tym, nagrywanie filmików to jest po części ich praca - sponsorzy, reklamy. Sam chciałbyś być na miejscu któregoś z nich.


i tak nic mi nie wyslesz kłamco

wierz mi, ze nie chciałbym

a smieszni sa ludzie ktorzy wierza w takie "akcje"

SZAJBAAA napisał/a:


A Owsiak i WOŚP to nie jest lans po całości?



a czy ktoś mowil cos o owsiaku i brudasach?
Zgłoś
Avatar
wujcio 2013-05-31, 17:02 1
Dobra kurwa, nawet tego nie oglądam a wy się jaracie filmem. Te dzieci z domu dziecka nie żyją w biedzie, właśnie mają zajebiście pod względem materialnym nic im nie brakuje, wycieczki itp. U mnie nie daleko jest dom dziecka , i z tych darów np. zbiórka zabawek, jest wypierdalane wszystko jak leci do kosza, a żarcie to ponoć po sufitach lata...
Zgłoś
Avatar
~Beny 2013-05-31, 17:25 2
@wujcio i to "ponoć" to jest słowo kluczowe. A tak na marginesie: co byś wolał mieć? Zabawki, wycieczki, latające po sufitach żarcie... czy rodziców?
Zgłoś
Avatar
wujcio 2013-05-31, 18:49
@benykuleczka84 : Wiedziałem, oczywiście że rodziców. Ale zauważ, specjalnie użyłem zwrotu, że pod względem MATERIALNYM nic nie brakuje. Nie mają źle powaga.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-31, 22:23 2
wy tępe dzidy zapominacie na jakim portalu się znajdujecie.
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-05-31, 22:25 2
Skąd tacy jak luka5z się biorą?! Sam pewnie nic bezinteresownie nie zrobi dla innych, a jedyne na co go stać to napisać "ch*j im w dupe".
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-31, 22:28 1
To Ci debile od Lekko Stronniczy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie