18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
nerusss 2016-06-06, 23:04 18
Cytat:

a ty i tak siedzisz przed kompem


A co mam skakać?
Zgłoś
Avatar
stacu5 2016-06-06, 23:05 8
maxiq napisał/a:


.
a ty i tak siedzisz przed kompem



A co mam kurwa stać?
Zgłoś
Avatar
~Beny 2016-06-06, 23:10 5
nerusss napisał/a:


A co mam skakać?



stacu5 napisał/a:



A co mam kurwa stać?



A ja sobie leżę
Zgłoś
Avatar
Glenfiddich 2016-06-06, 23:31 37
Tałatajstwo, co nie potrafi zawiązać butów. No kurde. Zaoszczędzą te 10 sekund, a potem samochód ich jebnie i śmierć, bo buty spadły.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2016-06-07, 0:07
latarki na butach ,jakoś nie widzę siebie jak biegnę jak jest ciemno przez las a te badziewie świeci wszędzie gdzie popadnie a penie najmniej gdzie trzeba ,lepiej by się już sprawdziła chyba czołówka z biedronki
magnesy na sznurowadła,szczyt lenistwa, może lepiej kogoś poprosić o zawiązanie bo do magnesów trzeba też się schylać, po pierwsze dobre sznurowadła po drugie jest kilka węzłów które lepiej się sprawują od tradycyjnej kokardki
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-06-07, 0:11 1
1. Cały motyw z wiązaniem polega na tym, aby móc dostosować przyleganie buta na całej długości. Ja już wolałbym sobie kupić buty na rzepę, od tego. ( a wiązanie to 5 sekund )
2. Biegacze używają czołówek
3. No wkładka ( prędzej sobie profesjonalną ortopedyczna kupię jak mam problemy )
4. A to zwykłą gąbka, bądź amortyzatory gumowe są złe ? tu jedynie zmiana poziomu amortyzacji jest ciekawa
5. taa
Zgłoś
Avatar
s................k 2016-06-07, 2:35
maxiq napisał/a:


a ty i tak siedzisz przed kompem



to jak już wiesz że siedze to mi wrzuć coś ciekawego tu a nie jakieś dupne wynalazki do butów
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2016-06-07, 2:46 1
A ja sobie ras w robocie słuchałem programu na bbc radio4 i tam powiedzieli, że ludzie biegający w wypasionych butach do biegania mają więcej urazów, oraz że stawy się naturalnie regenerują o ile się ich nie przeciąża.
Zgłoś
Avatar
Qopei 2016-06-07, 8:38
5. Totalnie bez sensu.
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-06-07, 8:40
dobrze dobrane sznurowadła i normalnie zawiązane , cały sukces
a to jakieś gówno i nie wiem co tu robi ten materiał
Zgłoś