18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne


450 funtów za zdjęcie konsoli Xbox One

Zakupy w Internecie są dla wielu osób zdecydowanie wygodniejsze od tych tradycyjnych. Niestety w niektórych przypadkach okazują się jedynie źródłem problemów, o czym przekonał się ostatnio jeden z mieszkańców Wielkiej Brytanii.

19-letni Peter Clatworthy postanowił nabyć konsolę Xbox One. Zamiast udać się jednak do stacjonarnego sklepu zdecydował się na zakup nowego cacka Microsoftu w Internecie. Nie musiał długo szukać, gdyż już po chwili trafił na interesującą go ofertę.

Na wirtualnych półkach sieci eBay wypatrzył interesujące go urządzenie, które w zestawie z grą FIFA 14 oferowane było w cenie 450 funtów. Uiszczając ową kwotę wzbogaconą o dodatkowe 8 funtów za koszty transportu z uśmiechem na twarzy zaczął wyczekiwać kuriera.

Ten dotarł w wyznaczonym terminie, ale problem w tym, że w paczce zamiast konsoli znajdowało się jedynie... jej zdjęcie. Stosowny zapis znalazł się na aukcji i dlatego też kupujący sam jest sobie winien, ponieważ zwyczajnie nie doczytał tego fragmentu.

Cytat:

Peter Clatworthy - "Spojrzałem na profil sprzedawcy i nie było tam nic negatywnego. Kupiłem tam konsolę i wtedy pomyślałem, że to dobry interes. Teraz to oczywiste, że zostałem oszukany."



Sprawa zgłoszona została do eBay'a i okazuje się, że jej finał będzie szczęśliwy dla pechowego nabywcy "konsoli". Przedmiot aukcji umieszczony został bowiem w dziale gier wideo i konsol, a powinien trafić do działu fotografii. Tym sposobem Peter Clatworthy otrzyma zwrot wszystkich swoich pieniędzy.

Morał tej historii powinien być jednak wszystkim znany - czytaj, jeśli nie chcesz zostać oszukany. Gdyby to naprawdę drogie zdjęcie znajdowało się w prawidłowym dla siebie dziale, kupujący mógłby zapomnieć i o konsoli i o swoich pieniądzach.

Źródło
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-12-09, 19:26 1
Widać że koleś nie kryje swej radości. W końcu dostał swój wymarzony wydruk konsoli xbox one.
Zgłoś
Avatar
komentator 2013-12-09, 19:37 50
pewnie jakiś nasz polski ziomek wpadł na ten pomysł
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-09, 19:52 14
Dlatego wszystkie takie rzeczy trzeba przeczytać ze zrozumieniem... Niektórzy z tym mają problem...

Jakby w regulaminie sadistica podczas rejestracji byłby punkt, że aby ukończyć pomyślnie rejestracje trzeba przejść przez seks oralny z murzynem, to by tutaj większość miała odbyt spenetrowany.
Zgłoś
Avatar
dzarul 2013-12-09, 19:54 2
Głupich nie sieją, sami się rodzą.
Zgłoś
Avatar
aaaaapsik 2013-12-09, 19:54 1
on ma 19 lat?? wygląda na 35
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-09, 19:55 7
Kara za wybór tej gorszej konsoli
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-12-09, 20:39 11
@Duentar taki "stary" a nie zna różnicy między oralem a analem.. Jak z dzieckiem. Oral to am am a anal to kaka.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-12-09, 21:09
@up uderz w stół, a nożyce się odezwą. Bardzo bolało?
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-09, 21:49 1
@zeto88 wybacz pomyłkę, pewnie z roztargnienia popełnioną...

dobrze, że przynajmniej ktoś tutaj czuwa aby nad poprawnością regulaminów/postów
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-12-09, 22:39
450 funtów to okazja? Drogo w chuj w tej waszej Ciapakobrytanii.
Zgłoś
Avatar
Dolot_93 2013-12-09, 23:27 2
Kubiłby PS4 i by było git
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-12-10, 0:09 15
TempT napisał/a:

Kara za wybór tej gorszej konsoli


Dolot_93 napisał/a:

Kubiłby PS4 i by było git



z fanboyami sony to jak z fanboyami apple..

Jak poznasz uzytkownika ps4? nie martw sie, on ci to powie
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-10, 0:40 2
@Up
Hej, a gdzie ja cokolwiek o ps4 wspomniałem?
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-12-10, 0:53
Mr.Hardistic napisał/a:



Zakupy w Internecie są dla wielu osób zdecydowanie wygodniejsze


I zdecydowanie bardziej skomplikowane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie